Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vineri e rezervat circuitu si duminica si luni inchis. Tocmai am sunat

 

Pana la urma a fost liber vineri.Am si reusit sa filmam cateva ture..

 

 

 

pai ori e liber ori e rezervat..aia isi bat joc de noi sau cum? am facut ditamai plimbarea ca sa fac cateva curbe si acu aflu ca era liber..45.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Suna interesant, dar m-am uitat si pe site-ul lor si tot nu m-am lamurit exact cum e organizarea...

 

Ce am inteles pana acum e ca pretul e de 20RON/10 minute, dar cand, cum, care e programul, cum se intra etc nu m-am lamurit.

Asa ca:

1. Cum si cand se intra? vine cine cum vrea, la orice ora si daca e liber se poate da? sau trebuie programare prealabila la o anumita ora?

2. Care e programul? la cat se deschide dimineata? Pana la ce ora e deschis seara? e vreun orar anume in care se poate intra cu moto? Sunt ore rezervate exclusiv pt karturi?

3. Exista riscul sa fie "prea aglomerat" si sa stai sa astepti sa behai pana sa poti intra? E vreun nr limita de participanti pe circuit in acelasi timp? Se intra intr-o anumita ordine?

4. Exista vreun loc in care e postat orarul in fiecare zi? (pe siteul lor am gasit doar un orar grosier in care zice ca in fiecare zi e "partial inchis".

 

Ca nu as bate drumul pana acolo ca sa stau sa nu pot intra sau sa astept juma de zi pana sa apuc sa ma dau...

 

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Suna interesant, dar m-am uitat si pe site-ul lor si tot nu m-am lamurit exact cum e organizarea...

 

Ce am inteles pana acum e ca pretul e de 20RON/10 minute, dar cand, cum, care e programul, cum se intra etc nu m-am lamurit.

Asa ca:

1. Cum si cand se intra? vine cine cum vrea, la orice ora si daca e liber se poate da? sau trebuie programare prealabila la o anumita ora?

2. Care e programul? la cat se deschide dimineata? Pana la ce ora e deschis seara? e vreun orar anume in care se poate intra cu moto? Sunt ore rezervate exclusiv pt karturi?

3. Exista riscul sa fie "prea aglomerat" si sa stai sa astepti sa behai pana sa poti intra? E vreun nr limita de participanti pe circuit in acelasi timp? Se intra intr-o anumita ordine?

4. Exista vreun loc in care e postat orarul in fiecare zi? (pe siteul lor am gasit doar un orar grosier in care zice ca in fiecare zi e "partial inchis".

 

Ca nu as bate drumul pana acolo ca sa stau sa nu pot intra sau sa astept juma de zi pana sa apuc sa ma dau...

 

Mersi

1. vii cand vrei (da un telefon inainte sa nu fie rezervat pt cine stie ce eveniment sau antrenamente). Karturile au prioritate. adica daca e unul cu un kart inaintea ta, astepti pana se termina si te dai( daca nu vine altcineva la kart).

2. pt program da un telefon sa ti-l zica ei: 0741 100 700

3. da, exista riscul sa fie full de karturi si sa te uiti pe perteti. exista o limita de mobre simultan pe circuit(cred ca vreo 10-15????). nu exista ordine de intrare.

4. reciteste punctul 2.

 

Asfalt uscat si moarte conservarilor :cheers:

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...