Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Caldura mare monsher .. 37gr

 

 

deci,ce-am uitat pana la urma???? ca v-ati cam pierdut cu una alta.... :rolleyes:

Editat de Miriam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce draguta esti ,mai Miriame !

 

Un nr de telefon , ceva ?

 

Vezi ca e topic de prezentari Anuta ,( adica matrimoniale,sentimente.ro,noi2.ro... haha) d-aia s-au pierdut cu una-alta!

 

Ai uitat sa scrii ca iti plac cazanele , plete musai , maxim 50 kg ,rocul ...

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt oana si sunt o impatimita a motoarelor.din pacate pana acum nu am reusit sa-mi iau una din cauza restrictiilor parintesti.mi-am luat un job in speranta de a strange niste bani.pana la un motor numai al meu sunt prezenta la intrunirile moto din tara.as vrea sa cunosc cat mai multi pasionati si veterani care sa ma ajute in arta mersului pe motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce draguta esti ,mai Miriame !

 

Un nr de telefon , ceva ?

 

Vezi ca e topic de prezentari Anuta ,( adica matrimoniale,sentimente.ro,noi2.ro... haha) d-aia s-au pierdut cu una-alta!

 

Ai uitat sa scrii ca iti plac cazanele , plete musai , maxim 50 kg ,rocul ...

 

 

lasa mai bobisule ca nu ma supara atat de tare cazanul meu care,tre sa recunosti,e bun din cand in cand,mai ales cand se aduna pacientii lui dr.pushca....cat despre plete,roc si ce-ai mai mentionat...ce sa zic...asta-i soarta! dar hai sa nu stricam frumusete de topic ,in care fetele se simt ca la ele acasa si mai prind curaj sa posteze,cu necazurile noastre..haha :rolleyes:

Editat de Miriam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Oana, bine ai venit :disappointed:

Ce moto ai vrea sa ai? pt ce model aduni bani?

multumesc de intampinare! deocamdata un honda rebel...asta daca nu-l prinde tata sa-l dea la fiare vechi...ma chinui cu ai mei ca nu vor sa inteleaga,,,muncesc pe ascuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de intampinare! deocamdata un honda rebel...asta daca nu-l prinde tata sa-l dea la fiare vechi...ma chinui cu ai mei ca nu vor sa inteleaga,,,muncesc pe ascuns.

rog admini sa ma faca si pe mine membra .va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sunt oana si sunt o impatimita a motoarelor.din pacate pana acum nu am reusit sa-mi iau una din cauza restrictiilor parintesti.mi-am luat un job in speranta de a strange niste bani.pana la un motor numai al meu sunt prezenta la intrunirile moto din tara.as vrea sa cunosc cat mai multi pasionati si veterani care sa ma ajute in arta mersului pe motor

dap cu siguranta esti..o fata sociabila si vorbareata..te mai ast prin Iasi..app sorry ca nu am ajuns pe fundatie.dar Gabi a fost prezent si ti-a tinut companie din fericire...bafta salutari din Is :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap cu siguranta esti..o fata sociabila si vorbareata..te mai ast prin Iasi..app sorry ca nu am ajuns pe fundatie.dar Gabi a fost prezent si ti-a tinut companie din fericire...bafta salutari din Is :burnout: :cheers:

esti tare draguta...si tu si prietenii tai..sper ca in curand sa ne ''vedem pe 2 roti'' te pupacesc dulce :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ... sunt Andreea din arad ... ador motoarele de mic copil ( defapt de mica copila :crack: ) desi totul a inceput de la o intamplare foarte nefericita si consider ca pana la urma nu asta conteaza ... conteaza ca a ajuns cu adevarat sa ma pasioneze si ca ma lupt cu scoala de soferi sa imi iau si eu carnetu` si sa va insotzesc prin tzara ... asta daca vretzi si voi ... in noiembrie sper sa am propriul meu motor ... nu ma intrebatzi ce pt ca inca nu stiu dar avand in vedere ca este visul meu din copilaria sper ca macar la majoratul meu sa reusesc sa mi`l indeplinesc ...

Nu stiu ce sa va mai zic de mine ... inafara de motoare ma mai pasioneaza cainii serpii si reptilele ...

Consider k sunt o persoana destul de sociabila , extrovertita , care are simtu` umorului mai ales la bancuri cu blonde :crack:

Am o jawa de 350 ... nici rodaju` nu i facut ...are 102 km la bord dar din pacate nu am nici un act la ea deoarece actele au fost pierdute acum vreo 13-14 ani de cel care trebuia sa inscrie motorul ... asa ca ma mai plimb cu MZ`ul d la scoala de soferi si cu motoarele prietenilor mei ...

Cam atat in legatura cu mine ... ... :crack:)

 

He he he ... am invatat sa adaug poze ... Hai k mai pun una ... ca deja imi place:))

post-12079-1154626261_thumb.jpg

post-12079-1154626408_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna va salut pe toti/toate!Sunt Ruxandra din Bucuresti si sper sa-mi iau carnetul in septembrie nu de alta dar am inceput si ma tot chinui cu scoala din martie...motor nu am inca dar o sa muncesc ca sa imi iau.Deocamdata sunt pasagera pe motorul prietenului meu,Lotru,pe CBR.Acum ca am acumulat si eu niste cunostinte si experiente ma simt in masura sa postez dar oricum mai am multe de invatat.Consider ca motociclismul este atat un hobby cat si o utilitate avand in vedere ca in tari mai dezvoltate sa ai motor e ceva normal si nu o extravaganta cum era la noi cand a inceput miscarea.Nu demult nu ma credeam capabila sa merg pe 2 roti desi imi doream acest lucru pana sa merg pe un moped si sa realizez ca se poate si pentru mine.prietenul meu a incercat sa imi explice dar teoria fara practica nu valoreaza nimic dupa parerea mea.Se completeaza una pe alta.In fine nu vreau sa plictisesc stiti deja.Incantata de cunostinta!Am citit deja cate ceva din ce au scris celelalte fete si parca ma simt mai bine acum ca stiu ca nu sunt singura cu dificultati.Succes la examen cei care au si bafta in trafic pentru ceilalti!post-11394-1154679861_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-12090-1154705372_thumb.jpgpost-12090-1154705320_thumb.jpg

Haideti sa va cunoastem mai bine. Pe majoritatea va cunoastem din spicuiri de prin diferite posturi. Scrieti si voi cateva randuri despre voi, despre motocicleta voastra, eventual o poza-doua, etc.

 

 

bună! sunt stela din bacău, am 41 de ani, o fată de 19. am carnet cat. A din 2003, am avut o yamaha virago 125 cu care am făcut cam 3500km dar numai pe drumuri scurte Âşi din păcate singură.

din mai 2006 am Drag Starul 650 din poze (Âşi familia mea).

v-am descoperit abia acum deoarece de 6 săptămâni stau acasă, operație genunchi, căzătură cu motorul. dar toate sunt bune Âşi sper că vremea bună o să țină până în noiembrie ca să mă pot plimba anul acesta cu motorul măcar până la iaÂşi.

vă doresc la toate "fetele motocicliste" drumuri fără evenimente, mulți km pe Âşeaua proprie Âşi măcar atâta bucurie cât am eu de gând să simt pe drumuri cu motorul meu!!1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stela, bine ai venit printre noi! Esti de admirat! :crack:

Imi pare rau pentru accidentul tau, sper sa te recuperezi cat mai repede si sa te poti plimba cu Dragstarul. E tare fain! Sa aveti grija unul de altul. :crack: numai bine!

 

 

Welcome si celorlalte fete. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal Am aparut si eu pe aici desi pana acu ceva vreme nici macar nu visam sa ajung in lumea moto

dar........minuni se intampla A APARUT IN VIATA MEA O NALUCA CE ULTERIOR MI-A DEVENIT SI SOT imbolnavindu-ma de ceea ce se cheama microbul moto.

Hai sa incepem: : numele meu este Alina alias Floare De Coltzz ghicitzi voi cine imi este sotul :lol: [Coltzz Pub va zic eu da' sssssssssss :crack: ]sunt in timpul scolii de A si visez ca la un moment dat sa posed un Intruder in toata splendoarea dar pana atunci traiasca Uralul sotului :crack: No......... pana data viitoare pup paaaaaaaaa

:crack:

Urmeaza poze de la intruniri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...