Sari la conținut

Programul intrunirilor 2009


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

"- 21-23 august 2009

 

* Eveniment: Intrunire moto

* Locatie: Bucuresti

* Organizator: HOG+Harleywood Choppers"

 

 

 

anul trecut cei din Bucuresti m-au blamat ca am facut in acelasi weekend cu ei intalnirea de la Breaza! DA...am facut asta pt. ca in 2007 s-au anuntat si nu au mai organizat nimic! anul asta se pare ca o sa se intample acelasi lucru! Pai...dragi bucuresteni, sunteti demni de luat in seama cand vine vorba de intruniri???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut deci intlnirea de la snagov nu se mai tine stie cineva este o alta intlnire in perioada 21-23 august intreb pt ca de exeplu in programul pe 2009 nu este paulesti dar totusi se tine multumesc numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut deci intlnirea de la snagov nu se mai tine stie cineva este o alta intlnire in perioada 21-23 august intreb pt ca de exeplu in programul pe 2009 nu este paulesti dar totusi se tine multumesc numai bine

nu mai e nimic.paulesti la sfarsitul lunii si rasnov la o saptamana dupa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
OCTOMBRIE

 

NOIEMBRIE

 

- 20-22 noiembrie 2009

 

* Eveniment: Intrunire moto UCMR

* Locatie: Gheorghieni

* Organizator: Blues Riders

 

 

In aceasta sedinta s-a mai discutat si despre realizarea unui website al UCMR. Cluburile moto din Romania sunt rugate sa intre la adresa: /index.php?showtopic=292451 .

 

In 20 - 22 noiembrie , INTALNIRE MOTO Uniunea Cluburilor Moto din Romania

locatia Gheorghieni

Organizator cubul moto Blues Riders

 

TOATE CLUBURILE MOTO SUNT INVITATE , macar noi cluburile moto sa fim unite , observ ca bikeri , multi sunt impartiti in ,, grupuri de interese ''

 

Sa tinem pe prima pagina acest anunt , sa nu se mai intample ca si anul trecut , unele cluburi sa nu stie de data si locul de intalnie a UCMR

 

 

 

 

RESPECT

Mesaj completat

Asteptam detalii de la Bikeri din clubul moto Blues Riders , o persoana de contact , locatie , etc

 

 

 

 

 

RESPECT

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intalnirea celor de la SETH sigur ma duc.Mi-a placut super mult tot.Locatie, organizare de exceptie, curatenie.Desi a fost frig si vreme urata a venit lumea ca la paine calda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 20 - 22 noiembrie , INTALNIRE MOTO Uniunea Cluburilor Moto din Romania

locatia Gheorghieni

Organizator cubul moto Blues Riders

 

 

 

Asteptam detalii de la Bikeri din clubul moto Blues Riders , o persoana de contact , locatie , etc

 

 

 

 

 

RESPECT

 

Deci Blues Riders .........................................................

 

 

 

 

RESPECT

 

Mesaj completat

 

 

.

 

 

.

In 20 - 22 noiembrie , INTALNIRE MOTO Uniunea Cluburilor Moto din Romania

locatia Gheorghieni

Organizator cubul moto Blues Riders

Motivul : STABILIREA CALENDARULUI INTALNIRILOR MOTO PE ANUL 2010

Ar fi frumos sa se posteze detalii , sa nu se mai intample ca si anul trecut , unele cluburi sa nu stie de data si locul de intalnie a UCMR

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mi se pare mie sau se sterg anumite posturi?Daca mi se pare este bine,daca nu mi se pare se numeste cenzura si nu este bine.Doresc un raspuns la intrebare aici,unde dupa ce a fost inregistrat postul meu,nu a mai aparut.

Atrag atentia cu privire la Ice Man ca este un copil care este un incurca lume si care se baga in chestiile cele mai serioase cum ar fi Sedinta UCMR si Calendarul UCMR ,luandu-le in ras si tarandu-le in derizoriu.Punerea mea la punct a acestuia vad ca a disparut.Daca exista motive intemeiate pentru aceasta doresc sa le stiu si eu.Nu de alta da sa nu mai gresesc si alta data.Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mie sau se sterg anumite posturi?Daca mi se pare este bine,daca nu mi se pare se numeste cenzura si nu este bine.Doresc un raspuns la intrebare aici,unde dupa ce a fost inregistrat postul meu,nu a mai aparut.

Atrag atentia cu privire la Ice Man ca este un copil care este un incurca lume si care se baga in chestiile cele mai serioase cum ar fi Sedinta UCMR si Calendarul UCMR ,luandu-le in ras si tarandu-le in derizoriu.Punerea mea la punct a acestuia vad ca a disparut.Daca exista motive intemeiate pentru aceasta doresc sa le stiu si eu.Nu de alta da sa nu mai gresesc si alta data.Merci.

am adresat o simpla intrebare cu privire la calendarul pe 2010!

nu vazusem ca deja e postat. mi-am cerut scuze ca am deranjat asa de tare!

nu imi dau seama ce problema ai cu mine?? arata-mi te rog prin ce am luat in ras si dus in derizoriu sedinta UCMR si calendarul UCMR !!

Nici Pm-ul acela primit acum ceva timp nu l-am inteles. Care este scopul lui? cu ce am gresit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...