Sari la conținut

Accident Lascar Catargiu


icv45
 Share

Postări Recomandate

Pe Robert Cristea l-am intalnit de multe ori la plimbare si e un motociclist cu vechime si care stie sa se dea bine pe motor (vara de obicei pe Hayabusa) si stie ce spune, asa ca nu cred ca are rost sa punem la indoiala ce spune el relativ la ce spun diversi din astia care sunt inscrisi pe forum de 2-3 zile.

Mai bine hai sa punem la cale sa iesim pe strazi pana nu da zapada si sa facem zarva cu cazul asta, eu astept unul mai harsait in organizat de asa ceva sa bage un program clar si vin si eu macar pe scuterica... Adica presa e a patra putere in stat, si mogulii ei se caca pe noi... Hai sa dovedim ca noi aia care mergem pe partaitoare de orice fel suntem a cincea putere in stat...

 

pe bune acum daca ati fi fost mai atenti... martorii spun ca nu se putea evita.

acel rocristea care stie ce vorbeste a spus ca nu se putea evita.

acel rocristea merge si la -5 grade pe mobra, afara e frig, nu mai imaginati franari de urgenta la +20 de grade.

 

idiotul a intrat direct peste scuar, masiniile au franat la limita mobra nu a mai apucat.

 

cred ca este destul de evident nu o mai dati in ciunga aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 827
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Iti recomand sa mai citesti postul nr.10 a lui rocristea,din cate imi dau seama chiar tipul care a dat interviul,sper sa nu ma insel.A fost acolo.

 

Sa moara Bicu ...dupa ce citesc forumul asta de fiecare data ma intreb de ce draq nu avem cel putin trei piloti in MotoGP... :D

 

Puteai sa scrii o singura data...as fi inteles ce vrei sa spui.

ok....mi-am dat cu parerea....nu vreau sa contrazic pe nimeni....

Am sustinut doar ca in opinia mea.....sa nu vezi un x5...e greu de crezut.....iar daca toti ceilalti au putut opri...fara incidente si viteza nu aveau motociclistii cum s-a spus....am facut presupunerea ca se putea evita.

Despre cum te comporti dupa un accident, as vrea sa vad moralistii de aici. Mie personal mi s-a intamplat cu masina....sa scap din situatii limita iar dupa sa trag pe dreapta ca-mi tremura genunchii. Nu vreau sa ma gandesc cum reactionezi cand faci praf doi oameni. Da....e vinovat exclusiv nistorescu si sa plateasca conform legii, am vrut sa spun doar ca poate se putea evita. Aste-i tot.....nu mai sari aiurea ca nu am intrat in corul celor care urla pe aici...cum trebuie schingiuit nistorescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa gresesc dar cum sa spus la tv ; motociclistul cu fractura de bazin...va sta cel putin 6 sapamani la pat ...iatr pe urma cu recuperare..iar de pasagera cu ruptura abdominala.si hemoragie interna....nu pre a fost concludent.Eu stiu ca ruptura se produce la splina si asta da si hemoragia. Ce e strigator la cer ; sechele vor ramane toata viata .Sanatate celor 2....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca ar fi deplasat daca te-as ruga sa-mi explici cum se putea evita acest accident dupa parerea ta.Eu frecventez zona zilnic si vreau sa stiu ce am de facut intr-o situatie asemanatoare daca un bou (oricare) se gandeste sa intoarca pe celalat sens de circulatie folosind acea portiune de trotuar.Sper ca esti din Bucuresti sau macar cunosti zona accidentului.

 

nu, dar credeam ca pentru cineva care se da pe strazi e evident.

 

1. era trecere de pietoni, vehiculele de pe banda 3 oprite.

2. pe trecerea de pietoni in locul unor copii de 10 ani (slava dmnului ca nu treceau pe acolo) intoarce, nu o masina mica, ci un jeep cat casa poporului

3. motociclistul nu-l vede, sau il vede prea tarziu si se produce accidentul.

 

deci daca nu poti evita pe o trecere de pietoni un titamai animalul, cum pot fi protejati pietonii de motociclisti?

sa nu-mi spui ca in cazul in care treceau pietoni, motorul nu-i lovea. ca in cazul pietonilor oprea iar in cazul bmw-ului accepera

 

vinovatul accidentului a fost soferul bmw-ului, dar vinovatii morali au fost ambii conducatori (eu il vad moral mai vinovat pe motociclist).

 

ceea ce e important nu sunt manifestarile publice si manifestarile de retardati care nu demonstreaza decat primitivismul din romania, ci, ce e de invatat aici?

 

n-are importanta daca e penalizat sau nu ziaristul, n-are importanta masina pe care o conduce. impotant este ca pe motocicleta si pe strada ca pietoni, suntem expusi. greseli se vor face tot timpul, si sa nu-mi spuneti voi, astia primitivii ca voi mergeti numai cu 50 prin oras si incetiniti la 30 la trecerile de pietoni.

se cere mai mare atentie, mai ales cand aveti si pasager. nimeni nu pleaca de acasa cu gandul sa ucida motociclisti.

 

daca scuipati in continuare ca serpii si va vaitati ca bocitoarele in cimitir ca e periculos cu motorul, vindeti-l tata si scutiti lumea de accidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, mai Tsunami, tu sa fii sanatos si sa nu ti se intample belele d-astea. Nu de alta, da' acum ceva timp si Nistorescu urla impotriva lui Basescu din cauza ca prejdintele a avut un accident usor. Si-acu' domnu' spumant s-a urcat pe niste motociclisti. Deh, roata se-ntoarce. Asa ca vezi ce si cum spumegi si tu, nu de alta, da' poate ajungi si tu intr-o situatie d-asta cu accident evitabil pe care nu-l eviti, si-atunci nu cred c-o sa-ti placa scuipatii pe care o sa-i iei, probabil pe buna dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, dar credeam ca pentru cineva care se da pe strazi e evident.

 

1. era trecere de pietoni, vehiculele de pe banda 3 oprite.

2. pe trecerea de pietoni in locul unor copii de 10 ani (slava dmnului ca nu treceau pe acolo) intoarce, nu o masina mica, ci un jeep cat casa poporului

3. motociclistul nu-l vede, sau il vede prea tarziu si se produce accidentul.

 

deci daca nu poti evita pe o trecere de pietoni un titamai animalul, cum pot fi protejati pietonii de motociclisti?

sa nu-mi spui ca in cazul in care treceau pietoni, motorul nu-i lovea. ca in cazul pietonilor oprea iar in cazul bmw-ului accepera

 

vinovatul accidentului a fost soferul bmw-ului, dar vinovatii morali au fost ambii conducatori (eu il vad moral mai vinovat pe motociclist).

 

ceea ce e important nu sunt manifestarile publice si manifestarile de retardati care nu demonstreaza decat primitivismul din romania, ci, ce e de invatat aici?

 

n-are importanta daca e penalizat sau nu ziaristul, n-are importanta masina pe care o conduce. impotant este ca pe motocicleta si pe strada ca pietoni, suntem expusi. greseli se vor face tot timpul, si sa nu-mi spuneti voi, astia primitivii ca voi mergeti numai cu 50 prin oras si incetiniti la 30 la trecerile de pietoni.

se cere mai mare atentie, mai ales cand aveti si pasager. nimeni nu pleaca de acasa cu gandul sa ucida motociclisti.

 

daca scuipati in continuare ca serpii si va vaitati ca bocitoarele in cimitir ca e periculos cu motorul, vindeti-l tata si scutiti lumea de accidente

Pe undeva ai dreptate, eu merg pe stilul asta defetist unde magarii ce au ceva mai mare decat mine au dreptate pentrru ca sunt mai mari, dar ti se pare corect? Pe undeva ma gandesc sa-mi iau pistol, chit ca nu mi-e clar daca e legal sa-i impusti pe bivolii care nu-ti acorda prioritate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, mai Tsunami, tu sa fii sanatos si sa nu ti se intample belele d-astea. Nu de alta, da' acum ceva timp si Nistorescu urla impotriva lui Basescu din cauza ca prejdintele a avut un accident usor. Si-acu' domnu' spumant s-a urcat pe niste motociclisti. Deh, roata se-ntoarce. Asa ca vezi ce si cum spumegi si tu, nu de alta, da' poate ajungi si tu intr-o situatie d-asta cu accident evitabil pe care nu-l eviti, si-atunci nu cred c-o sa-ti placa scuipatii pe care o sa-i iei, probabil pe buna dreptate.

 

shit happens all the time mate,

 

domnu spumant, asta e meseria lui, de acolo isi ia banii. ce face el e treaba lui. dar e si el om si e supus greselii.

nu asta e scopul aici. sa-l judecam pe nistorescu. daca era altul va luati de categoria masinii, daca are intr-un logan, de "smekeria" lor. out of the scope!!!!

 

scopul este sa invatam.

scopul este sa fim atenti cand masinile se opresc pe o banda, mareste atentia, micsoreaza viteza la limta, stai alert tot timpul.

 

bineinteles ca gresesc si eu, dar sper, atunci cand oi gresi involuntar, sa fie altul mai atent sa ma fereasca, asa cum fac si eu.

atata vreme cat suntem rationali sunt okay, dar cand vad comprtamente din epoca pietrei ma apuca dezgustul, greatza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, dar credeam ca pentru cineva care se da pe strazi e evident.

 

1. era trecere de pietoni, vehiculele de pe banda 3 oprite.

2. pe trecerea de pietoni in locul unor copii de 10 ani (slava dmnului ca nu treceau pe acolo) intoarce, nu o masina mica, ci un jeep cat casa poporului

3. motociclistul nu-l vede, sau il vede prea tarziu si se produce accidentul.

 

deci daca nu poti evita pe o trecere de pietoni un titamai animalul, cum pot fi protejati pietonii de motociclisti?

sa nu-mi spui ca in cazul in care treceau pietoni, motorul nu-i lovea. ca in cazul pietonilor oprea iar in cazul bmw-ului accepera

 

vinovatul accidentului a fost soferul bmw-ului, dar vinovatii morali au fost ambii conducatori (eu il vad moral mai vinovat pe motociclist).

 

ceea ce e important nu sunt manifestarile publice si manifestarile de retardati care nu demonstreaza decat primitivismul din romania, ci, ce e de invatat aici?

 

n-are importanta daca e penalizat sau nu ziaristul, n-are importanta masina pe care o conduce. impotant este ca pe motocicleta si pe strada ca pietoni, suntem expusi. greseli se vor face tot timpul, si sa nu-mi spuneti voi, astia primitivii ca voi mergeti numai cu 50 prin oras si incetiniti la 30 la trecerile de pietoni.

se cere mai mare atentie, mai ales cand aveti si pasager. nimeni nu pleaca de acasa cu gandul sa ucida motociclisti.

 

daca scuipati in continuare ca serpii si va vaitati ca bocitoarele in cimitir ca e periculos cu motorul, vindeti-l tata si scutiti lumea de accidente

Nu se pune problema in acest fel, daca se putea evita sau nu, mai ales ca noi nu stim exact ce a vazut baiatul si care a fost reactia lui. Accidentul sa petrecut si el nu a reusit sa evite dar a avut norocul sa scape si sa speram ca ne va povesti singur exact ce sa intamplat. Este discutabila treaba, e de inteles, dar nu-s are locul discutia aici in lipsa protagonistului. Nu contest faptul ca poate daca era alt motociclist cu o experienta f. mare si prudenta pe masura ar fi evitat.....dar totusi manevra bmw-ului a fost atat de imprevizibila si rapida incat parerea mea este ca tanarul de pe motor a ramas pur si simplu masca fiind surprins fara reactie. Si eu parcurg anual zeci de mii de km., tot timpul anului, mare parte in bucuresti si am parte zilnic de evenimente neplacute, dar nu m-am intrebat nici un moment daca eu as fi evitat, pt. ca greseala automobilistului este atat de vizibila si revoltatoare incat m-am gandit ca am avut marele noroc sa fiu la 20 de secunde mai in spate si astfel am scapat. Baiatul mergea regulamentar, fara viteza, fara bravuri...admira amaratele de beculete de Mos Niculae impreuna cu prietena lui si uite ce cadou a primit......Hai sa fim mai buni, hai sa fim o comunitate, hai sa ajutam si mai apoi sa judecam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, dar credeam ca pentru cineva care se da pe strazi e evident.

 

1. era trecere de pietoni, vehiculele de pe banda 3 oprite.

2. pe trecerea de pietoni in locul unor copii de 10 ani (slava dmnului ca nu treceau pe acolo) intoarce, nu o masina mica, ci un jeep cat casa poporului

3. motociclistul nu-l vede, sau il vede prea tarziu si se produce accidentul.

 

deci daca nu poti evita pe o trecere de pietoni un titamai animalul, cum pot fi protejati pietonii de motociclisti?

sa nu-mi spui ca in cazul in care treceau pietoni, motorul nu-i lovea. ca in cazul pietonilor oprea iar in cazul bmw-ului accepera

 

vinovatul accidentului a fost soferul bmw-ului, dar vinovatii morali au fost ambii conducatori (eu il vad moral mai vinovat pe motociclist).

 

ceea ce e important nu sunt manifestarile publice si manifestarile de retardati care nu demonstreaza decat primitivismul din romania, ci, ce e de invatat aici?

 

n-are importanta daca e penalizat sau nu ziaristul, n-are importanta masina pe care o conduce. impotant este ca pe motocicleta si pe strada ca pietoni, suntem expusi. greseli se vor face tot timpul, si sa nu-mi spuneti voi, astia primitivii ca voi mergeti numai cu 50 prin oras si incetiniti la 30 la trecerile de pietoni.

se cere mai mare atentie, mai ales cand aveti si pasager. nimeni nu pleaca de acasa cu gandul sa ucida motociclisti.

 

daca scuipati in continuare ca serpii si va vaitati ca bocitoarele in cimitir ca e periculos cu motorul, vindeti-l tata si scutiti lumea de accidente

Tu cu cine te certi moshule?Ai ceva contra motociclistilor?Esti ruda cu ziaristul omoritor de motociclisti?Tre sa intelegi ca ziaristul vinovat a actionat sub impulsul nervilor produsi de blocarea circulatiei si ca a actionat instantaneu toti cei 200-300 de cai din dotare aparind INSTANTANEU in fata acelor copii nevinovati.Daca nu ar fi fost asa cum cred eu dom.Nistorescu ar fi avut EL timp sa vada ca pe partea pe care voia sa se bage in mod ilegal,mai venea cineva.Nu vreau sa zic da spun;sa nu dea Dumnezeu sa treci cu troaca din dotare pe la o oarecare trecere de pietoni,din Bucuresti sau de aiurea cu viteza ta de melc si un oarecare dobitoc fie el masinist sau pieton sa-ti sara in fata ,sa intri in spital si porma sa vedem daca mai vii cu teorii deastea timpite.

Scuze.N-am nimic cu tine ci cu aberatiile tale. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe undeva ai dreptate, eu merg pe stilul asta defetist unde magarii ce au ceva mai mare decat mine au dreptate pentrru ca sunt mai mari, dar ti se pare corect? Pe undeva ma gandesc sa-mi iau pistol, chit ca nu mi-e clar daca e legal sa-i impusti pe bivolii care nu-ti acorda prioritate...

 

 

ai 3 solutii civilizate, aplicate peste tot in lumea civilizata catre care imi place sa cred ca tinde si romania, dac-o scapa de dejectii:

 

1. vinzi motorul si iti faci cruce

2. iei motorul, il sui in tren si te dai unde-ti place, unde crezi tu ca legile-s respectate si traficul nu e de rahat

3. continui sa mergi in stilul defensiv

 

in oricare din cele 3 situatii ai sanse mari de tot sa-ti inveti nepotii intr-o zi sa se urce pe motor, altfel... si cu pistol si fara... :D :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti niste mancatori de ...., cati dintre voi nu ati intors niciodata prin loc ne permis ?? a gresit omul, o sa plateasca pt greseala facuta insa vi se putea intampla si voua, da ti cu pietre in om pt simplul fapt ca face parte din media, are bmw si bani

 

PS basescu era beat cand a facut accident

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, daca unii dintre voi(motociclisti cu acte in regula si cu motor in parcare) ati ajuns sa-i cautati circumstante atenuante lui Nistorescu dupa ce a facut ceea ce a facut, eu zic ca e cazul sa ne lasam de pasiune.Maine, oricare dintre voi e in stare sa comita ce a comis Nistorescu si sa pretinda sus si tare ca e nevinovat!

 

SA VA FIE RUSINE!

 

Sanatate celor doi tineri!

 

LE:daca se va organiza ceva, puteti conta pe mine!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti niste mancatori de ...., cati dintre voi nu ati intors niciodata prin loc ne permis ?? a gresit omul, o sa plateasca pt greseala facuta insa vi se putea intampla si voua, da ti cu pietre in om pt simplul fapt ca face parte din media, are bmw si bani

 

PS basescu era beat cand a facut accident

Ai facut o scoala speciala prin care ai dobandit gandirea asta cu iz de miserupism? Sau e naturala?

Sunteti ori intr-o extrema, ori in alta... Fie omoram toti soferii ca sa avem noi loc sa ne dam, fie fu.tem in gura toti motociclistii ca nu sunt in stare sa evite cate un imb.ecil pe sosea!

Forumeala... ce sa mai zic? :D

 

 

LE: 17 pagini de aberatii pana acum.. Cred ca nici nu se mai intelege cine a avut accident! Nistorescu, Basescu.. Pe motocicleta era Tariceanu si 2 copii pe trecere?

Editat de amimagz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne ce bagatori de seama pe forumul asta.........si eu care credeam ca in general motociclistii sunt oameni ceva mai destepti...dar vad ca..............

ce aveti domne cu nevasta lu paunescu?? bai oamenilor femeia aia a primit aceeasi pedeapsa pe care o primeam si eu si voi si oricare dintre noi daca faceam ce a facut ea. chiar atat de prosti sunteti incat nu stiti ca pentru omor din culpa la noi in romania se da cu suspendare?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?

bai fratilor nu mai fiti nebuni la cap, omu asta o sa primeasca aceeasi pedeapsa pe care o primeam si eu si voi si oricare daca faceam ce a facut el !!!

permisul suspendat 3 luni si se va intelege cu victimele pentru despagubiri.........IN CEL MAI RAU CAZ DOSAR PENAL+permisul anulat.astea sunt legile frate. voi ce vreti pentru persoane publice sa se aplice altfel?!?! voi sunteti nebuni la cap, ce conteaza ce functie are ala?? de ce daca e implicat o persoana publica trebuie sa se faca atata tam tam?!chiar nu va puteti purta ca si cum ar fi doar un simplu CONDUCATOR AUTO.nu nistorescu,vasilescu sau georgescu....aveti o atitudine tipic romaneasca !!!

ce atata tam tam? ca comunist ca securist, ba baieti e vreun forum politic cumva???

 

zau mai "desteptule" ? pt 3 oameni morti esti sigur ca luai si tu 3 ani cu suspendare ca si pupaza aia ?

atunci ce te mai agiti atat pe postul asta daca se stie ca si nistorescu va lua cu suspendare ? nu sunt de specialitate jurist sau avocat , dar daca pt omor din culpa iei 3 ani cu suspendare , in cazul de fata este "vatamare din culpa " sau ce , deci "ceva nesemnificativ",deci apa de ploaie acest dosar de urmarire penala , nu? nu este asa desteptule????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform legii nu ai voie cu mai mult de 30 km/h pe trecerile de pietoni. => Culpa comuna

 

Taurashule, mama ta era constienta de ceea ce face atunci cand te-a nascut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau sa aud asemenea vesti. Sper sa nu ramana cei doi cu sechele grave.

Suntem in romania si ne putem astepta la orice. Totusi ar fi bine sa nu stam cu mainile in san. Nu conteaza cine era la volanul masinii. Sunt multi soferi care considera ca soseaua este a lor. Eu zic sa ne concentram impotriva tuturor celor care cred ca banii le dau dreptul sa faca ce vor ei. Acest incident ne ofera o ocazie sa atragem atentia celor care ar trebui sa ia masuri. Hai sa fim uniti ca este in interesul nostru sa cerem un drept egal si legal. Dreptu de a ramane in viata.

Astazi fiind duminica a fost mai greu sa facem ceva organizat dar maine cred ca putem sa ne pregatim putin. O sa dau cateva telefoane la prima ora sa vedem cam ce am putea sa facem. DIn pacate incheiem anul tragic sa speram totusi ca acesta va fi ultimul eveniment din lungul sir ce isi pastreaza cadenta.

Eu propun sa lasam cearta pe forum. Aceasta cearta ne impiedica sa vedem numarul mare de accidente din acest an. Accidente care in cea mai mare parte s-au intamplat din vina celorlalti participanti la trafic. Nu conteaza ca la volanul autoturismului a fost un oarecare Nistorescu. Este un alt accident grav din lungul sir din acest an.

In loc sa ne certam intre noi mai bine hai sa studiem problema si sa ne canalizam energia pe educarea acestor incocstienti ce considera ca au prioritate in orice situatie.

Problema de astazi nu este acest accident care se va solutiona romaneste. Marea problema este cum facem ca toti Nistorestii din tara sa priceapa ca nu au dreptul sa atenteze la viata noastra.

Din pacate eu nu mai am dreptul sa donez sange dar pot ajuta cu orice imi sta in puteri in acest accident.

Astept parerile voastre cu privire la Nistorestii din Roamania. Pot fi orice fel de propuneri cu conditia sa nu va mai certati aiurea. Eu respect parerea oricui.

 

Ozzy

 

Duncan daca motociclistii vor iesim si in strada indiferent ca vine sau nu zapada. Ca sa faci un protest nu e obligatoriu sa ai un motor intre picicoare.

Cum spuneam in functie de cea ce doresc motociclistii vom incerca sa mai tragem un semnal de alarma. Eu unul consider ca un protest firav nu va misca prea tare barca legiuitorilor dar macar o va uza putin. Oricum nu ar fi rau sa le facm un cadou de craciun.

Editat de ozzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai stiu cazuri in care i-a durut la basca. Ar putea macar sa suporte toate cheltuielile, si sa se asigura ca aia mici au parte de cel mai bun tratament, ca si cum ar fi parte din familia lui. Dar sunt oameni si oameni.

Pana una alta, merita sa nu mai conduca like...never...

 

eu sunt unul din cazurile acela nuka, in care nesimtitul nu a intrebat nici macar daca mai traiesc...m-a lovit si atat .de 2 luni am tot stat prin spitale dar va urma ...si pt el...jur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duncan daca motociclistii vor iesim si in strada indiferent ca vine sau nu zapada. Ca sa faci un protest nu e obligatoriu sa ai un motor intre picicoare.

Cum spuneam in functie de cea ce doresc motociclistii vom incerca sa mai tragem un semnal de alarma. Eu unul consider ca un protest firav nu va misca prea tare barca legiuitorilor dar macar o va uza putin. Oricum nu ar fi rau sa le facm un cadou de craciun.

 

cred ca ar fi bine sa reactionam. cearta de pe forum nu aduce nimic bun...

in plus avand in vedere faptul ca este vorba despre o persoana publica, si mai ales din presa, e posibil sa ne vom bucura de o mai mare atentie. As vrea sa-l vad la acesta actiune pe Adelin Petrisor cat si alte VIP-uri ce folosesca ca mijloc de deplasare motocicleta ...

 

a fost un an cu foarte multe accidente... si se pare ca se incheie tot cu sange si durere... :D

 

totusi.... nu stie nimeni nimic despre cei doi? prieteii lor nu intra pe forum, nu au noutati? cum se simt, ii putem ajuta cu ceva?

Editat de duncan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...