Sari la conținut

Postări Recomandate

invictus si ali baba daca mergeti la Ursu vin si eu. Va rog sa ma anuntati din timp ca sa pot sa ajung.

Daca nu ,atunci raman acasa ca la Otopeni nu merg nici batut.Era vorba sa vedem mai multe baruri si sa hotaram dupa.Daca nu se respecta asta nu o sa se respecte nici in viitor ce se va discuta.Plus ca vine iarna si nu o sa mearga nimeni fara moto tocmai la Otopeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acum am metzeler tourance,

 

Inca nu stiu sigur dar ar mai fi o varianta de traseu, pe langa Buc, care nu necesita neaparat crampoane. Daca merg pe asta, vin cu BMW-ul si nici eu n-am crampoane. Daca vrei sa mergi sambata, te anunt maine cum m-am hotarat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba sa vedem mai multe baruri si sa hotaram dupa.Daca nu se respecta asta nu o sa se respecte nici in viitor ce se va discuta.Plus ca vine iarna si nu o sa mearga nimeni fara moto tocmai la Otopeni.

De acord cu tine. Dar nici sa facem grupuri nu e bine, asa ca nu merg la Ursu. Eu mai astept, vad ce se mai intampla. Nu merg nici la Otopeni. In spate la Bikers am un santier. Merg suficient de des. Nu e nici o placere plimbarea pe cel mai aglomerat drum din Romania, mai ales noaptea.

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu tine. Dar nici sa facem grupuri nu e bine, asa ca nu merg la Ursu. Eu mai astept, vad ce se mai intampla. Nu merg nici la Otopeni. In spate la Bikers am un santier. Merg suficient de des. Nu e nici o placere plimbarea pe cel mai aglomerat drum din Romania, mai ales noaptea.

Spor

 

Ok , atunci stau si eu acasa si cand se va hotari o locatie din BUCURESTI ma voi prezenta. Pana atunci discutiile le purtam pe coclauri. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok , atunci stau si eu acasa si cand se va hotari o locatie din BUCURESTI ma voi prezenta. Pana atunci discutiile le purtam pe coclauri. :(

 

Vad ca pe celalalt topic este deja batut in cuie: ,,in fiecare joi la ora 19 la bikers'' :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e f clar ca nu romani au facut REVOLUTIA DIN 1989

 

CU SIGURANTA ERA PREA CALD AFARA

CU SIGURANTA ERAU PREA PUTINI

CU SIGURANTA NU AVEAU CE SA CEARA

 

ETC ETC

 

BAI OAMENILOR L O C A TI A CONTEAZA CEL MAI PUTIN

de ce ne vedem pana la urma

de ce vrem sa formam un grup ....BMW...

 

so

 

pot sa pun pariu ca daca maine gasesc un local in centru la unirea

cu liniste

cu preturi mici la bautura

cu mese mari pt toata lumea

 

etc

 

 

tot VA FI CINEVA CARE VA COMENTA

 

 

DAR DACA FAC CEVA SA SCOT IN ILEGALITATE ACEST CLUB BMW

SA FIM URMARITI DE POLITIE SI SRI

O SA NE BUCURAM CA NE VEDEM SI IN PIVNITA CEA MAI INTUNECATA SI INGHESUITA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca pe celalalt topic este deja batut in cuie: ,,in fiecare joi la ora 19 la bikers'' :disappointed:

 

Asta inseamna ca avem deja un SEF care hotaraste in numele majoritatii.Cred ca are actiuni la Biker's Otopeni. :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI OAMENILOR L O C A TI A CONTEAZA CEL MAI PUTIN

de ce ne vedem pana la urma

de ce vrem sa formam un grup ....BMW...

so

 

pot sa pun pariu ca daca maine gasesc un local in centru la unirea

cu liniste

cu preturi mici la bautura

cu mese mari pt toata lumea

etc

tot VA FI CINEVA CARE VA COMENTA

Din pacate ai perfecta dreptate... "c-asa-i Romanul"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"am fost vreo 15, ambianta placuta cu papagal, atmosfera relaxata, voie buna, cate-o bericica, cate-un suculet. Sincer e mai bine decat la apashu, pacat ca e pe dn1."

Doar ca papagalu zicea "hondaaa hondaa" :disappointed:)

 

 

Classic_Vld, stii tu ce stii cu bmw-ul ala :(

 

bafta si la cat mai multe intalniri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu o intrebare: de ce nu se pot tine intalnirile astea undeva in afara orasului in weekend?

Facem un gratar, putem spune ca ne-am si plimbat...etc.

Sincer, in timpul saptamanii sunt plecat de acasa in medie cam 11 ore pe zi...so dupa ce termin munca imi cam vine sa ma duc acasa.

Spre exemplu ieri am inceput munca la 9 si am terminat la 18. Sa zicem ca as fi stat 2 ore la intalnire....deci plecam de acasa la 8 dimineata si ma intorceam acasa cel mai devreme la 22.

Nus cum vedeti voi lucrurile dar eu le vand mult mai bine-n weekend.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locatie de VARA DN1 bikers

locatie de iarna posibilitati apasu , pui de urs si mai asteptam propuneri

 

Cred ca sunt mult mai bune hotararile luate la masa, toti, la bere, prieteneste, decat cele luate aici, pe forum. Daca vremea tine cu noi, poate mai facem o intalnire, doua, probabil ultimele de vara pe anul asta, la biker's, unde putem lua o hotarare definitiva asupra barului de iarna. Hai sa ne facem temele si, joia viitoare, sa venim cu idei bune.

Cred ca barul de iarna ar fi bine sa fie central si accesibil. Poate sunt printre noi care vor veni cu ratb-ul sau metroul.

Tinand cont de faptul ca nu mai am loc in frigider :( , eu nu mai fac propuneri. Va astept pe voi.

Oricum, tot e bine ca am cazut de acord asupra celui de vara. La cate discutii au fost, consider asta o realizare, mai ales ca totul putea degenera si s-ar fi putut alege praful de intalnire. Sper ca cei nemultumiti de locul ales sa vina macar o data acolo. Cred ca-si vor schimba parerea.

 

bafta :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca sunt mult mai bune hotararile luate la masa, toti, la bere, prieteneste, decat cele luate aici, pe forum. Daca vremea tine cu noi, poate mai facem o intalnire, doua, probabil ultimele de vara pe anul asta, la biker's, unde putem lua o hotarare definitiva asupra barului de iarna. Hai sa ne facem temele si, joia viitoare, sa venim cu idei bune.

Cred ca barul de iarna ar fi bine sa fie central si accesibil. Poate sunt printre noi care vor veni cu ratb-ul sau metroul.

Tinand cont de faptul ca nu mai am loc in frigider :( , eu nu mai fac propuneri. Va astept pe voi.

Oricum, tot e bine ca am cazut de acord asupra celui de vara. La cate discutii au fost, consider asta o realizare, mai ales ca totul putea degenera si s-ar fi putut alege praful de intalnire. Sper ca cei nemultumiti de locul ales sa vina macar o data acolo. Cred ca-si vor schimba parerea.

 

bafta :disappointed:

 

Ceea ce zice Angi e corect.Fara hotarari pe forum.Trebuie sa votam toti.Ok si din partea mea la locatia de vara.Pentru locatia de extrasezon am sa preiau eu initiativa ca frigiderul meu e gol si trebuie sa fac provizii de iarna. :(

Deci JOI 23 Oct 2008 la ora 19:00 in Biker's Otopeni pe ordinea de zi vor vi propuneri si se vor vota locatiile de iarna.

PANA ATUNCI toti cei care vor sa faca propuneri sunt rugati sa intre in locatia propusa,sa faca poze cu interior exterior,si sa le posteze aici ca sa putem vota in cunostinta de cauza, pentru a nu fi nevoiti sa vizitam fiecare locatie in parte.

S-ar putea ca anumite carciumi sa aiba Site si sa nu mai fie nevoie sa va deplasati acolo.In cazul asta dati linkul.

Bafta.

P.S.-Eu propun Ursu pt iarna si nu pun poze ca il stie toata lumea...cred.

 

Revin cu o intrebare: de ce nu se pot tine intalnirile astea undeva in afara orasului in weekend?

Facem un gratar, putem spune ca ne-am si plimbat...etc.

Sincer, in timpul saptamanii sunt plecat de acasa in medie cam 11 ore pe zi...so dupa ce termin munca imi cam vine sa ma duc acasa.

 

Nu e viabila propunerea. Iarna nu putem face gratar in afara orasului iar vara de obicei in weekenduri suntem pe coclauri.

Noi am stabilit intalnirea cam asa "in fiecare Joi la ora 19:00" Ar fi greu sa se respecte daca ar fi "in fiecare Sambata la ora 12:00 la Poiana Brasov"

Dar promitem ca in intalnirile de Joia se vor discuta si plimbarile de weekend la care ai sa participi si tu.

 

In concluzie declar deschisa usa frigiderului meu. :(

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...