Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In principiu ramane sa ne vedem saptamana viitoare, joi la ora 19.00 in barul moto de pe DN.................daca nu ploua :goodposting:

Cei care termina mai tarziu de 6 munca (aviz phantom) pot fi linistiti. Ii vom astepta. Cu putina vointa pot ajunge acolo pe la 7.30-7.45. Cred ca putem sta la taclale pana pe la 8.30-9.00 fara sa ne plictisim.

Dupa care urmeaza sa testam si barul din oras, Ursu. Hotararea nu se va lua dupa nr. de oameni care vin colo sau colo. Hotararea va fi luata de cei care au testat ambele locuri. Se va alege cel mai bun, frumos, convenabil loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu muncesc azi pana pe la 8. Nu cred ca pot sa vin. In schimb, RobbieB spunea ca, daca are cu cine, va merge in barul moto de pe DN.

 

cu parere de rau pentru mine, va doresc distractie placuta :goodposting:

 

 

 

 

 

ps- Pentru cei care n-au fost atenti, da, este vorba de azi, JOI, si despre ora 19.00

 

Pai eu vad ca nu prea mai merge nimeni, si ar fi fost frumos sa fim mai multi (cat mai multi) cu bmw. Ca asa la suc sunt multe locuri si in buc unde nu tre sa te caznesti sa ajungi pe ploaie cu motoreta. Ca vorba aia: sa nu fim 30 de motociclisti toti cu masinile :agree:

Asa ca sa ne vedem altadata cand ziceti voi . da sa fim mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu, in toamna asta sper sa mai avem timp(vreme fara ploaie) de cateva intalniri in care sa alegem intre Bikers Otopeni, Ursu sau ce-o mai fi, urmand ca intalnirile serioase sa inceapa din primavara. Ar fi fost frumos sa inceapa de acum dar, dupa cum se vede, vremea nu prea tine cu noi.

Dupa ce se va stabili clar locul, veti putea veni fara sa mai intrebati ce si cum. Se va sti ca joi la ora 19.00 este intalnire BMW in locul pe care in curand il vom alege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu, in toamna asta sper sa mai avem timp(vreme fara ploaie) de cateva intalniri in care sa alegem intre Bikers Otopeni, Ursu sau ce-o mai fi, urmand ca intalnirile serioase sa inceapa din primavara. Ar fi fost frumos sa inceapa de acum dar, dupa cum se vede, vremea nu prea tine cu noi.

Dupa ce se va stabili clar locul, veti putea veni fara sa mai intrebati ce si cum. Se va sti ca joi la ora 19.00 este intalnire BMW in locul pe care in curand il vom alege.

 

eu zic ca data viitoare cand stabilim ceva cat de cat din timp sa ne tinem , de treaba. Vremea e cum e, ploaie sa nu fie . Si sa nu fim pesimisti!!! anul asta inca nu le bagam la hibernat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu ramane sa ne vedem saptamana viitoare, joi la ora 19.00 in barul moto de pe DN.................daca nu ploua :agree:

Cei care termina mai tarziu de 6 munca (aviz phantom) pot fi linistiti. Ii vom astepta. Cu putina vointa pot ajunge acolo pe la 7.30-7.45. Cred ca putem sta la taclale pana pe la 8.30-9.00 fara sa ne plictisim.

Dupa care urmeaza sa testam si barul din oras, Ursu. Hotararea nu se va lua dupa nr. de oameni care vin colo sau colo. Hotararea va fi luata de cei care au testat ambele locuri. Se va alege cel mai bun, frumos, convenabil loc.

 

Ok, eu pe Biker's Otopeni l-am testat de vreo trei ori si mi-a iesit negativ :kiss:

Ramane sa testez si Ursu mai ales ca joia e KARAOKEEEEE. Sa va vad care cum stiti sa cantati. :goodposting:

 

Dovada /index.php?showtopic=270281

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine si poimaine propun pentru cine doreste sa ma urmeze pe urmatorul traseu: Bucuresti - Buzau - inainte de Rm Sarat facem stanga pe Grebanu - dreapta spre Bisoca - Nereju - Valea sarii - Covasna. dormim undeva, gasim o pensiune si ne intoarcem pe intorsura buzaului - Sacele - Valea doftanei (cred) Valeni de munte - Ploiesti - Bucuresti.

Vremea va fi buna, benzina bagam iar de mancat mancam ce o fi :) Plecam in jur de ora 8.

Cine doreste si pofteste sa ma sune la orice ora pe 0754.929.529 :) Daca nu vine nimeni cred ca iar ma duc singur

Editat de bogdan!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey, nu stiu de ce situl asta se incapatineaza sa nu ma anunte cind se scrie ceva pe topicul asta.....

Anyway: asi veni si eu la o intilnire, daca ajungeti sa va hotariti vreodata la ceva, dar......joi eu lucrez pina la una din orele alea incredibile. Credeti ca daca va intilniti mai stati la locatie pina la 21-22? Ca sa nu ma stresez degeaba....Si, in alta ordine de idei, am auzit ceva ca s-ar fi deschis in Regie un bar similar cu Ursu- a auzit cineva de el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnirile monomarca/ mono model au un aspect foarte, foarte gay

 

 

Pai atunci te invitam joi in barul Biker's Otopeni la ora 19.00. Garantam c-o sa-ti placa :) .................... :)

 

acu vine si rugamintea. aveti un loc de intalnire?

 

Cum am mai spus, joi, ora 19.00, Biker's Otopeni.

 

pentru schimbari de program, vezi aici /index.php?...0&start=250

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, la ursu, e deja monopolizat de matrimoniaci, seara de joi se bataie si sa lalaiesc ei acolo, deci bikers mi se pare super ok, dat fiind ca noi suntem oameni seriosi si baieti fini.

 

in regie, da , mai e un barulet cu terasa, nu mai stiu exact cum ii zice, e ceva cu "imigranti"....

 

dar din cate stiu, acolo interiorul e cam micutz, iar noi suntem multi.

 

zo, eu votez bikers, e fain, mancarea e buna, si iesim si noi naibii din orasul asta imputit....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci te invitam joi in barul Biker's Otopeni la ora 19.00. Garantam c-o sa-ti placa :) .................... :)

 

 

 

Cum am mai spus, joi, ora 19.00, Biker's Otopeni.

 

pentru schimbari de program, vezi aici

barul ala suxx big time

 

prefer sa ajung acolo cat mai rar posibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey, nu stiu de ce situl asta se incapatineaza sa nu ma anunte cind se scrie ceva pe topicul asta.....

Anyway: asi veni si eu la o intilnire, daca ajungeti sa va hotariti vreodata la ceva, dar......joi eu lucrez pina la una din orele alea incredibile. Credeti ca daca va intilniti mai stati la locatie pina la 21-22? Ca sa nu ma stresez degeaba....Si, in alta ordine de idei, am auzit ceva ca s-ar fi deschis in Regie un bar similar cu Ursu- a auzit cineva de el?

 

 

pai atunci hai sa ne strangem pe DN-ul ala joi, eu pot sa ajung la 19 , dar vad ca majoritatea ajung la 21. dar e ok . si vedem atunci daca stam acolo sau nu, sau daca mergem la Apashu"( asa se chiama in regie) sau daca mergem oriunde. Putem face si focul pe camp :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

barul ala suxx big time

 

prefer sa ajung acolo cat mai rar posibil

 

 

Prietene, au fost atatea discutii contradictorii vizavi de locul intalnirii ca m-a apucat si plictiseala. Nu exista un loc care sa multumeasca pe toata lumea. Cate capete, atatea mofturi si idei. La un moment dat nu era buna nici ora 7, ca ala termina prea tarziu munca sau celalalt prea devreme.

Nu pot fi multumiti toti.

Gandeste-te asa: Daca vei alege sa vii la aceasta intalnire, o vei face ca sa te intalnesti cu alti BMW-isti si sa vezi o "mare" de BMW-uri. Si nu vei face asta deoarece locul de intalnire e visul tau implinit.

 

bafta si te asteptam

 

 

ps- scuze pentru off topic. continuati dincolo

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am mai spus, joi, ora 19.00, Biker's Otopeni.

 

pentru schimbari de program, vezi aici /index.php?...0&start=250

 

 

multam mult de invitatie si de pont. saptamana asta sigur nu ajung pentru ca nu am numere. dar vin sigur pe acolo. de cate ori trec pe dn1 ma uit cu jind spre curtea aia plina de motoare (cand e cazul). nici nu mai conteaza ca e jeg sau nu. na, cum iau numere ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate reusim joi sa facem turul celor 3 baruri. DN, Ursu si Apasu. Vedem ce si cum si ne hotaram joi, definitiv.

iata o idee buna,bravo!

si atunci:

19:00-20:00 DN

20:00-20:30 on za roud

20:30-21:30 Karaoke :)

21:30-21:45 on za roud 2

21:45-23:30 Apasu(vizionare meci)

23:30-pupaturi ,imbratisari(ca doar e o intalnire gay,monomarca),home sweet home.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata o idee buna,bravo!

si atunci:

19:00-20:00 DN

20:00-20:30 on za roud

20:30-21:30 Karaoke :)

21:30-21:45 on za roud 2

21:45-23:30 Apasu(vizionare meci)

23:30-pupaturi ,imbratisari(ca doar e o intalnire gay,monomarca),home sweet home.

 

Deci inteleg ca eu nu mai pot sa vin, ca va stric ciorbele :) Pai bine mey, nici n-ati inceput si deja ma luati cu de astea separatiste? Si ce daca eu nu sunt gay? Heterosexualii n-au voie? :D :( Las ca va sun eu pe vreunul sa aflu unde va facetzi giugiulelile cind oi scapa de el de job! :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...