Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:) buna ..ma numesc olivia si am un kawasaki 50....sper sa nu creez probleme doar pentru ca am 16 ani. :)

nu creezi nici un fel de probleme! BRAVO! Felicitari! sa ti traiasca moto si sa ai grija de ea..si de tine!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello. cris sunt din brasov si sunt cam noua pe aici dar deja ma simt ca si cum as fi fost aici de o vecie. eu sunt crossista cum zicea cineva..am o yamaha yz pe careo ador..trebuie sa recunosc ca suntem compatibili:D

 

hello. cris sunt din brasov si sunt cam noua pe aici dar deja ma simt ca si cum as fi fost aici de o vecie. eu sunt crossista cum zicea cineva..am o yamaha yz pe careo ador..trebuie sa recunosc ca suntem compatibili:D

 

intr-adevar oamenii intorc capul dupa motociclisti insa dupa fete motocicliste sunt morti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor :|

 

Ma numesc Beatrice,am 19 ani, sunt din CJ si as putea sa zic ca am o obsesie pentru motociclete nu doar o simpla pasiune. Daca as avea tot timpul din lume as sta mai non stop langa motor si l-as dichisi and and and :/ i'd try to find out it's deepest secrets :rusinica: Apreciez motociclistii care isi ingrijesc motocicletele atat partea mecanica cat si cea estetica.

 

Va las o poza cu mine si cu motocicleta cand o sa fie gata de drum momentan saraca e in bucati :| dar ca o idee cand o sa fie gata o sa arate cam

asa -> -> http://www.eltsen.cz/jawa/netvorice/gal/im...125-Chopper.jpg

 

http://i33.tinypic.com/jgoa9z.jpg

 

Asfalt curat! :>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place de ea, cred ca daca stiam sa fac burnuri asa, faceam si eu la fel, si cred ca si fetele care au dezaprobat-o. tuturor ne place sa fim admirati pana la urma. si daca fetele zic ca si-au luat motor si nu le intereseaza ce cred altii despre chestia asta, o sa le creasca nasu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place de ea, cred ca daca stiam sa fac burnuri asa, faceam si eu la fel, si cred ca si fetele care au dezaprobat-o. tuturor ne place sa fim admirati pana la urma. si daca fetele zic ca si-au luat motor si nu le intereseaza ce cred altii despre chestia asta, o sa le creasca nasu.

true :rusinica: sper sa ne intalnim odata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

Mi-am luat si eu motor.. de-aia indraznesc sa ma bag in seama aici.

eu: Lusiana, 24 ani, Bucuresti/Iancului

ea: virago 535, 15 anisori si 22.000 km

 

 

Felicitari o frumusete salbatica (Virago) domesticita intre aceste forme apetisant :D

scuze..am baut prea multa apa ! :rusinica:

Bine ai venit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

Mi-am luat si eu motor.. de-aia indraznesc sa ma bag in seama aici.

eu: Lusiana, 24 ani, Bucuresti/Iancului

ea: virago 535, 15 anisori si 22.000 km

WELCOME!!!!! asfalt uscat si cat mai multi km fara incidente/accidente!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

Mi-am luat si eu motor.. de-aia indraznesc sa ma bag in seama aici.

eu: Lusiana, 24 ani, Bucuresti/Iancului

ea: virago 535, 15 anisori si 22.000 km

felicitari si bine ai venit,sper sa ne vedem pe la festivale fetelor asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari o frumusete salbatica (Virago) domesticita intre aceste forme apetisant :blink:

scuze..am baut prea multa apa ! :rusinica:

Bine ai venit !

 

 

Mda.. cu siguranta te uitai la alta poza cand te-a lovit inspiratia.

:blink: anyway

 

Bine v-am gasit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari domnitza, 1/2 zeitza! :D (rimeaza). Bienvennue!

Curiozitate: Doar numaru' de la motoret e de TR sau si dumneavoastra - de p-acolo?! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari domnitza, 1/2 zeitza! :D (rimeaza). Bienvennue!

Curiozitate: Doar numaru' de la motoret e de TR sau si dumneavoastra - de p-acolo?! :rusinica:

 

Buna seara si bine te-am gasit,

 

Motorul l-am luat din TR. Eu sunt de loc din AB (si cateodata din CJ). Acum muncesc in Bucuresti, si cred ca o sa mai stau pe-aici o vreme.

Multumesc pentru frumoasa primire in randul vostru.

 

Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

Mi-am luat si eu motor.. de-aia indraznesc sa ma bag in seama aici.

eu: Lusiana, 24 ani, Bucuresti/Iancului

ea: virago 535, 15 anisori si 22.000 km

 

Hmm frumusica tare, dar nu crezi ca e prea mare pt tine? totusi e un chopper cam greoi. Take care si asfalt uscat.

 

Salutare tuturor :|

 

Ma numesc Beatrice,am 19 ani, sunt din CJ si as putea sa zic ca am o obsesie pentru motociclete nu doar o simpla pasiune. Daca as avea tot timpul din lume as sta mai non stop langa motor si l-as dichisi and and and :/ i'd try to find out it's deepest secrets :rusinica: Apreciez motociclistii care isi ingrijesc motocicletele atat partea mecanica cat si cea estetica.

 

Va las o poza cu mine si cu motocicleta cand o sa fie gata de drum momentan saraca e in bucati :| dar ca o idee cand o sa fie gata o sa arate cam

asa -> -> http://www.eltsen.cz/jawa/netvorice/gal/im...125-Chopper.jpg

 

http://i33.tinypic.com/jgoa9z.jpg

 

Asfalt curat! :>

 

 

 

Waaaw frumusica tare si putin iesita din tiparu trendului, sunt curios cind v-a fi gata a ta si poate ne salutam pe drum. Asfalt uscat si bine ai venit printre noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam eu ca te stiu de undeva... Ai vreo legatura cu baietii de la Eminentza?

 

AAaaa.. nup! nu-i stiu pe baieti.

Eu am facut scoala de moto in CJ.

Pe cei din AB nu-i stiu ca n-am prea stat pe-acasa.

 

Hmm frumusica tare, dar nu crezi ca e prea mare pt tine? totusi e un chopper cam greoi. Take care si asfalt uscat.

 

multumesc, multumesc :rusinica:

 

Are 195 kg in acte! Pe cand eu.. vreo 44 :D

Dar ma port frumos cu ea si ma asculta. Desi am pus-o jos o data, la oprire, promit ca nu mai fac :blink: Ca e pacat de crashbars.

In rest, o recomand pentru incepatori / incepatoare.

Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

Mi-am luat si eu motor.. de-aia indraznesc sa ma bag in seama aici.

eu: Lusiana, 24 ani, Bucuresti/Iancului

ea: virago 535, 15 anisori si 22.000 km

 

Bine ai venit!

Incearca o geaca cu protectii ceva mai hard daca tot pui piele pe tine :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...