Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

Dumnezeu sa te ierte Virile .... ai fost si vei ramane mereu in inimile noastre ....

 

eu nu mai am cuvinte ... acum am venit acasa ....

 

prima oara cand imi vad un prieten mort .... nu se mai poate cu soferii astia din romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dumnezeu sa il ierte!

 

dure sau nu pozele alea sunt realitatea si trebuie sa realizam ca in orice clipa putem fi si noi protagonistii unor asemenea scene de cosmar... eu unul de cand ma tot uit la accidente m-am cam linistit...

 

daca se adevereste ca, criminala are legaturi cu militia ar fi bine sa ne interesam de ancheta si sa punem putina presiune.

 

 

cu unul mai putin...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :crack: :lol: :lol: :D

 

nu vom sti nicioadata daca va fi cineva tras la raspundere sau nu...pt ca niciodata nu se posteaza chestiile astea...

poate ca ar trebui insistat ca persoana in cauza sa fie pedepsita, pt ca altfel iarasi o sa scape basma curata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar nu-l fura o femeie,si singura...a fugit din cauza sperieturii...s-a gandit ca toti vor sari pe ea...probabil...

nu tata, un nimeni din lumea asta care are si antecedente cu politia a furat masina ei iar domnisoara era acasa, servea cafea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E al dracu` de dureros cand dispare cate unul dintre noi. Chiar daca nu l`am cunoscut mi ridica paru` cand vad pozele si citesc ce scriu prietenii. Ma gandesc ca ne salutam in fiecare zi fara sa avem idee cine suntem.Formam o mare familie si suntem uniti...nu ca soferii recalcitranti care se bat intre ei la semafoare. Ne doare sufletul cand auzim de cate un accident si tot ce putem face e sa lasam un post pe forum...poate unii mai mult. Recent mi`am dat toba jos de pe mobra si tind sa cred ca e cea mai galagioasa din Buc...dar m`a salvat de n ori pana acum (cu toate ca risc o mare amenda pt galagie excesiva). Poate ca ar trebui sa fim mai atenti in ceea ce ne priveste si sa ne facem vazuti/auziti pentru a ne crestem sansele de viata cand suntem pe motoare. Aveti grija toti si feriti`i voi pe retarzi dak nu va feresc ei. Trebuie sa facem zi de zi slalom printre cretini sa nu se urce vreo una/unul pe noi si sa aparem la rubrica "Accidente"

 

Dumnezeu sa`l ierte si condoleante familiei din partea tuturor motociclistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cate lacrimi putem varsa stiu ca nu te vor aduce inapoi...te iubim si nu o sa te uitam niciodata...odihneste-te in pace suflete :crack: :lol: :lol: :D :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut-o in trecut si am spus ca nu mai scriu vreun RIP sau chestii de genul pentru ca nu mi-as permite si pentru ca mi se pare o prostie, dar vad aici ca este vorba despre un motociclist...

reiese din :

 

122 User(s) are reading this topic (66 Guests and 3 Anonymous Users)

53 Members: Blade Of Soul, Cataaa, foxy03, owene, vladsss, VladSpeed, emi2009, spn, Trumansky, Many, spirydusa, H3llriderr, SSSS, Cagivel, alexutzzz, Zainea, octav_air, honda_fireblade, Ioghy, andrei_c, m3talik, Kuki, Adena, Bum_Bum, bogdanawo, Reverse, pebbles_ohp, florintaman, VincentVega, black_killer_reloaded, bMaNiAc, mihai_prd, SonyAD, silvix72, mahasp1, OLY, Fludor, daggytza, cristinik, BrokenWind, florin.radu, baluba16, zidaru, little x, viper_x, Borris, ulise, SERGIU D., littleme, unnamed, mirciulik, Prodigy, cristi_kawasaki

 

sa te odihnesti in pace.

si... viteza nu merita costul vietii. cred ca asta stim cu totii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frati motociclisti dak va strnageti pe undeva kndva anuntati pt toti sa fim kt mai multi motociclisti!ii sunt coleg si am sal conduc pe ultimul drum indiferent dak sunt pe 2 roti sau pe jos!vinovata trebuie pedepsita indiferent cine e sau a cui fik e!LEGEA E LEGE PT TOTI!

Dumnezeu sa te ierte aline k aiplekt mai devreme dintre noi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REST IN PEACE...grasule nu te vom uita niciodata

Am aflat azi si nu imi vine sa cred..sunt distrus,era cel mai nebun,plin de viata si bun prieten

Cu siguranta voi ajunge la inmormantare....

Inca nu imi vine sa cred si nu pot sa ma obisnuiesc cu ideea ca e vb de alin.

RIDE IN PARADISE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare foarte trista povestea lui,cu toate ca nu l-am cunoscut parea un tip foarte de gasca.

Acolo sus o sa ii fie mai bine

R.I.P :crack: :lol:

Iar CRIMINALA,pentru ca nu am cum sa-i spun altfel merita pedepsita crunt,chiar daca legea nu isi va face simtita prezenta in cazul acesta,ea,il va avea pe constiinta pe Alin toata viata,asa cum spunea un coleg mai sus.

Inca odata R.I.P Alin :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred...nu concep asa ceva...DA...avea 18 ani...il kemam afara...si imi zicea...ma nu ies ca invat pentru bac...CUM SA MOARA??? aline ti-ai lasat bacul nedat :crack:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin si eu cu un post off-topic, cati ani avea? ca pe hi5 arata ceva de genul 18 ani? chiar avea 18 ani?

18 ani:(( nu a apucat sa traiasca nimic..cand incepea viata si ce era mai frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin si eu cu un post off-topic, cati ani avea? ca pe hi5 arata ceva de genul 18 ani? chiar avea 18 ani?

da

 

 

multumim celor care au venit , urmeaza sa aflam cand este inmormantarea si daca parintii lui sunt deacord sa venim cu motoarele .Daca nu , suntem cativa care o sa mergem pe jos/auto .

 

 

dumnezeu sa te odihneasca in pace nebunule , mai devreme sau mai tarziu o sa ne intalnim cu totii acolo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietilor care lucrati in Politie, daca doamna a fugit de la locul accidentului, oare nu cumva s-a raportat in aceasta seara furtul unui Peugeot 407 alb pe raza localitatii Snagov?

 

 

Wolf unde esti ca intreaba lumea intebari ... ce zice politia?

 

RIP Alin :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :lol:

 

 

 

Rugati-va prietenii tineri, de varsta lui, sa isi ia motoare mai mici...aratati-le ca va pasa!

Editat de miramax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneste-te in pace, copile! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat numarul lui Andrei, prieten de-al lui Alin de-acolo, l-am rugat sa ne tina la curent pe partea legala. El spunea ca nu crede ca scapa vita nepedepsita, din cate am inteles si tatal lui Alin e un om foarte foarte ambitios, si ma gandesc ca, fiind vorba de copilasul lui, o sa se duca pana in panzele albe. Oricum, cu ce putem, zic sa incercam sa ajutam.

Paul are dreptate, sa vedem intai ce spun parintii vis a vis de prezenta moto la inmormantare...

 

Iar treaba cu fuga de la locul accidentului este putin spus sub orice critica...merita terfelita bine si in presa, nu-mi sta-n fire dar sincer ii doresc sa nu mai inchida un ochi noaptea, sa vada numai trupul copilului aluia. Ii placea viteza, da, dar ce-a facut vita aia este sub orice critica... nu stiu, nu-i corect. Pur si simplu nu-i corect...

 

Sa-ti fie tarana usoara Aline, o sa te conducem si pe ultimul drum, cum putem... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rip. chiar nu merita, era la inceput de drum, avea o viata de trait..... daca noi nu avem grija de viata noastra...

cat de tanti aia..... haideti sa facem ceva, nu o putem lasa sa scape cu 2 ani cu suspendare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai citesc din cand in cand la Accidente, si ma ingrozesc si imi vine sa scriu si eu cat de rau imi pare sa aud asemenea povesti...dar niciodata nu i-am cunoscut pe cei care au murit.....pana acum. M-am intalnit intamplator cu Alin sapt trecuta...pe malul lacului....si m-a facut sa rad...asa cum stim toti cei care l-am cunoscut, ca glumele , gesticulatia lui specifica, rapiditatea in vorbire...erau stilul lui de viata....din pacate...la fel si viteza cu care mergea... Am citit toate paginile pana aici...si tot am senzatia ca citesc o poveste a altui motociclist pe care nu l-am cunoscut si imi pare rau de ce i s-a intamplat....Alin.....? Nu e adevarat, nu? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...