Sari la conținut

Accident


slim_daddy40
 Share

Postări Recomandate

Acum pe bune, din filmuletz, aia erau la semafor, undeva pe banda a 2-a. Cand te apropii de semafor te asteptzi sa tzi se dea cineva jos din mashina pe banda a 2-a?

 

nici eu nu ma asteptam cand am fost in aceeasi ipostaza si asa am ajuns la urgente dupa ce am trecut la propriu printr-o usa, si culmea, taximetristul a deschis usa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bagatzi ochiu' aici

 

/index.php?showtopic=173901

 

Nu era nici asa celebru ca prezentator, nici nu se combinase cu Raduleasca, dar se dadea cu motorul cand multzi il tzineau in garaj, la iernat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa-mi bag.... S-a umplut forumul de meseriASI in motociclism... E usor sa dai din gura cand nu esti tu cel implicat. Poate ca nu e toata lumea asa "tare" ca voi. Am scapat de 3 ori Afrikana pe jos, fara sa ma impinga nimeni, iar in teren cad cu ea de 10 ori pe zi. Asta inseamna ca sunt "prost" cum spune cineva mai sus? E diferentza intr-o motocicleta de viteza, care are centrul de greutate foarte jos, si una de enduro, unde datorita inaltzimii la care se afla motorul, centru de greutate e destul de sus. Meseriashii care se tzin de tastaura nu stiu cum e. Nu au trait senzatzia, dar sunt expertzi. Asa cum se stie, sunt motociclisti care au cazut, si cei care nu au cazut inca...

Poate ca nu are experientza asa multa ca multzi dintre voi, dar are ambitzie. Si asta e de admirat, pentru ca sunt multzi "bikeri" care dupa prima cazatura in fatza la Bamboo nu se mai urca pe motor. Eu am vazut ce stie sa faca cu un motor de cross, si am ramas uimit. As vrea sa ii vad pe meseriashii cu vitezane, incercand sa faca un traseu cu o motocicleta de cross. Nu stiu care e mai naravasha, Busa sau cross-ul...

Imi aduc aminte ca tot asa mancatorie de rahat era cand a cazut Tariceanu si s-a julit la genunchi. Acum toata valva asta e provocata de faptul ca e combinat cu Raduleasca, ca altfel nu comenta nimeni. In afara ecranului, Dani nu e cu nimik mai vedeta decat voi, si nu isi da aere de expert.

Sa ne vedem sanatoshi!

P.S. daca unii din voi au uitat intre timp, frana la motocicleta e pe maneta din drepta, nu pe tasta Space.

;) :blbl: stai sa vezi ca aici o sa se dezvolte un nou tip de motociclist , nu are carnet , nu are motor si se da pe o roata din din ctrl+alt+del . nota 10 pentru postare . ce sa faca dani acum are multi"prieteni" , lupi moralisti care ar da in draci la raduleasca ,dar aici comenteaza vezi doamne ca e o ofilita ,ca e o nenorocita .MOTOCICLISMUL SE MASOARA IN KILOMETRI NU IN POSTURI !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa-mi bag.... S-a umplut forumul de meseriASI in motociclism... E usor sa dai din gura cand nu esti tu cel implicat. Poate ca nu e toata lumea asa "tare" ca voi. Am scapat de 3 ori Afrikana pe jos, fara sa ma impinga nimeni, iar in teren cad cu ea de 10 ori pe zi. Asta inseamna ca sunt "prost" cum spune cineva mai sus? E diferentza intr-o motocicleta de viteza, care are centrul de greutate foarte jos, si una de enduro, unde datorita inaltzimii la care se afla motorul, centru de greutate e destul de sus. Meseriashii care se tzin de tastaura nu stiu cum e. Nu au trait senzatzia, dar sunt expertzi. Asa cum se stie, sunt motociclisti care au cazut, si cei care nu au cazut inca...

Poate ca nu are experientza asa multa ca multzi dintre voi, dar are ambitzie. Si asta e de admirat, pentru ca sunt multzi "bikeri" care dupa prima cazatura in fatza la Bamboo nu se mai urca pe motor. Eu am vazut ce stie sa faca cu un motor de cross, si am ramas uimit. As vrea sa ii vad pe meseriashii cu vitezane, incercand sa faca un traseu cu o motocicleta de cross. Nu stiu care e mai naravasha, Busa sau cross-ul...

Imi aduc aminte ca tot asa mancatorie de rahat era cand a cazut Tariceanu si s-a julit la genunchi. Acum toata valva asta e provocata de faptul ca e combinat cu Raduleasca, ca altfel nu comenta nimeni. In afara ecranului, Dani nu e cu nimik mai vedeta decat voi, si nu isi da aere de expert.

Sa ne vedem sanatoshi!

P.S. daca unii din voi au uitat intre timp, frana la motocicleta e pe maneta din drepta, nu pe tasta Space.

 

 

 

Acum pe bune, din filmuletz, aia erau la semafor, undeva pe banda a 2-a. Cand te apropii de semafor te asteptzi sa tzi se dea cineva jos din mashina pe banda a 2-a?

 

Asa este ! Eu am trecut de la cross la vitezana si stiu cum e ! Cross-ul era o Yamaha de 250 in 2 timpi si avea 54-56 cp , vitezana e GSX750R si are 130 cp. Va spun din experienta proprie ca era mai nervoasa Yamaha la demaraj !!! Daca scapai mana in gaz te dadea pe o roata si cu a 3-a la turatie mica ! Decat sa comentati aiurea pe forum mai bine puneti mana pe un cross si dati 3 ture de pista la Campina (de exemplu) ! Va garantez ca dupa alea 3 ture o sa va doara incheieturile de la maini de n-o sa mai puteti sa apasati ambreiajul sau frana !!!!!!!!!! ..... E mai simplu cu SPACE...asa-i ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat de 3 ori Afrikana pe jos, fara sa ma impinga nimeni, iar in teren cad cu ea de 10 ori pe zi. Asta inseamna ca sunt "prost" cum spune cineva mai sus?

 

daca te vedeam atunci, iti deschideam 3 topic-uri, caterinca nu era vis-a vis de skil-urile lui Dani Otil ci pentru ca unii din lipsa de ocupatie deschid diverse topic-uri despre diversi(de obicei persoane publice) care au patit diverse chestii, app, ieri seara in Dallas, pe o strada intunecata, a cazut Jhon Doe pt ca era beat si nu a vazut un canal fara capac..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa-mi bag.... S-a umplut forumul de meseriASI in motociclism... E usor sa dai din gura cand nu esti tu cel implicat. Poate ca nu e toata lumea asa "tare" ca voi. Am scapat de 3 ori Afrikana pe jos, fara sa ma impinga nimeni, iar in teren cad cu ea de 10 ori pe zi. Asta inseamna ca sunt "prost" cum spune cineva mai sus? E diferentza intr-o motocicleta de viteza, care are centrul de greutate foarte jos, si una de enduro, unde datorita inaltzimii la care se afla motorul, centru de greutate e destul de sus. Meseriashii care se tzin de tastaura nu stiu cum e. Nu au trait senzatzia, dar sunt expertzi. Asa cum se stie, sunt motociclisti care au cazut, si cei care nu au cazut inca...

Poate ca nu are experientza asa multa ca multzi dintre voi, dar are ambitzie. Si asta e de admirat, pentru ca sunt multzi "bikeri" care dupa prima cazatura in fatza la Bamboo nu se mai urca pe motor. Eu am vazut ce stie sa faca cu un motor de cross, si am ramas uimit. As vrea sa ii vad pe meseriashii cu vitezane, incercand sa faca un traseu cu o motocicleta de cross. Nu stiu care e mai naravasha, Busa sau cross-ul...

Imi aduc aminte ca tot asa mancatorie de rahat era cand a cazut Tariceanu si s-a julit la genunchi. Acum toata valva asta e provocata de faptul ca e combinat cu Raduleasca, ca altfel nu comenta nimeni. In afara ecranului, Dani nu e cu nimik mai vedeta decat voi, si nu isi da aere de expert.

Sa ne vedem sanatoshi!

P.S. daca unii din voi au uitat intre timp, frana la motocicleta e pe maneta din drepta, nu pe tasta Space.

 

 

 

Acum pe bune, din filmuletz, aia erau la semafor, undeva pe banda a 2-a. Cand te apropii de semafor te asteptzi sa tzi se dea cineva jos din mashina pe banda a 2-a?

 

 

Amin!

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Imi aduc aminte ca tot asa mancatorie de rahat era cand a cazut Tariceanu si s-a julit la genunchi. Acum toata valva asta e provocata de faptul ca e combinat cu Raduleasca, ca altfel nu comenta nimeni. In afara ecranului, Dani nu e cu nimik mai vedeta decat voi, si nu isi da aere de expert. "

 

@boieru, dani era nimic daca nu era combinat cu raduleasca. si nu dadea probabil nimeni din presa ceva legat de accidentul lui.

in rest, sanatate si noroc la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

"Imi aduc aminte ca tot asa mancatorie de rahat era cand a cazut Tariceanu si s-a julit la genunchi. Acum toata valva asta e provocata de faptul ca e combinat cu Raduleasca, ca altfel nu comenta nimeni. In afara ecranului, Dani nu e cu nimik mai vedeta decat voi, si nu isi da aere de expert. "

 

@boieru, dani era nimic daca nu era combinat cu raduleasca. si nu dadea probabil nimeni din presa ceva legat de accidentul lui.

in rest, sanatate si noroc la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata rautate si invidie!!!!!!!!!

Baiatul asta a vorbit la o emisiune (nu mai tin minte unde, erau si Kali si tipa de la Spin invitate, plus nusche mari sefi din AMR) foarte frumoas despre motociclism.Si pe linga faptul ca a vorbit frumos a spus mai multe si mai interesante chestii decat mutii din AMR (no offence!).

Acum ca e combinat cu cine e ii dati in cap si vorbiti urat despre el.

 

RUSINE SA VA FIE, motocicisti de doi bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pina si faptul ca a aparut stirea despre accidentul lui este o reclama pozitiva pentru noi, bai rahatilor cu ochi!

 

Un mare ;) de la mine pentru mancatorii de c.u.r.

 

 

Dani, respecte omule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata rautate si invidie!!!!!!!!!

Baiatul asta a vorbit la o emisiune (nu mai tin minte unde, erau si Kali si tipa de la Spin invitate, plus nusche mari sefi din AMR) foarte frumoas despre motociclism.Si pe linga faptul ca a vorbit frumos a spus mai multe si mai interesante chestii decat mutii din AMR (no offence!).

Acum ca e combinat cu cine e ii dati in cap si vorbiti urat despre el.

RUSINE SA VA FIE, motocicisti de doi bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pina si faptul ca a aparut stirea despre accidentul lui este o reclama pozitiva pentru noi, bai rahatilor cu ochi!

Un mare ;) de la mine pentru mancatorii de c.u.r.

Dani, respecte omule!

 

Deh omule, ce sa-i faci....Multe motociclizde si-ar dori sa arate ca Raduleasca(la 39 de anisori...) si deasemenea multi baicari meseriasi si-ar dori sa aiba asa calorifer noaptea in pat.Pana la urma sunt frustari usor de inteles, omenesti in final... ;) Trecem peste... :D

 

Cum ziceam si in prima pagina, accidentul este unul stupid, care i se putea intampla oricui, bineinteles cu conditia sa mai circule cu motocicleta si pe strada, nu doar pe forum... :blbl:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma bucur ca topicul deshis de mine, primul de altfel se bucura de asa o notorietate...bine zis irascIbil ,mie dani chiar mi se pare ca tine partea la motoristi...tin minte ca intr-o emisiune ia zis unei ziariste ca o uraste pt ca respectiva a zis ca nu suporta motoristii...ia zis in fata ;) deci omu tine cu partea moto .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RUSINE SA VA FIE, motocicisti de doi bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pina si faptul ca a aparut stirea despre accidentul lui este o reclama pozitiva pentru noi, bai rahatilor cu ochi!

 

Un mare ;) de la mine pentru mancatorii de c.u.r.

 

 

Dani, respecte omule!

 

ntz, ntz, ntz.. pai e frumos ma?

 

:blbl: pupincuristilor, e ok?

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ntz, ntz, ntz.. pai e frumos ma?

 

;) pupincuristilor, e ok?

Cred ca exagerezi si tu. Daca nu ne baga in seama nimeni nu e bine, daca nu stiu ce vedete de care nu am auzit sau nu imi aduc aminte de genul aluia de la Vaca Mare sa astuia de la nu stiu ce sunt bagati in seama se gasesc repede unii sa le arate unii :blbl: de ciuda ca macar niste prieteni din cartier au auzit de aia si mai fac si pe nebunii ca sunt motociclisti. Cred ca lucrurile trebuiesc gandite mai la rece, de exemplu anul asta o motociclista care si-a paradit coloana vretebrala intr-un accident moto a fost reparata dupa un targ la care PDL a spus ca da 30,000 Euro pentru reparatie daca vad 200 sau 300 sau nu stiu cati de motociclisti cu tricou portocaliu pe care scrie PDL la alegerile locale. Din pacate n-am stiut de actiune ca ma duceam si eu, dar am aflat mai nou pe topicuri cu "Sa o intampinam cum se cuvine pe Mirela" sau asa ceva. Recunosc ca nu m-am dus sa o intampin ca eram la servici, dar daca as fi aflat la timpul cuvenit ca trebuie sa merg pe motor in portocaliu ca sa fie sigur aia 300 ca sa iasa sigur targul ala pentru asta sigur m-as fi invoit de la servici sau chiar as fi lipsit si nemotivat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PDL a spus ca da 30,000 Euro pentru reparatie daca vad 200 sau 300 sau nu stiu cati de motociclisti cu tricou portocaliu pe care scrie PDL la alegerile locale.

 

;) PDL pentru ca si-a facut campanie electorala prin suferinta unui om. Cred ca mai multe simpatii isi atrageau daca donau banii aia pur si simplu. Inca o data :blbl: ca vin iar alegeri. PDL sunt aia ai lui Basescu?

 

Ma, dar voi astia cate il invidiati pe Dani asta, de ce il invidiati? Pentru ca a primit o motocicleta gratis sau pentru ca s-a combinat cu Raduleasca? Pe Mircea Radu il invidiati pentru ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata rautate si invidie!!!!!!!!!

Baiatul asta a vorbit la o emisiune (nu mai tin minte unde, erau si Kali si tipa de la Spin invitate, plus nusche mari sefi din AMR) foarte frumoas despre motociclism.Si pe linga faptul ca a vorbit frumos a spus mai multe si mai interesante chestii decat mutii din AMR (no offence!).

Acum ca e combinat cu cine e ii dati in cap si vorbiti urat despre el.

 

RUSINE SA VA FIE, motocicisti de doi bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pina si faptul ca a aparut stirea despre accidentul lui este o reclama pozitiva pentru noi, bai rahatilor cu ochi!

 

Un mare ;) de la mine pentru mancatorii de c.u.r.

 

 

Dani, respecte omule!

probabil ca ma voi ura toata viata pt asta dar ... SUNT DE ACORD CU TINE IN FIECARE CUVINTEL SCRIS ... good posting dude

numai bine

ps: sa fim seriosi, as vrea sa cunosc si eu barbatul care nu s-ar cuibari la adapostul acelui minunat "ass made in Raduleasca" .... si fetelor, va rog eu, daca tineti la pulsul vostru nu va intrebati barbatii daca ar rupe patul cu ea ... dauneaza tare sanatatii voastre daca sunt sinceri din fire (sau daca au dreaq un moment nefericit de sinceritate cu voi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, Raduleasca s-a facut de bafta cu divortul subit si cu aparitia la scurta vreme cu Otil la brat. Probabil ca asta a fost si motivul divortului intentat de Elan. Relatia astora era de ceva timp. . .de pe la "eventuri" Antena extreme sports prin provincie. . . Cine vorbea de casnicie si relatie, si familie. . .prin emisiuni. . .pfffff.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa.... asta nu e motociclism.ro? AU hakarit saitu' menbrele eva.ro, ele.ro, etc? Ce-are-n clinica sau policlinica pe cin' se fute omnu' cu faptul ca un prost, intr-o masina cu-n sofer cel putin la fel de prost i-a deschis unui motociclist usa-n fatza si l-a dat pe jos? Chiar asa greu e sa lasati reflectorul de antiaeriana si sa nu va mai uitati in galeria de evacuare a omului?!?! ;) . E vorba despre un accident moto; si de la "ai grija", "se mai intampla", "bafta cu asigurarile" sau povestirea unei situatii similare in trafic s-a ajuns la "asa-i trebuie ca merge cu viteza", "asa-i trebuie c-a primit-o cadou", "asa-i trebuie ca o fute pa x" si alte tampenii d-astea?! :( Pai si atunci ce pretentii sa mai avem de la babele -radio sant si gutza-putza-fanii?!

 

Din nou: :(

 

Si sa nu uitam: puke:

 

PS: :lol:

 

LE: Am uitat sa zic ceva: :lol:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ipocritilor nu va mai dati sfinti si ca pe voi nu va f*** grija ce fac altii, voi sunteti intelepti si va vedeti de treaba voastra. IPOCRIZIEE!!! in viata mea n-am cunoscut un om cu adevarat interesat DOAR de treaba lui. asa ca nu va treziti voi sa faceti exceptii. forumisti, motociclisti. pf.

uite cati ati postat pe forumul asta, uite cati citesc presa cand apare raduleasca cu otil etc.

 

sunteti cutre si tzatze, prin simplul fapt ca cica nu va freaca grija ce fac aia doi in pat, dar va freaca grija ca pe noi ne freaca grija! intelegeti?

 

 

si de otil, numai bune, bravo ca face lobby etc, dar sa fim seriosi, dani otil si-a luat moto din acelasi motiv pt care si multi dintre voi ati facut-o: anturajul si prelungire de .. personalitate.

 

ce *** sa-i urez? ca sanatos e, motoreta o face pe casco.. multe apariti otil! tine-o tot pe prima pagina..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca exagerezi si tu. Daca nu ne baga in seama nimeni nu e bine, daca nu stiu ce vedete de care nu am auzit sau nu imi aduc aminte de genul aluia de la Vaca Mare sa astuia de la nu stiu ce sunt bagati in seama se gasesc repede unii sa le arate unii de ciuda ca macar niste prieteni din cartier au auzit de aia si mai fac si pe nebunii ca sunt motociclisti. Cred ca lucrurile trebuiesc gandite mai la rece, de exemplu anul asta o motociclista care si-a paradit coloana vretebrala intr-un accident moto a fost reparata dupa un targ la care PDL a spus ca da 30,000 Euro pentru reparatie daca vad 200 sau 300 sau nu stiu cati de motociclisti cu tricou portocaliu pe care scrie PDL la alegerile locale. Din pacate n-am stiut de actiune ca ma duceam si eu, dar am aflat mai nou pe topicuri cu "Sa o intampinam cum se cuvine pe Mirela" sau asa ceva. Recunosc ca nu m-am dus sa o intampin ca eram la servici, dar daca as fi aflat la timpul cuvenit ca trebuie sa merg pe motor in portocaliu ca sa fie sigur aia 300 ca sa iasa sigur targul ala pentru asta sigur m-as fi invoit de la servici sau chiar as fi lipsit si nemotivat....

 

vorbesti din carti, scuza-ma. PDL-ul a dat 5.000 euro, nu a zis ca da 30.000 niciodata. Si i-a dat pentru Gabone, nu pentru "motociclista cu coloana paradita". iti povestesc in privat toata istoria, incepand cu Mirela si incheind cu Gabi, apoi iti mai povestesc si de urmatoarele cu draga inima, dar te rog intreaba inainte sa spui asemenea lucruri. No offense :(

 

 

PDL pentru ca si-a facut campanie electorala prin suferinta unui om. Cred ca mai multe simpatii isi atrageau daca donau banii aia pur si simplu. Inca o data ca vin iar alegeri. PDL sunt aia ai lui Basescu?

 

Ma, dar voi astia cate il invidiati pe Dani asta, de ce il invidiati? Pentru ca a primit o motocicleta gratis sau pentru ca s-a combinat cu Raduleasca? Pe Mircea Radu il invidiati pentru ceva?

 

Oricum defilarea aia a iesit ca o mare bashina, c-am plecat in grupuri de cate cinci ca nu ne-a lasat politia. Ne-am "strecurat" pana la Arc, literalmente. Cat despre simpatii, aia a fost o miscare facuta de un omulet din partid ca sa se puna bine cu sefii. Filmarea a dat bine la sefii lui si atat. Nu le-a crescut cota pe piata, toti sunt o apa si-un pamant oricum. De naivitatea asta cu simpatii si donatii ne-am izbit si noi destul. Nu e chiar asa, cu unii trebuie sa mai fii si "marlan". Dar a meritat. Noi am luat banii pentru Gabi, ala a avut niste motociclisti in tricouri portocalii si atat. Din partea mea sa se duca naibii, dar inainte de asta sa mai dea niste bani. :(

 

Cat despre accidentul lui Dani si opiniile de pe-aici... nu cred ca mai are sens, au fost destui antevorbitori cu capsa pusa :lol: noroc ca a scapat ieftin, poate cu ocazia asta militeaza si mai puternic pentru motociclistii din trafic :lol:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de exemplu anul asta o motociclista care si-a paradit coloana vretebrala intr-un accident moto a fost reparata dupa un targ la care PDL a spus ca da 30,000 Euro pentru reparatie daca vad 200 sau 300 sau nu stiu cati de motociclisti cu tricou portocaliu pe care scrie PDL la alegerile locale.

 

e bine, inainte sa postezi asa ceva, sa te asiguri ca informatia este intocmai. la tine este ca la telefonul fara fir, informatia soptita de la ureche la ureche si in final a ajuns un talmes-balmes. nu mai zic ca nu stii ce eforturi au fost facute pentru aia "30,000 Euro", sau pentru "o motociclista care si-a paradit coloana vretebrala", sau pentru "a fost reparata", sau pentru " tricou portocaliu ", nu mai zic ca iti lipsesc din aceste "puzzle-uri" foarte multe piese.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dani si mie mi s-a parut motociclist "cu acte in regula".

 

 

E endurist vechi omul :( Eu ma mai uit dimineata (la tzatzele aleia de se foieste pe acolo) la emisiunea lui Razvan si Dani inainte sa plec la servici si de mai multe ori si-a povestit intamplarile de pe coclauri si a facut lobby pentru motociclisti.

 

Cat va mai roade, pe unii, invidia! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......... ca cica nu va freaca grija ce fac aia doi in pat................

da cine a zis ca nu ma freaca grija sau invidia???? pfffffffff .... am asa o ciuda pe Otil asta ca "marcheaza" la mult prea doamna "Michela" ... normal ca ma freaca olecuta invidia ... si cine nu recunoaste asta e ori homo, ori minte, ori pur si simplu nu o place deloc (i doubt it) ... dar ... de aici pana a face faze de genul bine ca a patit-o ca e un figurant, ca e un tralala, ca e un bla bla bla, "e cale atat de lunga/ ca mii de ani i-au trebuit/ luminii sa ne ajunga" .... asta e faza cu care nu sunt de acord "miss Blue" ... poti fi invidios, poti fi ofticat ca face emisiuni de cacao, dar din cauza asta nu te apuci nene sa il spurci tu ca el e "vedeta" si ca tu esti un cucu

numai bine

ps: sa stii ca majoritatea postarii mele nu se refera la tine miss Blue ... doar prima parte aia in care recunosc ca m afreaca grija ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...