Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cum ii turcu' si pistolu'

 

te-ar prinde mah...

 

Finuț miÂşto.

 

Da' in rest ce pana mea (sau puii mei ca tot e vorba de ciocuri) treaba are faru' si coloritu' cu motocicleta asta? M-au enervat pozele astea. Frate, nu te caci in gusturile oamenilor da' nici chiar asa. Nu-i vad aripile, ghearele. Bai m-am enervat rau. Papa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Finuț miÂşto.

 

Da' in rest ce pana mea (sau puii mei ca tot e vorba de ciocuri) treaba are faru' si coloritu' cu motocicleta asta? M-au enervat pozele astea. Frate, nu te caci in gusturile oamenilor da' nici chiar asa. Nu-i vad aripile, ghearele. Bai m-am enervat rau. Papa

 

 

mai tetea, relaxeaza-te mai baiatule, dezenerveaza-te, trage o gura de aer proaspat de pipera...acu ca stiu ca esti corporatist te am la mana :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tetea, relaxeaza-te mai baiatule, dezenerveaza-te, trage o gura de aer proaspat de pipera...acu ca stiu ca esti corporatist te am la mana :bounce:

 

Pai bai, mie-mi place la un motor ca roata sa fie șină, motoru' dizăl, faru' cioc si tunătură cameleon de la gri la mov.

 

Si Ierbare, ti-am zis ca vreau sa fiu enterteimentat de dumneata!!! Corporatist m-am nascut corporatist mor. Eu nu uit de unde am plecat ca altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tetea, monsteristu' (din tufis), Mo Weed .... astepot pana duminica seara invitatia voastra la un cico! Sunt in Bucuresti, dupe cum stiti deja .... deci.... luati atitudinea in mana!

 

Injurati-ma si supuneti-ma la chinuri da' cine se poate plange de mine ca plec si eu pe seara pentru prima data in vara asta pe litoralul romanesc? Am ajuns sa merg doar primavara si toamna ca in rest se cască (nu cască pentru sportul moto) o gaÂşcă prea mare de oraseni cu super ultra tunaturile lor de mashini! Ce mashini frate, tancuri nu alta! A, si uite-asa se mai cheltuie un cauciuc fata, o oglinda, o maneca dintr-o geaca. Impusca-ma Sir!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea e destul de urata prin Brasov si la fel se anunta si maine.

Mai bine o lasati pe sambata viitoare si veniti la intalnire la Rasnov

/index.php?showtopic=254923

 

 

Salut,

 

tocmai am ajuns in Brasov. E soare si frumos. Daca ajungeti azi prin zona vin as veni si eu pana la Plaiul Foii, asta desigur, daca nu va deranjeaza un KTM in grup . De ce n-ai venit ieri Liviule? :bounce: Te-ai gandit sa ma vizitezi azi?

post-32500-1220013139_thumb.jpg

post-32500-1220013146_thumb.jpg

post-32500-1220013210_thumb.jpg

Editat de Maguest
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dane, prietene, am fost sucarit de o chestie. am vorbit cu directoru de stiri si, cu toate ca m-a asigurat ca trimite o camera, nu a facut lucrul asta. a preferat sa dea toata ziua la teveu despre caiac, interlopul impuscat la craiova, si despre doi partari motoristi care s-au batut in vama la betie. mi s-a pus o pata pe tara asta, incat imi vine sa-mi iau lumea in cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...