Sari la conținut

Topicul atasistilor. Pagina oficiala


Aleko
 Share

Postări Recomandate

Ei, azi mi-am vandut Nipru, si stiind ca m sa supar pe unii, pot sa spun ca ma bucur, nu am simtit acea "ruptura" cand mi-au luat-o :blink: . De ea nu m-am bucurat numai cand am luat-o. Am pierdut niste bani, mi-a deamagit asteptarile, dar asta e o poveste din trecut.

Acum cu Pannonia sunt foarte multumit, si sper sa pot veni la intalnirea motocicletelor cu atas, de data aceasta :laugh:.

 

Cat priveste visul de a avea un Gear-Up, sunt si acum interesat, asa ca daca stie cineva unul de vanzare si nu foarte scump.....sa ma anunte.

post-10613-1200734536_thumb.jpg

post-10613-1200734556_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ei, azi mi-am vandut Nipru, si stiind ca m sa supar pe unii, pot sa spun ca ma bucur, nu am simtit acea "ruptura" cand mi-au luat-o :( . De ea nu m-am bucurat numai cand am luat-o. Am pierdut niste bani, mi-a deamagit asteptarile, dar asta e o poveste din trecut.

Acum cu Pannonia sunt foarte multumit, si sper sa pot veni la intalnirea motocicletelor cu atas, de data aceasta :D.

 

Cat priveste visul de a avea un Gear-Up, sunt si acum interesat, asa ca daca stie cineva unul de vanzare si nu foarte scump.....sa ma anunte.

:blink: :laugh: Foarte bine arata ! Sa ai parte cu el numai de satisfactii ! Fain ! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, azi mi-am vandut Nipru, si stiind ca m sa supar pe unii, pot sa spun ca ma bucur, nu am simtit acea "ruptura" cand mi-au luat-o :o . De ea nu m-am bucurat numai cand am luat-o. Am pierdut niste bani, mi-a deamagit asteptarile, dar asta e o poveste din trecut.

Acum cu Pannonia sunt foarte multumit, si sper sa pot veni la intalnirea motocicletelor cu atas, de data aceasta :(.

 

Cat priveste visul de a avea un Gear-Up, sunt si acum interesat, asa ca daca stie cineva unul de vanzare si nu foarte scump.....sa ma anunte.

:blink: :laugh: Salutari domnilor cu atas ! Dativa va rog cu parerea la MZ-ul asta cu atas ! As avea de gand la anu sa-mi iau si eu ceva asemanator, Multumesc dinainte !

album_thumbnail.php.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Treaba buna cu atasul. M-a dus al dracu Aleko ieri seara prin cele mai ale dracu gropi din Pantelimon....ma, da unde gasea asta o gura de canal, o baltoaca, namol, acolo intra nene, nu o lua si el ca omu pe asfalt. Si se mira nevasta de ce am geaca cu noroi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare fain ii, sigur ai putea sa te distrezi cu ea, dar dupa cum vad motorul nu-i ala obisnuit. Oare cu ce motor e dotat? sau ce se vede acolo ?

:bigstar: :bigstar: E un ROTAX 500 . Am inceput deja sa sondez piata, sa gasesc ceva la un pret convenabil..Unul de 500 ROTAX solo se invarte pe la 1800-2300 euro ; cu atas....... :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mai mult de 6 ani am pus atasul la locul lui. Urmeaza o revopsire si apoi ITP.

Intrebare: unde gasesc un sezut pentru atas?

 

 

Vezi ca parca avea @aleko un scaun de atas de ij dar parca era abonat cineva la el.Daca nu-l mai are,confetioneaza-ti unul ca e simplu de facut.

Editat de 4bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu l-am aruncat pe cel original ca era praf si am pus unul de ford(nush ce model),pe care l-am mai taiat ca sa se incadreze(rat jawa m-a ajutat) si este super tare si comod si nici nu ii strica aspectul,dimpotriva... :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare fain ii, sigur ai putea sa te distrezi cu ea, dar dupa cum vad motorul nu-i ala obisnuit. Oare cu ce motor e dotat? sau ce se vede acolo ?

:wink: poza din dreapta cu MZ-ul.Aici se vede si atasul : post-22318-1202843429_thumb.jpg , dar de asta ce ziceti? : post-22318-1202843520_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu uitat-e bine are tractiune si pe ataj treaba faina dar nefunctionala fara diferential

...parca a parcat-o gresit cu spatele si a bagat-o in cotețul ăla :)

 

--- Mesaj completat în 14 Feb 2008 20:00 -------------

:kiss: poza din dreapta cu MZ-ul.Aici se vede si atasul : post-22318-1202843429_thumb.jpg , dar de asta ce ziceti? : post-22318-1202843520_thumb.jpg

...sant foarte curios cum e prins atasul ala pe ETZ , ca nu prea exista cadru de ce sa-l agheți...foarte curios... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...