Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Ok, te cred pe cuvant. Imi lasi te rog numarul lui de telefon?

Mersi

eu am pierdut telefonul unde aveam numarul lui si acum trebuie sa fac si eu rost de el. il am intro lista de conversatii dar intai ca sa il extrag trebuie sa vad care ar fi. sa calculez cand lam sunat. e greu, dar diseara sper sa il gasesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Question: Va fi folosita in SBK?moron.gif

 

Din 2013, pana atunci va fi in teste :) Abia astept salonul de la Milano :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am vandut monsterul acum 2-3 saptamani si de astazi sunt posesorul unui ducati 749,l-am luat de la Stefan pe care probabil il cunoasteti toti.Poze nu cred ca are rost sa pun pentru ca stiti mobra. :friends: Acum ma apuc de bere cu pretenarii:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

...ar fi fost super tare sa-l puna pe Stoner......sa faca "Checkmate" cu cotul :wink: .....asa cum stie el...... :moto: :rolleyes:

nu e rea ideia, dar asta ar fi incalcat niste reguli. oricum pana in primavara il vad pe rosi intro reclama sau ceva video.

deci daca as fi avut bani, as fi luat-o doar so tin pe perete in sufragerie si sa adorm uitandu-ma la ea. nimic nu mi-ar trebui, ar fi cum e in dragoste la inceput. totu e precoce, nimic nu-ti trebuie, nici mancare nici apa, ci doar sa te uiti cat de frumoasa e...........motocicletaaaaaaaaaa

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<<Nici Karpov asistat de Kasparov nu poate juca atat de bine :cheers:>>

 

 

 

asa e!!!!...nimeni nu poate juca mai bine sah cu cotul pus jos pe circuit asa cum o face Stoner.... :kiss: :blbl:

 

 

 

....<<oricum pana in primavara il vad pe rosi intro reclama sau ceva video. >>....mie mi-ar placea sa-l vad ca exista pe pista....nu sa faca reclame...poate la anul reuseste si el sa simta fata....sau sa invete sa mearga pe Ducati macar cum mergea Casey.... ;) :D si sa mai avem si noi Ducati pe podium....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate, dar sa il intelegem, desi is oleaca sceptic. el a ajuns cam la capat, inbatraneste, numai are reflexele alea si motoreta aia era facuta dupa stoner, acum el se chinuie sa o adapteze dupa el, dar poate fi si faptu ca de la anu se schimba regulamentu si nu ar mai prezenta interes pt anu asta. sper si eu ca la anu sa il vad acolo sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preluat de pe motogp.com: Ducati Technical Director, Filippo Preziosi acknowledged the sacrifices the riders have made during the season in the name of development. "This is the worst thing you can ask of a rider - They are riders and they want to perform their best during the Sunday race, so asking them to act as a test rider during the entire weekend is something difficult. But Valentino did it and Nicky too, in order to have a better bike for the future.blink.gif

La dracu, de ce n-au zis asta la inceputul campionatului, sa fi stiut sa ma uit relax la curse?

Impresiile lui Vale dupa primul test de ieri puteti citi aici http://www.crash.net...irst_taste.html

Editat de dimateodor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....<<oricum pana in primavara il vad pe rosi intro reclama sau ceva video. >>....mie mi-ar placea sa-l vad ca exista pe pista....nu sa faca reclame...poate la anul reuseste si el sa simta fata....sau sa invete sa mearga pe Ducati macar cum mergea Casey.... ;) :D

 

Casey a avut motoreta preparata si a castigat titlul cu ea, in schimb la capitolul dezvoltare a stagnat pana in cazul de fata cand Rossi a luat-o de la capat. Au trecut ani degeaba..

 

sa mai avem si noi Ducati pe podium....

 

Da' ti-o fi rusine cu Checa care a castigat detasat sezonul in WSBK?!? Panigale este mai rapid cu 0,6 pe pista fata de actuala 1098, asa ca asteapta-te ca Ducati in urmatorii 3 ani sa nu aiba rivali.. decat de ordinul secundelor. Cine stie..poate BMW-ul dezvolta ceva nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casey a avut motoreta preparata si a castigat titlul cu ea, in schimb la capitolul dezvoltare a stagnat pana in cazul de fata cand Rossi a luat-o de la capat. Au trecut ani degeaba..

 

Parerea mea strict personala(eu sunt fan Casey de cand era la Ducati) este urmatoarea: pe aceleasi motociclete identice fie ele Ducati sau Honda...Casey ii da clasa detasat lui Rossi.

 

 

 

Da' ti-o fi rusine cu Checa care a castigat detasat sezonul in WSBK?!? Panigale este mai rapid cu 0,6 pe pista fata de actuala 1098, asa ca asteapta-te ca Ducati in urmatorii 3 ani sa nu aiba rivali.. decat de ordinul secundelor. Cine stie..poate BMW-ul dezvolta ceva nou.

 

 

Sa-mi fie rusine???? daca tin bine minte eu am postat prima....in semn de respect si mandrie rezultatul lui Carlos Checa din WSBK....asa ca....

Mi-as dori ca Ducati sa nu aibe rivali in urmatorii 10 ani....(asta depinzand si de Rossi sa stea pe moto, nu pe jos....) :blbl: :lol:....(si din cate stiu eu el oricum a mers cu motorul pt 2012...deci depinde si de rider....poate sa fie Panigale cu 10 secunde mai rapida....e degeaba, daca DR.46 nu stie sau nu o simte)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un motor aproape complet de ducati monster 620. îl dau pe bonuri de benzină, țigări sau bere. altfel, îl duc la fier vechi. aÂştept oferte la 0753.379.594.

 

 

Merge ma sa il pun pe Hyundai???? astept telefon. :friends:

post-35327-0-88845200-1320998345_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciao Ducatistilor!!!! :bigstar: :wave:

 

Dupa cum este prea bine stiti, in data de 1 decembrie, in fiecare an, pentru noi, e dubla sarbatoare....desmoriders club :moto: (ducati fans)+ ziua nationala.

Poate ne vom strange mai repede aici.....pana sa ajungem in vara sa mergem un grup mare la World Ducati Week.....ce ziceti? :cheers:

Am vorbit cu Felician, si ne gandeam ca poate ne strangem tot la DESMO GRILL.....astpetam propuneri, sfaturi, pareri pro si contra.!!!!

 

Aveti grija de voi!!!!! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...