Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

daca suzi a ta e neagra, tu esti blonda si te-ai intalnit la coborarea dinspre poiana cu un chel calare pe o yamaha tenere neagra inseamna ce ne stim din vedere

 

 

 

tinere...nu porti casca??? sa-ti fie rusine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am scos casca dupace m-am oprit, carcotasilor!!! Cand coboram poiana cu iscariotu' am depasit 3 sm-uri. Ultimul era un drz 400 sm negru pilotat de o tipa blonda. Am tras pe dreapta sa il astept pe iscariot si a oprit si tipa la catziva metri la o terasa. :D

E bine ca se inmultzesc tipele cu SM-uri

 

--- Mesaj completat în 30 Aug 2007 00:15 -------------

tinere...nu porti casca??? sa-ti fie rusine!

ia vezi-ti de pleata ta! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!Numele meu este Alina,am 20 de ani si sunt din Bacau,dar acum locuiesc in Bucuresti,sunt la facultate aici(anul 2 la drept) :D Ma bucur f.mult ca ma aflu pe acest forum si sper sa ma primiti printre voi :D

Pasiune pt motoare o am de la tatal meu,de mica plecam cu el si cu motorul peste tot :D In curand o sa imi iau carnetul(pt B il am de 2 ani) si sper ca la primavara sa fiu posesoarea unei Suzuki :bounce: Deocamdata ma multumesc cu motorul tatalui meu(Honda Shadow 125) si sper sa-mi fac multi prieteni pe aici pt ca nu prea cunosc pe nimeni in Buc care sa ma ajute :moto:

Abia astept sa vin cu voi pe la intalniri,plimbari.. :D

Toate cele bune si asfalt uscat tuturor! :) :hug:

 

Buna Alina,

Eu sunt Gabi, din Buc, merg si eu cu motorul de vreo 3 luni, am apucat si vreo 2 intruniri si am reusit sa-mi fac deja prieteni. Am o prietena, tot Alina, care merge de vreo 2 sapt cu motorul, si incercam sa iesim cat mai des (aproape zilnic :lol: ), pt exercitiu. Daca vrei, poti iesi si tu cu noi, ca asa invatam. Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma prezint neaparat, ca oricum ma vedeti prin trafic! :-L

 

Si am si eu o problema cu tema asta, am inteles ca e vb de ,,fete cu motociclete'', nu de ,,fete pasagere ce se schimba odata pe saptamana de pe sa'' !!

:) corect!!! bravo, bine zis! :what: :scratch:

Editat de lethal.energy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, numele meu este Alexandra,24 ani din Bucuresti,mandra incepatoare in acest domeniu,dar invatz repede!Motor de-abia la anul ca m-am trezit tarziu, dar macar am carnetul!

 

pupici si Asfalt Uscat! :)

 

Iti place Louis Royo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

cunosc...cunosc... :D dar mie mi-e cam frica sa prind viteza ca nu ajung cu picioarele prea bine jos si tre sa apuce si instructorul sa alerge dupa mine sa ma prinda cand opresc :hurt:. mai rau de atat se poate? :)

 

Buna. Eu sunt Ami. La fel ca tine sunt micuta de inaltime...si de asta imi fac o multime de griji (ca n o sa mi gasesc moto pe marimea mea ...etc). Oricum bafta. Si in curand o sa fiu si eu printre voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna ziua tuturor. Ca sa fiu in pas cu lumea, sa ma prezint si eu :lol: Eu sunt Ioana, 18 anishori, fericita posesoare a unei hondite nsr 125R. Multa bafta tuturor, asfalt uscat si sa ne auzim/vedem cu bine :moron: :finger:

Editat de ubitzik89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donsuara Blade Dancer se zice "sent" nu "send" (la avataru' tau ma refer).

(scuzatz off topicul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La pariu?

 

Ca NU e bine asa?

 

(mama lor de discutii ca daca aveam "the permission" faceam split :friends: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"will be sent" man

 

don't argue, i'm a teacher :friends:

 

send era corect daca aveai numai "will send"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu bebitza mea :friends:

 

Vezi ca nu ai scapat de tot. :laugh: Baga poza si in topicul "Poze cu noi", acolo e locul ei :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la toata lumea!Ma numesc Cristina,am 22 de ani si locuiesc in Galati.

Am postat la topicul Femeia sau motocicleta pe primul loc.De acolo am fost indrumata catre aceasta rubrica.

Nu m-am gandit sa ma prezint, nefiind detinatoare de motor(nu ca nu m-ar incanta ideea) ci doar pasagera.

Asfalt uscat tuturor si toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...