Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

Darian mai dureaza seile de R1? nu vreau sa par cam insistent dar sunt nerabdator :blink:

 

;) Azi,am gasit albastru inchis,care sa se potriveasca cel mai bine,cu restul mobrei. In week-end,ti-i le dau gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

de curiozitate: ai reusit sa termini seaua de vfr? daca-i posibil, pune-o poza sa ma minunez pan-o ajunge la mine.

 

Mercy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pentru o șa de BMW f650GS as fi interesat sa aflu un pret. O vreau putin mai inalta (4-5cm) si imbracata in piele neagra (ai si alt material in afara de piele pe care l-ai recomanda ?).

 

Asa arata:

 

post-37480-1299307040_thumb.jpg

 

Cam asa as vrea sa arate:

 

post-37480-1299307113_thumb.jpg

 

Se poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus Darian.

 

As dori o modificare pentru o sa Honda Africa TWin, ceva similar cu imaginile de mai jos. (in special 1 si 2, dar sii 3 pare interesant).

Ma intereseaza sa fie mai inalta si poate putin latita.

Cam cat m-ar costa asa ceva?

 

1.post-12983-1299740314_thumb.jpg

2.post-12983-1299740340_thumb.jpg

3.post-12983-1299740329_thumb.jpg

4.post-12983-1299740304_thumb.jpg

 

Multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

darian are pc-ul stricat. daca vreti sa vb cu el sunati-l

salut! sti daca mi-a pus si mie seile de r1?

Mesaj completat

salut! sti daca mi-a pus si mie seile de r1?

nu vreau sa par nici un stres Darian dar ti-am pus seile de fix 3 saptamani, iar de 2 sapt imi tot zici ca lucrezi la ele ca ba azi le pui ba mine si tot asa...in postura asta sunt luat de prost ,cand ti-am trimis seile mi-ai zis ca in 3 zile maxim le dai gata...preferabil ar fi sa le imbraci intr-io singura culoare pe amn 2 sau sa le pui inapoi daca se mai poate si gata... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decat sa faci taraboi de unul singur (din moment ce Darian nu-ti poate raspunde ca are calc belit de mai bine de 2 sapt) mai bine-i dadeai un tel (iti pot da eu nr lui de nu-l stii). am vorbit prin tel cu Darian si l-am cunoscut personal pe dkid si nu par a fi genul care sa isi bata joc de oameni, plus ca poti verifica si istoricul acestui topic. si eu am o sea la el, cu broderie facuta de dkid, dar astept linistit. asa ca da-i mai bine un tel si vezi care-i baiul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff :P pana la urma am dat-o la cap...vaileu ce iese din mana acestui baiat,intradevar a durat 3 saptamani dar ce sa mai...tind sa recunosc ca e cu adevarat un maestru!!! o sa revin si cu poze :D

Mesaj completat

decat sa faci taraboi de unul singur (din moment ce Darian nu-ti poate raspunde ca are calc belit de mai bine de 2 sapt) mai bine-i dadeai un tel (iti pot da eu nr lui de nu-l stii). am vorbit prin tel cu Darian si l-am cunoscut personal pe dkid si nu par a fi genul care sa isi bata joc de oameni, plus ca poti verifica si istoricul acestui topic. si eu am o sea la el, cu broderie facuta de dkid, dar astept linistit. asa ca da-i mai bine un tel si vezi care-i baiul.

vb zilnic cu el la telefon :P dar am dat-o la cap noi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravos, sa te bucuri de ea si de drumuri ceva mai confortabile pe strazile patriei pline de gauri si dune.

:laugh:

Editat de ciprinakos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravos, sa te bucuri de ea si de drumuri ceva mai confortabile pe strazile patriei pline de gauri si dune.

:P

ms la fel ! :P

Mesaj completat

Minunatiile lui Darian.... :laugh:

Mesaj completat

ms la fel ! :P

Mesaj completat

Minunatiile lui Darian.... :D

scz baieti de calitatea pozelor

post-60921-1299996543_thumb.jpg

post-60921-1299996558_thumb.jpg

post-60921-1299996580_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am vorbit si eu cu Darian la telefon, legat de sheile mele care sunt la el. Are treaba destula pe cap, si nu poate intra pe forum (PC stricat).

Asa ca daca vreti sa dati de el, sunati-l si vorbiti la telefon.

 

dariansei.jpg

 

Toate cele bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

Tocmai mi-au sosit seile de la @Darian sunt super faine si bine lucrate!

Si la rugamintile lui am sa postez cateva poze cu lucrarea lui!

Virago (sea conducator, pasager si sisibar) si Dragstar (sea conducator)!

O sa revin cu poze mai calumea de indata ce le montez pe motor!

post-25613-1300127751_thumb.jpg

post-25613-1300127829_thumb.jpg

post-25613-1300127845_thumb.jpg

post-25613-1300127852_thumb.jpg

post-25613-1300127899_thumb.jpg

post-25613-1300127933_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e foarte, foarte ocupat. asta 'ii cand esti faimos si ai multe comenzi. insa asteptarea, spun cei ce au seile terminate, merita. tineti pumnii si, daca nu rezistati, mai dati un tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merita asteptarea credeti-ma, m-am bucurat ca un copil mic cand le-am vazut pe motoare desi am asteptat cateva saptamani dar nu am fost deranjat de faptul asta pentru ca si asa eram in extrasezon!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent am fost la darian pentru a inlocui vinilinul original la o sa de TA. Am ramas placut suprins de promtitudinea de care a dat dovada, lucrarea fiind facuta intr-o zi. Apelati cu incredere, multumesc darian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) In primul rand,multzumesc la toata lumea,pt. poze si comentarii.

:D Vad ca seaua asta de BMW,la care-am si muncit foarte mult,a fost apreciata si de altii...Dovada ,ca mai am de facut inca una,identica...Si tot din Moldova...Parca-i si vad,cand s-or intalni,cum stau si se uita fiecare,la seaua celuilalt :D ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...