Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

Salut,imi doresc si eu un pui de ciobanesc german dar pentru care sa nu trebuiasca sa vand casa pentru a-l cumpara.....am conditi sa-l cresc la curte si ii pacat sa nu am un caine in ea.Stiti pe careva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

absolut superbe!

 

sa-ti traiasca fericite :burnout:

 

Multumesc! Iar in viitor cand vor avea si ele catelusi, ii voi dona, la fel cum a facut si raduSPR de la care le-am luat cand erau mititele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem o saptamana :burnout: Tati ne-a incropit pe fuga un apartament mai mare, dar cam in 3 saptamani o sa cautam alte case, ca mami si tati nu au maini suficiente sa ne dragaleasca pe toti cat am vrea noi de mult:

 

post-2978-1234648546_thumb.jpg

 

post-2978-1234648568_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem o saptamana :burnout: Tati ne-a incropit pe fuga un apartament mai mare, dar cam in 3 saptamani o sa cautam alte case, ca mami si tati nu au maini suficiente sa ne dragaleasca pe toti cat am vrea noi de mult:

 

post-2978-1234648546_thumb.jpg

 

post-2978-1234648568_thumb.jpg

 

ai idee daca ai si fetita? vorbeam cu al meu ca ar fi bine sa-i luam o surioara lui Fifi a noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem o saptamana :crack: Tati ne-a incropit pe fuga un apartament mai mare, dar cam in 3 saptamani o sa cautam alte case, ca mami si tati nu au maini suficiente sa ne dragaleasca pe toti cat am vrea noi de mult:

 

post-2978-1234648546_thumb.jpg

 

post-2978-1234648568_thumb.jpg

 

sa-ti traiasca! sunt superbi. extra i-am cumparat mascul porcinei mele ca tot n-au facut pui... SI A TRECUT 1 AN!!!!!!!

 

iar aceasta e noua membra a familiei: kiki

post-29673-1234869626_thumb.jpg

a aparut ieri din senin si vad ca a ramas.

doarme in cusca cainelui (impreuna evident), mananca dogfood, se bate cu cainele,....incep sa cred ca e un caine in piele de mata :laugh:

e mica, seamana cu pisi birmaneza (fluffy) si are ochii verzi.

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

De curand ai mei s-au trezit cu trei pui albi de matza neagra :)

 

Au vreo 10 zile.

 

 

Doi dintre pui sunt promisi, deci a mai ramas una, asa ca, CINE DORESTE UNA BUCATA MATZA ALBA CU OCHI ALBASTRII sa se anunte pe PM sau msg.

Se fac cam asa (asta din poza de jos este un frate de-al lor dintr-o generatie trecuta) :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

De curand ai mei s-au trezit cu trei pui albi de matza neagra :)

 

Au vreo 10 zile.

 

 

Doi dintre pui sunt promisi, deci a mai ramas una, asa ca, CINE DORESTE UNA BUCATA MATZA ALBA CU OCHI ALBASTRII sa se anunte pe PM sau msg.

Se fac cam asa (asta din poza de jos este un frate de-al lor dintr-o generatie trecuta) :D

 

 

Uiiiiiiiiiiiiiiii....ce tareeee!!! Eu vreau toate pisssicusssele din univers!!!

 

 

L.E.-si eu care credeam ca ai pui de albinos surd...Oricum...sper sa nu fie niciunul surd ca fratele mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate wolf, da pisica aia neagra ai plimbat-o pe la Cernobal?

 

Nop :D nici gand....dar precum se stie puii nu se fac singuri ..... iar tatal e un "coios alb".. au fost 4 pui initial dar unu o

 

sucombat la nastere :)

 

P.S. Sau pot sa verific stingand lumina si sa vad daca devin "fosforescenti" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Up date la mate (le-au dat ochii) .. precum si dovada ca nu's cernobalistice - partea masculina care a contribuit la procreerea matelor mici si care acum le pazeste ca pe ochii din cap... :cheers:

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta cineva a abandonat un catelus, legat cu un cordon de teava de gaze a blocului meu. L-am vazut scheunand cand m-am intors acasa si-mi parcam motopartza, m-am dus sa vad ce e cu el, i-am dat un biscuite si m-am gandit ca o fi venit cineva in vizita si l-a lasat afara pana se intoarce. Dar dupa vreo 4 ore...mi-am dat seama ca a fost abandonat amaratul si l-am luat in casa.

 

E un bichon mascul, tinerel cred ca are in jur de 1 an sau chiar mai putin, cuminte si sociabil (se tot gudura pe langa mine si se baga in seama). I-ar prinde bine o tunsoare ca e cam flocos :cheers:

Daca il puteti adopta sau stiti pe cineva care vrea o jucarie d'asta va rog sa-mi spuneti. Eu nu il pot tine ca am deja in dotare o bestie de vreo 60 de kg .

post-40715-1236374229_thumb.jpg

post-40715-1236374236_thumb.jpg

post-40715-1236374244_thumb.jpg

post-40715-1236374251_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...