Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Sa traiti !!

 

 

Ma numesc Elena, viitoare motociclista (am motor dar inca nu am carnet :( )

 

Sa traiti, m-am prezentat :(

ca de la o Elena la alta: WELCOME! si spor la inv pt carnet!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ca de la o Elena la alta: WELCOME! si spor la inv pt carnet!!!!

 

 

Bine te-am gasit Elena :(

Multumesc o sa am nevoie, mai am 13 zile pana la examen :(

 

:lol: :lol: . Prea tare!!!

Si pentru viitoarea motorista bine ai venit.

 

Bine v-am gasit ;)

 

adidas

 

Nu am poze pe motor si nici nu o sa fac pana cand nu o sa fiu motorista cu acte in regula si echipament adegvat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care este diferenta intre Forum si chat ?

nu cumva asta se numeste camera de chat intr-un forum ?

imi da si mie cineva o definitie pt cele 2 cuvinte ?

Am trimis PM.

 

Iar pt Nyt..unde e hi5 tau? :lol:

Iar pt adidas..lasa fetele in pace ,ca le sperii . :( :(

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Buna. Sunt Dana si mi-am luat de curand carnetul de motor. Dupa cum scrie si in profilul meu, am o Yamaha Dragstar 650CC. :moto:

 

 

Felicitari! Pacat ca nu te poti bucura de Dragstar pe vremea asta, dar lasa ca vine primavara! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='Alexutza_sct' date='Oct 28 2008, 08:33 PM' post='154467

Iar pt adidas..lasa fetele in pace ,ca le sperii . :drink: :moto:

lasa-l ,ma,nu-i mai da ciocane in cap ca tre' sa ma ajute sa-mi schimb janta :sick: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!!

ma numesc simona, de curand posesoare de honda shadow 600. cam maricica pentru mine, dar e a mea.. si va ramane mult si bine. am 21 de ani si astept sezonul urmator sa imi incep viata pe 2 roti... :what:

 

aaa...si pentru ca din pacate am avut ceva intarzieri cu actele( abia am gasit pe cineva in bucuresti sa ma ia in spatiu...) am ratat vremea buna pentru a da examenul... inca astept sa imi scot buletinul de bucuresti de la politie sa pot sa examenul si sa imi inmatriculez motorul aici. ar fi crima si pedeapsa sa fac 4435435 de drumuri pana la Botosani pentru tot ce e nevoie mai ales ca ma chinui si cu B- ul. Dar e bine ca am rezolvat pana la urma...timp frumos va mai fi...si la anu'.

sunt foarte incantata de achizitia mea...si abia astept sa vina prietenii sa o laude....ca deh :rock: ..e fetita mea de acum:D:D:D:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!!

ma numesc simona, de curand posesoare de honda shadow 600. cam maricica pentru mine, dar e a mea.. si va ramane mult si bine. am 21 de ani si astept sezonul urmator sa imi incep viata pe 2 roti... :what:

 

aaa...si pentru ca din pacate am avut ceva intarzieri cu actele( abia am gasit pe cineva in bucuresti sa ma ia in spatiu...) am ratat vremea buna pentru a da examenul... inca astept sa imi scot buletinul de bucuresti de la politie sa pot sa examenul si sa imi inmatriculez motorul aici. ar fi crima si pedeapsa sa fac 4435435 de drumuri pana la Botosani pentru tot ce e nevoie mai ales ca ma chinui si cu B- ul. Dar e bine ca am rezolvat pana la urma...timp frumos va mai fi...si la anu'.

sunt foarte incantata de achizitia mea...si abia astept sa vina prietenii sa o laude....ca deh :rock: ..e fetita mea de acum:D:D:D:D

 

FELICITARI !!!! Sa ai grija de fetita ta de 600 ca si ea va avea grija de tine !! Multa bafta si bine ai venit printre motociclisti !! :haha: :10: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!!

ma numesc simona, de curand posesoare de honda shadow 600. cam maricica pentru mine, dar e a mea.. si va ramane mult si bine. am 21 de ani si astept sezonul urmator sa imi incep viata pe 2 roti... :what:

 

aaa...si pentru ca din pacate am avut ceva intarzieri cu actele( abia am gasit pe cineva in bucuresti sa ma ia in spatiu...) am ratat vremea buna pentru a da examenul... inca astept sa imi scot buletinul de bucuresti de la politie sa pot sa examenul si sa imi inmatriculez motorul aici. ar fi crima si pedeapsa sa fac 4435435 de drumuri pana la Botosani pentru tot ce e nevoie mai ales ca ma chinui si cu B- ul. Dar e bine ca am rezolvat pana la urma...timp frumos va mai fi...si la anu'.

sunt foarte incantata de achizitia mea...si abia astept sa vina prietenii sa o laude....ca deh :rock: ..e fetita mea de acum:D:D:D:D

Welcome!!!si...multa bafta cu frumusica ta!!!! na, acuma astepti sezonul care o sa vina...good things come to those who wait;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc muult:D ma simt super. apropo de garaj..sunt si eu in cautare cu inca vreo 4-5 prieteni,,in principiu eu am pe unde sa il las pe iarna dar e la mama dracului in bragadiru. si nu cred ca mi-ar conveni. daca stiti vreun pont un garaj pentru mai multe motoare... abia astept primavaraaaaaaaaaaa:D:D:D:D:D:D:D:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc muult:D ma simt super.

 

Bine ai venit!

Urca doua poze, una cu tine si una cu moto. Vrei sa fii prietena mea pe haifaiv? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!!

ma numesc simona, de curand posesoare de honda shadow 600. cam maricica pentru mine, dar e a mea.. si va ramane mult si bine. am 21 de ani si astept sezonul urmator sa imi incep viata pe 2 roti... :what:

 

aaa...si pentru ca din pacate am avut ceva intarzieri cu actele( abia am gasit pe cineva in bucuresti sa ma ia in spatiu...) am ratat vremea buna pentru a da examenul... inca astept sa imi scot buletinul de bucuresti de la politie sa pot sa examenul si sa imi inmatriculez motorul aici. ar fi crima si pedeapsa sa fac 4435435 de drumuri pana la Botosani pentru tot ce e nevoie mai ales ca ma chinui si cu B- ul. Dar e bine ca am rezolvat pana la urma...timp frumos va mai fi...si la anu'.

sunt foarte incantata de achizitia mea...si abia astept sa vina prietenii sa o laude....ca deh :rock: ..e fetita mea de acum:D:D:D:D

 

 

Welcome to za club !!! Bafta cu mobra si baga niste poze !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

disperati oamenii astia cu pozele,

 

Tu nu intelegi ca ma f*73 mami la cap sa ma insor ca mi-a venit vremea? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!!

ma numesc simona, de curand posesoare de honda shadow 600. cam maricica pentru mine, dar e a mea.. si va ramane mult si bine. am 21 de ani si astept sezonul urmator sa imi incep viata pe 2 roti... :laugh:

 

Buna. Sunt Dana si mi-am luat de curand carnetul de motor. Dupa cum scrie si in profilul meu, am o Yamaha Dragstar 650CC. :D

 

Shadow de 600? Dragstar 650? Woow! Felicitari fetelor! sunteti f f tari. Eu ma chinui de o luna cu o Viroaga de 535 si mi se la limita dpdv al kilogramelor.

RESPECT :lol: and Welcome!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna :D ma numesc Merry si am 21 de ani viitoare motociclista, am o aprilia pegaso 3 de 650 care momentan o conduce sotul, dar vreau sa o vand sa-mi cumpar una mai mica visul meu este o honda hornet de 250 :lol: , dar poate imi cumpar ceva pana in primavara si dau si ex ca am avut ghinion anul asta :laugh: tb sa mai tina si ei traseul ala mai mult ca doar n-a venit zapada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna :D ma numesc Merry si am 21 de ani viitoare motociclista, am o aprilia pegaso 3 de 650 care momentan o conduce sotul, dar vreau sa o vand sa-mi cumpar una mai mica visul meu este o honda hornet de 250 :lol: , dar poate imi cumpar ceva pana in primavara si dau si ex ca am avut ghinion anul asta :laugh: tb sa mai tina si ei traseul ala mai mult ca doar n-a venit zapada.

Welcome!!!! sa o conduci sanatoasa!!!!!!ar merge si asta de 650, dar dc vrei una mai mica...get one!!! si succes la primavara cu examenul!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim, multumim..... a mea nu e foarte noua, dar m-am indragistit de ea cand am vazut-o asa ca acum e in fata blocului...ma assteapta ..ma vrea, ma cere... poate la anul ma inititati si pe mine in ale motociclismului de week-end..ca in timpul saptamanii cam greu cu plecatul/...nici pana ala munca nu cred ca am cum sa o iau ca lucrez aproape de casa....:lol:

 

adidas..deocamdata la hi5 am sters toate pozele..asa ca degeaba iti dau id-ul...si cica aici nu ma lasa sa pun poze mai mari de 1 gb ..mi-e greu sa gasesc una mica....so....mai asteapta:).... nu f mult...

 

am vrut sa scriu 1 mb sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, everybody. vreau sa va spun doar ca astazi am luat permisul :laugh: . finally :lol: . astazi a fost ultima sansa pe anul acesta. nu pot sa va spun cat sunt de fericita.

 

:D

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.. Ma numesc Mihaela sunt din Bacau (Slanic Moldova) si am 27 de ani ... Conduc motocicleta de 3 ani am avut un Gt 250 R un Suzuki GSX-R 1000 K5 un Honda 600F si acum iar GT 250 R :P :D ... Si cam atat cred ca ajunge deocamdata :laugh: .... İn cateva min am sa pun si niste poze ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...