Sari la conținut

Postări Recomandate

Deci inteleg ca eu nu mai pot sa vin, ca va stric ciorbele :) Pai bine mey, nici n-ati inceput si deja ma luati cu de astea separatiste? Si ce daca eu nu sunt gay? Heterosexualii n-au voie? :) :duel: Las ca va sun eu pe vreunul sa aflu unde va facetzi giugiulelile cind oi scapa de el de job! :D

 

 

nu stiu ce sa zic, unii or fi misogini sau nu se gandesc ca si fetele mai au motorete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci inteleg ca eu nu mai pot sa vin, ca va stric ciorbele :) Pai bine mey, nici n-ati inceput si deja ma luati cu de astea separatiste? Si ce daca eu nu sunt gay? Heterosexualii n-au voie? :) :duel: Las ca va sun eu pe vreunul sa aflu unde va facetzi giugiulelile cind oi scapa de el de job! :D

 

 

cum TU pentru noi esti ca un barbat

nu cred ca va face cineva diferenta

deci poti veni linistita la intrunirea gay/"momomarca"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit din excursia de 2 zile. Am plecat spre Rm sarat, facut stanga, am traversat subcarpatii vrancei pana la jitia unde mi-au spus localnicii ca daca vreau sa ajung la lepsa trebuie sa o iau prin focsani si nu pe drumul de pe harta mea pentru ca era imposibil de parcurs cu motocicleta. Am intors pe un drum care m-a adus la 14 km de Focsani, apoi mers prin Odobesti, ajuns in Lepsa pe la 8 si 20. A venit si Lucian cu al lui 1100GS, am dormit si dimineata la 9 am luat-o prin Covasna -Intorsura Buzaului - Cheia si inapoi spre Bucuresti. In total au fost cam 650km parcursi pe drum european, national, comunal si forestier :) Poaze mai jos :)

post-17355-1222792063_thumb.jpg

post-17355-1222792070_thumb.jpg

post-17355-1222792077_thumb.jpg

post-17355-1222792083_thumb.jpg

post-17355-1222792097_thumb.jpg

post-17355-1222792102_thumb.jpg

post-17355-1222792111_thumb.jpg

post-17355-1222792116_thumb.jpg

post-17355-1222792125_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai frate, am citit si eu p-aici... greu va mai hotarati!!!

 

Faceti o data o prima intalnire, oriunde ar fi ea! Stabiliti un loc si gata! Cine isi doreste, va veni... si cu ocazia asta vedeti cine vrea cu adevarat! Daca unii muncesc pana tarziu, faceti vineri seara sau sambata dimineata...

Of, of...

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum TU pentru noi esti ca un barbat

nu cred ca va face cineva diferenta

deci poti veni linistita la intrunirea gay/"momomarca"

 

 

Of, of, of, of! Pai atunci trebuie sa vin neaparat, caci daca lipsesc, o sa fie golul dublu: o data pentru cei care asteapta cu nerabdare intrunirea gay si o alta data pentru cei carora le-ar place sa nu fie monotona....Grea sarcina, o sa fac la greu repetitii de dedublare! Ce cinste pe mine! Ce cinste! :)

 

Dar @ianachim: poate ai timp sa arzi un cd/dvd cu niste poze ...stii tu care...si sa-l aduci, ca vin si eu cu un cd pentru tine si am si o "surpriza"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu au inteles inca: INTALNIREA POSESORILOR DE BMW ESTE JOI, ORA 19.00, BARUL BIKER'S OTOPENI

Daca aveti timp si chef, va asteptam incepand cu joia asta.

 

 

ps- Pentru altfel de intalniri de weekend sau altcandva, fiecare este liber sa faca ceea ce doreste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

breee.....,hai sa batem un orar in cuie ca unii poate nu poate sa ajunge la ORL stabilite si daca are programe, se orienteaza unde le ieste mai la-ndepicior.

Daianutza zice-se ca scapa de pacient pe la 22:00 si tre sa jtie unde ne aflam.....bre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

breee.....,hai sa batem un orar in cuie ca unii poate nu poate sa ajunge la ORL stabilite si daca are programe, se orienteaza unde le ieste mai la-ndepicior.

Daianutza zice-se ca scapa de pacient pe la 22:00 si tre sa jtie unde ne aflam.....bre.

 

 

Repet: locul=biker's otopeni, ora=19.00, ziua=joi.

Astea raman batute-n cuie. Nu se mai merge nicaieri. Asta-i barul, asta-i ora si asta-i ziua, toate finale.

Cine doreste alt loc, zi, ora, continent sau planeta, fiecare este liber sa faca exact ceea ce doreste.

Cei care pot si au chef sa ajunga la biker's otopeni, joi, ora 19.00, ii asteptam cu bratele deschise :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, of, of, of! Pai atunci trebuie sa vin neaparat, caci daca lipsesc, o sa fie golul dublu: o data pentru cei care asteapta cu nerabdare intrunirea gay si o alta data pentru cei carora le-ar place sa nu fie monotona....Grea sarcina, o sa fac la greu repetitii de dedublare! Ce cinste pe mine! Ce cinste! :D

 

Dar @ianachim: poate ai timp sa arzi un cd/dvd cu niste poze ...stii tu care...si sa-l aduci, ca vin si eu cu un cd pentru tine si am si o "surpriza"

 

 

am aproape 10 gb de la transalpina si transfagarasan deci vin.o cu un laptop ca eu am un hard portabil cu toate nebuniile pe care le filmez

nu am dvd writer

 

AI ZIS SUPRIZA............. AI GASIT.O PE ELODIA? :)

 

 

ANGI- propun sa fericim pe toata lumea sa ajunga la intrunirea BMW din bucuresti urmatorul traseu

 

plecare 19.00 DN1 - piata victoriei stationare 5 min - piata universitatii stationare 5 min - tineretului stationare 5 min - dristor stationare 5 min si retur DN1 pe stefan cel mare barbu vacarescu aviatiei

asa cu siguranta vor ajunge toti doritorii................................

 

:)

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANGI- propun sa fericim pe toata lumea sa ajunga la intrunirea BMW din bucuresti urmatorul traseu

 

plecare 19.00 DN1 - piata victoriei stationare 5 min - piata universitatii stationare 5 min - tineretului stationare 5 min - dristor stationare 5 min si retur DN1 pe stefan cel mare barbu vacarescu aviatiei

asa cu siguranta vor ajunge toti doritorii................................

 

:)

 

:) .........esti tare :D

 

 

Si acum serios. Daca vreti sa mai scapati de traficul din oras si puteti folosi linia de centura, folositi-o cu incredere. Chiar daca e mai lung traseul, pe acolo te poti strecura ceva mai bine cu motorul. La podul otopeni se intra pe DN si gata, aproape ca-i ajuns. Nici pentru mine nu-i aproape. Vin din Titan. O iau pe centura si consider ca am facut si o mica plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BOICOT AUTOMOBILE BAVARIA BUCURESTI

 

desi sunt la a 2a motocicleta cumparata de la ei si am facut deja 4 revizii intr.un an pe asta noua

 

ei nu au fost in stare sa.mi prezinte fisa de la tester

 

platesc o groaza de bani pe "manopera" si nu sunt in stare sa aiba o imprimanta pt testerul de la motociclete

 

in mod normal la inceputul fiecarei revizii trebuie sa puna moto pe tester si sa vada ce coduri de erori primesc

 

dupa efectuarea remedierilor trebuie sa repuna din nou moto si sa vada ce au facut

e acest lucru este controlabil prin aceasta hartie scoasa la imprimanta

 

la intrebarea daca exista vreo rechemare au inceput prima data sa o dea cotita ca daca era cazul m.ar fi chemat

dupa ce u bajbait prin calulator cu talonul in mana a rezultat ca trebuiau sa.mi inlocuiasca sitemul de la imobilizator care a dat de furca la moto lui TAU

 

i.am intrebat si de ce nu m.au sunt si au raspuns ca urau sa ma caute ca o iau pe rand

intradevar la zecile de unitati de motociclete vandute trebuie sa fie f aglomerat

 

am fost sa.mi fac programarea de revizie la 40000km si cand mi.au spus primadata ca nu au testarul acolo ca are o prob ca etc labareala

dupa ca nu imi pot da hartia de la tester ca nu merge imprimanta dupa ca de fapt testerul nu are imprimanta

 

eu le.am spus doar atat fac revizia cand imi dau hartia de la tester

mi.au raspuns ca nu au cum dar imi fac o poza la ecran pt ca le.am explicat ca vreu sa trimit hartia la fabrica in germania

...........................nivel de service ......iti fac poze la ecranul testerului .......... BAVARIA AUTOMOBILE BUCURESTI

 

IN MOMENTUL IN CARE LE.AM SPUS CA NU ADUC MOTO DACA NU IMI DAU HARTIE DE TEST M.AU ANUNTAT CA IMI PIERD GARANTIA DACA DEPASESC KM

 

PAI CE SA PLATESC ATUNCI IN SERVICE LOR SCHIMBUL DE ULEI CARE POT SA.L FAC IN FATA BLOCULUI, VERIFICAREA PLACUTELOR CARE O POT FACE TOT IN FATA BLOCULUI.............................

 

LA REVIZIA DE 30000 KM ACUM 2- 3 LUNI MI.AU SPUS CAND AM CERUT HARTIA DE TEST CA NU MERGE IMPRIMANTA

 

CUM POT STII EU CA Ei CHIAR PUN MOTO PE TEST SI ATENTIE............REMEDIEAZA DEFECTIUNILE APARUTE................

 

RASPUN PAI TAI AICI CU NOI SI TE UITI LA TESTER,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, PAI CE FRATE SUNT ANGAJAT LA BAVARIA

 

EU ACHIT FACTURILE SI TU ITI FACI TREABA ASA CUM TREBUIE

 

NU MAI SPUN CA INTRE REV DE LA 20000 LA 30000 KM MI.A CURS O GROAZA DE ULEI PE LANGA FILTRU SI A TREBUIT SA IAU FILRU NOU PE CHELTUIALA MEA TOT DE EI CARE IL MONTASERA PE CEL NOU

 

DECI IN ATENTIA POSESORILOR DE BMW

 

AM NR DE TEL DE LA BUDAPESTA SI SUNT INTERESAT SA.MI FAC ACOLO REVIZIILE

ORI PUNEM 2 -3 MOTO PE RAMPA SI MERGEM ACOLO CU O MASINA SI IESIM MAI IEFTIN MAI ALES CA TIMPUL INCEPE SA SE STRICE ORI O DAM CU MOTO PANA ACOLO

 

ATAT TIMP CAT EU NU POT SA VERIFIC CEEA CE EI FAC PE BANII MEI NU MAI APELEZ LA SERVICIILE BAVARIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand am duso acolo la 21.08 pentru reparatie dupa accident i-am rugat sa mi-o puna si pe tester deoarece ma apropii de 30 000 si daca tot e acolo sa-mi faca si testul ala, cu plata separata evident. Nicio problema mi-a spus o verificam daca tot e aici.

Intre timp am mai discutat cu ei, si acum vreo saptamana le spun, auziti dar daca e ok sa nu-mi modificati nimic ca sunt multumit cum merge motorul. Primesc raspuns de la alta persoana ,, stati linistit oricum nu putem face nimic ca nu ne merge testerul, am comandat altul si dureaza vreo luna'' :)

 

Pe mine unul nu ma mai mira nimic. Stau de 6 saptamani cu ea in service si nu s-a miscat nimic, sunt absolut nevinovat in accidentul intamplat si inca trebuie sa astept un accept de plata de la asigurarea aluia.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand am duso acolo la 21.08 pentru reparatie dupa accident i-am rugat sa mi-o puna si pe tester deoarece ma apropii de 30 000 si daca tot e acolo sa-mi faca si testul ala, cu plata separata evident. Nicio problema mi-a spus o verificam daca tot e aici.

Intre timp am mai discutat cu ei, si acum vreo saptamana le spun, auziti dar daca e ok sa nu-mi modificati nimic ca sunt multumit cum merge motorul. Primesc raspuns de la alta persoana ,, stati linistit oricum nu putem face nimic ca nu ne merge testerul, am comandat altul si dureaza vreo luna'' :)

 

Pe mine unul nu ma mai mira nimic. Stau de 6 saptamani cu ea in service si nu s-a miscat nimic, sunt absolut nevinovat in accidentul intamplat si inca trebuie sa astept un accept de plata de la asigurarea aluia.

 

Bafta.

 

Eu cand o sa mut in Germania o sa-mi iau motocicleta noua. Caci in nemtii nostri n-am incredere nici sa-mi unga lantul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...