Sari la conținut

Hai-hui Prin Europa


Postări Recomandate

pt Bobica15 (nu exista add image la PM), traseul aproximativ.

post-4661-1237339534_thumb.jpg

Editat de Semaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 220
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

multumesc de informatii! Acum ma culc....am citit prea multe!:)succes si poate ne vedem la o discutie la 1 moment dat! fac cinste cu o bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai "tras" magistral dom' Semaca...

Respect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pt formatul pdf, 15 mega

 

http://s4.transfer.ro/storage/transfer_ro-33213fa7ba.zip pdf-ul

 

pt cei cu tzeava mai buna la net linkul de mai jos in format .doc , 145 mega

 

http://s4.transfer.ro/storage/transfer_ro-7b9a5dcbb1.zip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un link permanent cu pdf-ul , am reusit sa-l pun pe blog dupa munci seculare, aici : http://domnulk.wordpress.com/2009/04/01/ha...va-de-toamna-2/

 

imediat sub poza e un rand scris cu verde, acolo dati un click, va arunca intr-o subpagina unde mai dati un click si gata!

Editat de DomnulK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

No', a dat Dumnezeu (ca de obicei, as putea spune :P ) si, dupa mult post si meditatie din partea echipei redactionale, va pot prezenta vestea buna de mai jos, aflata intr-una din paginile ultimului NG.

 

3564766776_7ffb5f956c_b.jpg

 

De asemenea, pentru cei care m-au rugat sa le dau wallpaperul, iata-l si scze de intarziere, a trebuit mai intai sa resuscitez calculatorul impreuna cu partitia raid pe care se afla.

 

 

...poate reusesc anu asta sa-i dau si pozele lui var-miu de la nunta lui si pot sa ma duc la culcare... :)

post-4661-1243292035_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut prea tarziu ca am reusit sa editez poza din postul de mai sus ...so , aia e. M-am zapacit, ca incercam sa-mi inchipui cum ma dau io jos din pat un pic bulversat in "vila" mea, cre ca i-am zis de 15 ori "n-am vilaaaaaaaaaaaa" , acu nu mai conteaza...Am, ca asa scrie in NG. Dat dreq redactoru sef... :)

Editat de Semaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut prea tarziu ca am reusit sa editez poza din postul de mai sus ...so , aia e. M-am zapacit, ca incercam sa-mi inchipui cum ma dau io jos din pat un pic bulversat in "vila" mea, cre ca i-am zis de 15 ori "n-am vilaaaaaaaaaaaa" , acu nu mai conteaza...Am, ca asa scrie in NG. Dat dreq redactoru sef... :)

da ai "viluta"...asa scrie in NG... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No', a dat Dumnezeu (ca de obicei, as putea spune :D ) si, dupa mult post si meditatie din partea echipei redactionale, va pot prezenta vestea buna de mai jos, aflata intr-una din paginile ultimului NG.

 

3564766776_7ffb5f956c_b.jpg

 

De asemenea, pentru cei care m-au rugat sa le dau wallpaperul, iata-l si scze de intarziere, a trebuit mai intai sa resuscitez calculatorul impreuna cu partitia raid pe care se afla.

 

 

...poate reusesc anu asta sa-i dau si pozele lui var-miu de la nunta lui si pot sa ma duc la culcare... :)

 

Bravos, felicitari!!!Era si timpul! Cred ca va fi cel mai vandut numar al NG in Romania...cel putin printre motoristi :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dom'ne iti doresc sa iti fie cea mai plictisitoare aparitie in NG. oricum, deja stiam ceva detalii. mi-ar placea sa am numarul asta (asta o zic sa te simti tu ca eu nu il pot cumpara) dar il astept cu cel mai mare interes pe urmatorul. am incredere ca urmatoarea o sa fie mult mai tare..

 

am dat link la topicul asta si la asta unui coleg roman de la chimie analitica si s-a oprit tot labu la aia sa se uite pe poze si sa il puna pe asta sa traduca pentru toata lumea. ma bucur sa o vad si printata.

 

bafta multa chitzulane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Super calatoria!

Super descrieri!

Super fotografii!

Super felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Cum se gaseste NG ala?

presupun ca e o revista... ar trebui sa fie pe la tarabe? daca a aparut la 1 iunie, inseamna ca trebuie sa mai fie inca... sau se poate face o comanda de undeva?

 

Tnx!

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brava Chitulane...

 

Si cu toate astea... editia asta o sa fie ca filmele istorice... deja stiu povestea...

 

But doesn't matter. Maine dimineata glont ma duc la ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No', a dat Dumnezeu (ca de obicei, as putea spune :D ) si, dupa mult post si meditatie din partea echipei redactionale, va pot prezenta vestea buna de mai jos, aflata intr-una din paginile ultimului NG.

 

3564766776_7ffb5f956c_b.jpg

 

Bai esti cu capu' ? De ce nu mi-ai zis, sa cumpa NG-ul si eu ?

 

Huo :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care va buluciti plini de pasiune in editia din Iunie a lui NG si nu gasiti aventurile Blanoasei si Chitulanului pe prima pagina... Cautati NG Traveler.

 

Si cine il gaseste sa posteze aici locatia. Editia Traveler este mai greu de gasit pentru ca are editie mai scurta. Dar neapasat o vreau si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati usor ca si maica-mea l-a cautat vreo 2 zile pe tarabe si nu l-a gasit. Explicatia e simpla si se incadreaza perfect in ritmul in care treaba a mers pan acum, nu numai ca nu s-a epuizat rapid, asa cum mi-am inchipuit initial dar nici macar nu a aparut inca. Deh viata e grea si pentru glossyuri: distributia spre piata urma sa fie facuta de abia ieri din cauza unor probleme mici si mari. Am aflat si eu intamplator chestia asta la o bauta. Si da, nu este vorba despre NG ci despre NG Traveler, am sperat doar ca se va deduce asta din fotocopia (ce urat suna) postata si aparuta ca avanpremiera in paginile NG-ului acu vreo 2 saptamani, ca altfel n-aveam ce fotcopia. Doamne ajuta si va multumesc pt (ne)rabdare. Si neapasare.

Editat de Semaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Felicitari pentru calatorie! Superbe pozele...superba povestea, am cautat revista timp de doua saptamani si azi in final am gasit-o si am cumparat-o...chiar daca am povestea in format .pdf am luat si revista ca e de pastrat! :D

 

Respect! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri gasisem o varianta NG Traveler (care cica abia aparuse), dar continea la pachet si revista Esquire + un dvd, insa nu semana deloc cu cea prezentata de Semaca, asa ca n-am luat-o.

Azi dimineata am gasit si varianta buna, simpla la pachet :bounce:

Felicitari! Bravos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cine il gaseste sa posteze aici locatia. Editia Traveler este mai greu de gasit pentru ca are editie mai scurta. Dar neapasat o vreau si eu.

 

@melciu

daca n-o gasesti nici azi, spune-mi si ti-o cumpar eu. chioscul de la care am luat-o aveam mai multe exemplare... (dr. taberei - raul doamnei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@melciu

daca n-o gasesti nici azi, spune-mi si ti-o cumpar eu. chioscul de la care am luat-o aveam mai multe exemplare... (dr. taberei - raul doamnei)

 

Multam mult. Azi plec la vanatoare, trebuie sa apara ea pe undeva. Daca nu apare dau de veste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...