Sari la conținut

Magheru-Galeriile orizont


duracell
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 220
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cum e posibil ma? Dupa mai bine de o saptamana de terapie intensiva sa il piarda?! De ce nu scrie nimeni (din cei care au tinut legatura cu spitalul) despre evolutia lui pana la deznodamantul tragic? Chiar e asa greu sa scrieti 4 randuri pe topicul asta? Sau sunteti prea ocupati cu chestii mai importante?

 

Odihneasca-se in pace. . .Tot nu imi vine sa cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia cu gipane si masini mai inalte in general se cred nenorociti de regi ai soselelor,deasupra tuturor,deci protejati! :banana:

Mi-e o sila de nedescris si deplang destinul crud al lui Radu,fie-i tarana usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e posibil ma? Dupa mai bine de o saptamana de terapie intensiva sa il piarda?! De ce nu scrie nimeni (din cei care au tinut legatura cu spitalul) despre evolutia lui pana la deznodamantul tragic? Chiar e asa greu sa scrieti 4 randuri pe topicul asta? Sau sunteti prea ocupati cu chestii mai importante?

 

Odihneasca-se in pace. . .Tot nu imi vine sa cred.

Bai, nu-mi vine sa cred.Eram sigur ca o sa se faca bine, ce dracu doar era la spital de o saptamana.

R.I.P. :banana: :what:

Condoleantze familiei, prietenilor shi tuturor celor care l-au cunoscut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu pot sa cred!!! Refuz sa cred asa ceva! :lol:

Ok, nu a fost un accident usor, au fost multe traumatisme dar cu totii speram ca o sa scape! Nu-mi vine sa cred ca s-a terminat asa... sunt realmente socat! :banana:

 

Odihneasca-se in pace!

:what:

Ry. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi vine sa cred..am deschis topicul asta cu gandul sa mai invatam si noi ceva..ca intradevar trebuie sa fii paranoic, si chiar daca ai prioritate si mergi incet, un cre_tin poate sa te loveasca..

 

Dar nu ma gandeam ca se va termina asa..este nedrept..

 

Radu nu a avut decat "vina" ca drumul lui s-a intersectat cu a unui imbecil criminal..de ajuns ca sa nu mai fie acum printre noi. Simt o ura de nedescris, mai ales ca zi de zi vad cum alti si alti inconstienti parca vor sa ne omoare..

 

Odihneste-te in pace, Radule! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace. Si Aka Raptor are dreptate, chiar nu stie nimeni ce s-a intamplat? Ptr ca de neglijente in spital am mai auzit. Nu il mai aducem inapoi, dar daca a fost vreo neglijenta medicala la mijloc, putem macar sa incercam sa fim mai uniti si daca e cazul sa facem dreptate. Ptr ca este vorba de o viata de om si o pierdem o singura data. Urasc sa deschid rubrica asta si ma gandesc iar la durerea care ramane in urma in sufletul parintilor, familiei si prietenilor. Drumul de la intrunire catre casa a fost un cosmar. Ne-au taiat calea, purcei, capre, o pisica, o bufnita. Dar cel mai periculos animal avea 4 roti. Am multumit in gand ca am ajuns intreaga dar azi de dimineata cand a sunat mama cu sufletul la gura sa ma intrebe daca am ajuns cu bine, am realizat cata nevoie au cei din jur de noi. Si cate griji isi fac. Incercati sa va feriti cat puteti sa fiti prudenti si sa scriem cat mai rar pe aici. Pacat de Radu si de viata lui. Si indiferent cat plateste tembelul care l-a lovit, o viata de om echivalata in ani de puscarie, e o slaba consolare pentru cei ramasi fara Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred...

Dumnezeu sa il odihneasca si ai aiba grija de familia lui.

 

daca stie cineva detalii despre inmormantare, va rog, postati si aici si pe alte site-uri moto. cred ca o floare poate duce fiecare dintre noi.

 

 

inca o data, Dumnezeu sa ii oihneasca sufletul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numi vine ca cred baiatu asta mai avea zile asa am sperat,cin ne poate informa cind si unde au loc funerariile tre sa mergem toti ,toti am primit palma asta,ne mai punind la socoteala familia distrusa de un jegos

 

DUMNEZEU SAL ODIHNEASCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi vine sa cred... un accident stupid si nici macar la viteza....saracu baiat. orice s-ar spune si medicii sunt de vina. nu se moare dintr-un plaman perforat de coaste.

iar in ce priveste vinovatul nu e nimic de facut. mare minune daca o sa pateasca ceva si de fapt nu mai conteaza acum.

RIP :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...