Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pozeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

 

PS Serban mi-a parut bine sa te vad si mie, mi-a parut bine sa va revad pe toti si ma bucur ca nu m-ati recunoscut biatches :D))

Repet "anuntul": Pozele facute de mine le gasiti AICI si AICI!!

 

Astept ca si ceilalti pozaci (si erau cativa!! - acum vorbind doar de cei cunoscuti, ca la sedinta foto cu Nuka, Adidasu' si Saphira au aparut cam toti din zona.. :) ) sa faca pozele disponibile cumva.. Din pacate n-am reusit sa rezolv cu ftp-ul, asa ca inca nu va pot pune la dispozitie pozele in format original decat prin metode mai.. neortodoxe.. :D

 

Oana, 'ezi ca se zice ca daca nu esti recunoscut/a, te imbogatzesti!! :laugh:

 

EDIT: Da, am plecat foarte devreme (pe la 2:15), dar la 6 am plecat catre Craiova (stiu, sunt offtopic).. Din fericire, calatoria a fost atat frumoasa, cat si fructuoasa.. MI-AM LUAT FURCAAA!! :laugh:

 

EDIT 2: In inca alta ordine de idei, m-am dus la intalnire de afaceri inca usor zombificat.. mda, nu aveam lapte demachiant, da' inca doo-trei spalari cu peria de sarma si-mi voi reveni la minunatu-mi chip..

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sa scriu si aici: gasit acte ( buletin si o legitimatie) pe numele Vulpe Marius.

Persoana ma poate contacta la 0723187833

 

Neatza!!

 

sa scriu inca odata aici.

s-a rezolvat pb, am vb cu posesorul actelor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu din cauza oboselii n-am fost tocmai 'duracell"...Am plecat si devreme,tocmai pt ca imi picau ochii-n gura :laugh: Diseara incotro lume? :)

 

 

Wake up people!!! Pana acum am facut curat in casa, am fost la o cununie civila si la petrecerea de dupa si in seara sta vrea sa ies in oras. Deci unde se merge?

 

Si nici nu mi-am luat vitaminele pe ziua de astazi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu ca mi-am terminat de demontat/montat motocicleta, vreau si eu sa aud ce se face in seara asta

 

si

 

POZEEEEEEE, VREMMMMMM POOOOOOOOZEEEEEEE!!!!!!

 

 

 

Si nu in ultimul rind: Mi-a zis o chinezoaica frumoasa ca ati lasat un iepure fara morcov. Deci unde-i morcovul? Am dovezi ca l-am adus.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, din patru pozaci, cati am retinut eu p-acolo in marea de blitzuri, numa' unul a postat p-aici. Restul unde sunt? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, din patru pozaci, cati am retinut eu p-acolo in marea de blitzuri, numa' unul a postat p-aici. Restul unde sunt? :laugh:

 

 

restul poate continua sa bea :)

 

Buey, din patru pozaci, cati am retinut eu p-acolo in marea de blitzuri, numa' unul a postat p-aici. Restul unde sunt? :laugh:

 

 

restul poate continua sa bea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-l astept si pe Fram, are o poza betooooon cu Zana :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete si poxele de la Decaveu'.. n-au fost prea sortate, ata ete, live with it.. :laugh:

 

Part 1

Part 4

Part 5

 

Restul sunt de la caraoc, si alte alea.. va descurcati voi, daca tineti mortis sa le vedeti si p-alea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu acordul sotiei mele .... ADIDAS VREI SA FII PRETENU MEU IN TOP TEN FRIENDS PE HI5???

 

I DO! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I DO! :laugh:

Prin puterea investita in mine de minunatu-mi creier, va declar pantof si Safira.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu vad pozele lu adi

vreau sa vad daca e vreo proba de divortz p-acolo

sau macar de-un sex in grup :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tari pozele!!! si atent selectionate,bine k nu au aparut si poze cu desuurile nebunicai :laugh:

 

 

:laugh: ...mare panarama am fost ..acum realizez si eu..... :D....nu recunosc nimic.... :)

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...