Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in weekend ajung si eu cu Andrei ,sa speram ca o sa fie vremea buna


» Post actualizat in 13 Aug 2014 10:36

**** ATENTIE !!!****

pentru toti utilizatorii de trackattack app si nu numai :

am vorbit cu managerul sa adauge circuitul ca unu official ceea ce s-a si intamplat ,acum exista in baza lor de date sper ca au setat corect linia de start/finish,mi-au dat coordonatele si sper ca este ok,downloadati aplicatia si incercati sa va luati timpul ,pentru samsung este o varianta cu 3 utilizari gratis


» Post actualizat in 13 Aug 2014 10:37

este gata si pentru circuitul din secuime !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de parca nu ma cunosti Cristinele ... stau de capul lor ,ce sa le fac

o solutie simpla care sper sa dea roade : se cumpara un tel iphone 4/4s 5/5s codat intr-o retea scumpa ca si decodare (" conditia necesara si obligatorie" SA MEARGA: wi-fi`ul,gps`ul,bluetooth`ul),se dl aplicatia dorita si se monteaza pe motocicleta,acuratatea fata de unul de 10 hz am vazut ca este buna,se poate conecta si un gps de 5-10hz prin bluetooth pt o mai mare acuratete ,avand telefonul am zis sa incerc 50 ron in asta ,revin dupa prima iesire sa va spun cum a fost

am testat pe dn1 din punctul A in punctul B si a mers perfect

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost in weekend ,am intrat o singura data,am ramas dezamagit de starea circuitului foarte denivelat + numai pamant in afara traselor pe circuit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu merg pana la amckart in aproximativ o ora. am dar un telefon si se pare ca dupa 5:30 pana la 8:00 nu au programate intrari de karturi. se mai baga cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit de curand un articol care zicea foarte pe scurt, in treacat si fara alte precizari ca atunci cand tragi de gaz si esti inclinat, motocicleta poate sa se culce mai tare in loc sa se ridice(lucru care il consideram normal pana aculm). Eu zic sa excludem derapajul, caz in care sigur ca te duci in jos :)) Mi-a captat faza asta atentia pentru ca atunci cand am cazut, atunci cand am tras de gaz am simtit cum se culca si mai tare motocicleta.. si nu a fost singura data cand am simtit asta.. doar ca alte dati n-am cazut asa ca nu mi-am batut capul cu asta. Cand am cazut am zis ca poate mi s-a parut mie.. sau am tras prea tarziu de gaz si gravitatia si-a facut linistita treaba inainte sa o contrez eu cu gazul. Ciudat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...