Sari la conținut

Ateliere, Service-uri, Magazine Piese-accesorii ?


laurentiug
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 278
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

De o vreme am inceput sa producem tot felul de dracarii din teava, in principal crash bars, dar si suporti pentru coburi, genti laterale, sidecases sau cum mai vreti sa le numim. O sa revin cu poze mai incolo.

Daca doriti ceva din ce facem noi, contactati-ne telefonic sau aici.

O zi buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

M-ar interesa si pe mine un set de suporti pentru coburi, si crash bars pentru o Aprilia Caponord 2002.

 

Imi puteti spune va rog un pret ?

 

Multumesc anticipat pentru raspunsul dumneavoastra!

Ai PM, merci!

 

Salut

 

Un crush bar pt un dragstar 650 Custom?Un pret?

Ai PM, multumesc de interes!

 

 

 

Date de contact? Ma interrseaza suporti de coburi pt Suzuki savage

Ca date de contact ai un numar de telefon scris cu cifre MARI DE TOT la semnatura mea. Poti sa imi lasi un PM aici sau sa scrii direct pe forum ce te intereseaza. Adresa de acasa nu ti-o dau...:rolleyes:

In privinta suportilor, ai PM.

Merci!

 

Pun si niste poze cu ce am mai lucrat, poate va dau idei :grinbandit: .

2012-04-07_10-53-22_711.jpg

2012-04-07_10-53-12_972.jpg

2012-04-07_10-52-43_717.jpg

 

Unele poze sunt facute inainte de vopsire, clientul dorind o culoare anume pe crash bar.

DR_MF3.jpg

DR_MF2.jpg

DR650_2.jpg

 

Un V Strom cu suporti bagaje si crash bar (inainte de vopsire)

02022012551.jpg

02022012555.jpg

str2.jpg

 

Ceva pe inox...

Sav1.jpg

Sav4.jpg

Sav3.jpg

Sav2.jpg

 

Si un model de stander low-cost... :bounce:

stnd1.jpg

stnd2.jpg

 

Stiu ca unora va vor placea anumite modele, iar altele vi se vor parea nasoale. Nu uitati ca lucram dupa solicitarile si gusturile fiecarui client. Daca era dupa noi, poate le puneam turnulete de tabla... (NOT!) :banana:

Editat de motofix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut

Vreau si eu o "dracarie" din inox pe post de antifurt la coburi.

Pentru poze si dimensiuni trimite-mi te rog o adresa de e-mail pentru contact.

 

 

Poate cineva sa ma ajute si sa taie o bara de inox de 12mm diametru si 450 mm lunga, exact in doua, pe lungime (respectiv sa rezulte 2 profile semirotunde)?

 

Multumesc

Editat de guzmanelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Salutare prieteni,

 

Am placerea sa va invit a va inscrie in campania pe care am organizat-o cu ocazia deschiderii magazinului online www.motoemotion.ro. Campania de pre-lansare a magazinului se numeste "Start Moto E Motion" si prefigureaza inceputurile unei activitati comerciale pe care acesta le va desfasura in lumea moto.

 

Asadar, nu pierdeti ocazia de a castiga unul dintre premiile puse in joc (o casca, o geaca, 10% reducere/ 1 an si 5% reducere pentru toata lumea) si inscrieti-va cu numele si o adresa de email valida la www.motoemotion.ro...mai aveti timp doar pana in data de 05.12.2012 ora 0.

 

Atentie ! nu uitati sa va verificati casuta postala si sa confirmati inscrierea printr-un click pe link-ul primit pe email, atlfel, aceasta nu este valida. (a se citi regulamentul !!!, daca nu primiti link-ul de confirmare sa ma anuntati !)

 

Anuntul public cu privire la castigatori, il vom face pe facebook, e singura modalitate prin care putem informa pe toata lumea, asa ca, daca te-ai inscris si detii un cont de facebook, da-ne un like la pagina https://www.facebook.com/motoemotion.ro pentru a ramane la curent cu stirile din lumea moto, noutatile si ofertele noastre !

 

Deschiderea magazinului si extragerea castigatorilor se va organiza joi 06.12.2012 ...ora va fi specificata pe parcus printr-un email si prin intermediul canalului de comunicare Facebook.

Sper intr-o colaborare viitoare, reciproc avantajoasa ! ...preturile vor fi prietenoase iar serviciile orientate spre nevoile voastre !!!

 

Fie ca Mos Nicolae sa va poarte noroc ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Salutare,

 

Cine se mai ocupa prin Tg. Mures de:

 

1. Jante (vopsire)

2. Carene (reparatii+vopsire)

 

Ma intereseaza oameni seriosi, de treaba si cu preturi in limita bunului simt (poate cer prea mult :) )

 

Mersi

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator gizmoza

Eu is din Bistrita dar ma intereseaza unde pot sa imi indrept o janta de moto. Are 2indoituri mici care se simt la viteza. Pe aici nu gasesc pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu is din Bistrita dar ma intereseaza unde pot sa imi indrept o janta de moto. Are 2indoituri mici care se simt la viteza. Pe aici nu gasesc pe nimeni.

Eu mi-am rezolvat odata o problema la baietii astia: http://www.reparatii-radiatoare-jante-auto.ro/

Lucreaza si prin curierat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti.Am o intrebare si eu. Caut un atelier/om care lucreaza cu piele,adica vopsirea pielli. Vreau sa schimb culoarea gri la combinezonul meu.Daca cunoasteti cineva in zona mures,va rog frumos sa contacati.Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la un moment dat era plin orasu de afise cu reparat, vopsit, etc articole din piele. Daca mai iesi la cate o plimbare (prin Tudor am vazut eu) uita-te pe la scarile de bloc sau pe stalpi si poate mai gasesti. Daca vad anuntul am sa iau un nr de telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...