Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Filmul pacatuieste in primul rand prin lungime, inteleg ca au fost cadre care insotite de muzica vroiau sa redea imensitatea spatiului

Odiseea Spatiala 2001? Zi merci macar ca n-au fost cu dubstep scenele, sa intelege si publicul mai tinar :crack: Editat de gn77b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca unu tare de tot

 

http://www.zfilmeonline.org/water-and-fire-2013-filme-online-subtitrat/


» Post actualizat in 15 Nov 2014 12:08

Nu stiu cine si daca au vazut filmu asta , e mai vechi dar e super.

 

http://www.zfilmeonline.org/hidalgo-2004-online-subtitrat/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai vazut niste vechituri (unele revazut).

...And Justice for All (1979, Al Pacino) - bombastic, exagerat

In the Heat of the Night (1967, Sydney Poitier) - merge

Kramer vs Kramer (nu mai are nevoie de detalii) - ok

 

La Kramer vs Kramer in special as comenta ca m-a facut sa-mi dau seama ca a ajuns anormala normalitatea, in sensul ca azi e rar sa vezi un film cu oameni care nu par scosi din benzi desenate (dinti perfecti, piele perfecta, umor perfect, par sa traiasca la gym, stil de viata neverosimil, raportat la cantitatea de timp liber pe care o au etc).

Editat de gn77b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Predestination. Un film care mi-a placut si m-a tinut captivat. Filmul este destul de alambicat, trebuie vazut cu atentie si eventual revazut pentru a-l intelege mai bine. In genul Inception..

Zi si mie care era concluzia? Mi-e lene sa-l reiau..Ethan Hawke era fi-su lu' hermafrodita?

 

Lucy.. Subtirel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Zi si mie care era concluzia? Mi-e lene sa-l reiau..Ethan Hawke era fi-su lu' hermafrodita?

L-am vazuit la servici unde nu pot fi atent tot timpul si sincer sa fiu nu l-am inteles intrutotul! De aia am zis ca trebuie vazut cu atentie si revazut pt. a fi inteles..o sa-mi fac timp sa-l reiau, mi-a placut ideea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi si mie care era concluzia? Mi-e lene sa-l reiau..Ethan Hawke era fi-su lu' hermafrodita?

 

O prostie (previzibilă) de film ... Ethan era fi-su și hermafrodita în același timp (s-a conceput singur). Și s-a și omorât după ce s-a răpit din maternitate :P Noroc că se poate derula

Editat de Trolek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O prostie (previzibilă) de film ... Ethan era fi-su și hermafrodita în același timp (s-a conceput singur). Și s-a și omorât după ce s-a răpit din maternitate :P Noroc că se poate derula

Haha, multam. Am vazut aseara o ora din el si m-am plictisit, am ramas azi cu un sentiment de vina si era cit pe ce sa-l vad pina la sfirsit. Filmul e slab.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O prostie (previzibilă) de film ... Ethan era fi-su și hermafrodita în același timp (s-a conceput singur). Și s-a și omorât după ce s-a răpit din maternitate :P Noroc că se poate derula

Un nonsens....cand am vazut finalul :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul de filme este printre putinele pe care le mai uemaresc pe motociclism.ro

Din pacate si aici este plin de hipsteri,crittici amatori si pseudocinefili.Daca nu ti-a placut sau nu ai inteles un film, nu mai pune intrebari ampulea sau nu da niste raspunsuri amuzante (dupa parerea ta).

 

On topic:Eu astept acest film

 

http://www.imdb.com/title/tt2170593/?ref_=nv_sr_1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul de filme este printre putinele pe care le mai uemaresc pe motociclism.ro

Vai man, eu stateam stresat de-o vreme ca nici aici nu mai intri...

Forumurile sint facute inclusiv ca sa-ti bagi subiectiv pwla-n lucruri, daca vrei liste de filme de gasesti destule pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...