Sari la conținut

Rossi's Fan Club 46


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu stiam ca Rossi are domiciliul la Londra tocmai ca sa nu mai plateasca impozitele si taxele nesimtite din Italia.

 

Sper sa faca o figura mai buna anul asta ca sa fie campionatul cat mai strans pt locul 2...ca pustiulica sigur va rupe tot si anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bivt4i.jpg

oare dupa care dintre cele 2 ii picase bala de pe tricou? :rusinica:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a plăcut faza cu Rossi și Marquets de la conferința de presă.

Rossi povestea despre momentul în care a fost luat pe sus de fani, în vreme ce se afla la restaurant și doar poliția a reușit să-l scape din mulțimea care a năvălit peste el, spunând că s-a simțit precum un animal de la grădina zoologică, iar Marquets a replicat plin de umor : ”Este numai vina lui Rossi. Io stăteam liniștit la masă în restaurant, când a apărut Rossi și cineva din mulțime a strigat - Uite-l pe Marquez! Moment în care s-a declanșat nebunia”.

 

 

post-56994-0-45989200-1398492789_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

In articol scrie de vreo 9 piloti de la clasa mare, motogp. Dar pe site-ul vr46 apar 11 piloti: Marquez, Pedrosa, Crutchlow, Ianone, Bautista, Pol Espargaro (fara Aleix), Smith, Kevin Schwantz, Tony Cairoli, Nico Antonelli si Romano Fenati.

 

Viitorul oricum il are asigurat de foarte multe timp :) Numai intr-un an cu salariul de la Ducati si-a asigurat viitorul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si Rossi de-aia nu mai merge bine, ii lasa pe toti sa castige ca sa aiba firma lui profit...

 

Cam asa s-ar traduce idiotenia de idee pe care o vehiculau unii pe alte topicuri, parca Zair ultima oara si altii in trecut, ca Marquez e favorizat de Rossi si nu se bate cu el cum ar trebui pt ca imaginea lui e vanduta companiei sale...

Le-am zis de atunci ca e o mare aberatie, dar ei nu si nu, halatu halatu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa s-ar traduce idiotenia de idee pe care o vehiculau unii pe alte topicuri, parca Zair ultima oara si altii in trecut, ca Marquez e favorizat de Rossi si nu se bate cu el cum ar trebui pt ca imaginea lui e vanduta companiei sale...

Le-am zis de atunci ca e o mare aberatie, dar ei nu si nu, halatu halatu..

 

Și eu am zis, băi Belbody, dar erai prea preocupat de clăbuc ca să observi că era o ironie. Acum văd că ai pus la suflet :crack:

Editat de bibi.audiofil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa s-ar traduce idiotenia de idee pe care o vehiculau unii pe alte topicuri, parca Zair ultima oara si altii in trecut, ca Marquez e favorizat de Rossi si nu se bate cu el cum ar trebui pt ca imaginea lui e vanduta companiei sale...

ma confunzi ;)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...