Sari la conținut

Topicul atasistilor. Pagina oficiala


Aleko
 Share

Postări Recomandate

Am tras azi o plimbare scurta atasista, peste 7 mari, 7 munti si 7 tari...cativa kilometrii, impreuna cu Cristi Cios si cu piticii pana la Razvan cu Africana atasista.

 

post-263-0-76885100-1338750791_thumb.jpgpost-263-0-44802000-1338750763_thumb.jpg

 

In curte ne astepta cuminte PIX-ul lui Aleko, in vreme ce omu' isi facea incalzirea pentru Focsani.

 

post-263-0-15850300-1338750950_thumb.jpgpost-263-0-31529400-1338750929_thumb.jpg

 

 

Asta micu, cu gandul la micii care nu mai ieseau de pe gratarul lui Aleko, a atipit un pic.

 

post-263-0-91129000-1338751920_thumb.jpgpost-263-0-15758200-1338751892_thumb.jpg

 

Si dupa ce am pus tara la cale vreme de vreo 2 ceasuri, ne-am luat talpasita spre casile noastre. Si-a tras si fiu-meu o poza din atas.

 

post-263-0-16893500-1338752107_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut. Are "stofa" baiatul, ochiul format. Mai spre fundal, asa...pe drepta. Stie el ce stie. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe "pagina oficiala" nu prea s-a ingramadit nimeni sa ne arate motocicletele cu atas ce le detin. Sper ca aici sa am mai mult succes! Sunt nou in bransa pe 3 roti si as vrea sa va vad pe cati mai multi. Postez si pozele prezentate de mihai_prd si cios pe pagina oficiala, si le multumesc! Va astept!

post-14549-0-87760800-1338805927_thumb.jpg

post-14549-0-37245700-1338805946_thumb.jpg

post-14549-0-38264900-1338805956_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe "pagina oficiala" nu prea s-a ingramadit nimeni sa ne arate motocicletele cu atas ce le detin. Sper ca aici sa am mai mult succes! Sunt nou in bransa pe 3 roti si as vrea sa va vad pe cati mai multi. Postez si pozele prezentate de mihai_prd si cios pe pagina oficiala, si le multumesc! Va astept!

 

Uite o poza cu Niprul meu. Seamana mult cu al tau.

Asa arata cand l-am cumparat. Acum e demontat, mai am putin de lucru la el si o sa vada iarasi soseaua.

post-14760-0-23523000-1338835865_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite o poza cu Niprul meu. Seamana mult cu al tau.

Asa arata cand l-am cumparat. Acum e demontat, mai am putin de lucru la el si o sa vada iarasi soseaua.

Sa ni-l arati si cand il termini! Spor la treaba!

 

Asta am terminato de citeva zile.

Bravo Dany!!! Ori le faci ori nu le faci!!! Artist! La cat mai multe! Nota 10! Vii cumva si la Focsani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Asta-i Jivina mea:

 

Sunt nou in bransa pe 3 roti

 

 

Ca si mine. Bafta si sa o stapanesti sanatos! E foarte frumos Niprul tau.

post-67793-0-42131600-1338879961_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun si eu poza cu moto la care am tot surubarit de vreo doua luni incoace....bigstar.gif

 

Si tin sa multumesc prietenului meu mihai alias useru Mishu GSX care m a ajutat cu putere de munca si cu garajul in care ne am tot surubarit de aproximativ doua luni..... rolleyes.gif

 

Si nu in ultimu rand lui Dany ( dany_tunky ) , un baiat deosebit si corect , care m a ajutat cu diferite piese ce am avut nevoie.. si userului Falkenberg care m a ajutat cu o comanda de pe un site din afara...

 

beer.gif

post-67300-0-15804200-1338907526_thumb.jpg

post-67300-0-02243800-1338907555_thumb.jpg

post-67300-0-37830100-1338907601_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase domnilor!!! Foarte frumoase!! Fac concurenta si celor mai deosebite Choppere si Touring-uri ca ingrijire si atentie acordata!

Pana acum...numa SUD-ESTUL...si binenteles Nordul prin Dany Deci avem Bucuresti,Buzau,Braila,Focsani,Pitesti,Siret(SV)si sper sa nu mai fi uitat pe cineva! Vestul,centrul tarii nu sunt reprezentanti cu 3 Roti? Va asteptam! sa va vedem!! Va rog sa pastrati in continuare tema topicului: Motociclete cu 3 roti detinute personal! ptr celelalte exista google sa le vedem!(sau poate deschidem un topic separat...Aici vreau sa le vad pe cele si cei din ROMANIA) Multumesc!!!

Editat de Adolf118
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.. pun si eu cu eMul meu care a fost vedeta la intrunirea moto sapiens,o forja de 400 km sa comprtat impecabil nu am pus mana pe cheie.

Vii cu ea si la Focsani? :) Frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vii cu ea si la Focsani? :) Frumoasa!

sal.. as veni dar este peste puterile mele fizice ma refer am 800km tur retur vas onora cu cea mai mare placere,nu mai am 20 ani si am avut acum 5ani un accident moto foarte nasol care nu ami permite sa strabat asemenea distanta cu o atasista dar as putea cu japoneza .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si de la mine poze cu Dnepr original.

 

Ionut, poti sa-mi faci niste poze mai de aproape cu dungile alea albe? Ma intereseaza in special lateralele atasului dar si aripile si rezervorul. Vreau sa-mi vopsesc Niprul si vreau sa fie cat mai aproape de varianta originala.

Editat de Razvan17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Topicul ataÂşiÂştilor. Paginîă oficială.

Din moderatori, nu s-a zgîrîiat niciunul pe ochi încă?

 

La subiect:

decembrie 2011, HuÂşi. ÂŞi mai sunt, dar nu îi cunoÂşteam atunci

img_3163.jpg?w=890

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

ÂŞi acuma moderatorii care fac verze tocate, UNDE-S ???

 

...că io am dat peste /index.php?/topic/20780-topicul-atasistilor-pagina-oficiala/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos Mz-ul! Nu pui ceva poze si pe topicul "Atasistii" sa o vizualizam mai in detaliu? Multumesc!

 

Imediat ce l-am terminat în 2010, l-am luat cu mine în Muntenegru, ca orice copil care-și ia jucăriile cu el la mare.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...