Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

cine vrea pantaloni de piele, maro, marimea 31 , la lungime nu stiu, merg la 1.75 - 1.80 inaltime. croiala de jeansi . ii dau ca am slabit si nu-mi mai vin :) . anunta-ma care ii vrei, nu sint rupti nu nimic. si nu costa nimic :scratch:

post-39009-1221035937_thumb.jpg

post-39009-1221035982_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine vrea pantaloni de piele, maro, marimea 31 , la lungime nu stiu, merg la 1.75 - 1.80 inaltime. croiala de jeansi . ii dau ca am slabit si nu-mi mai vin :) . anunta-ma care ii vrei, nu sint rupti nu nimic. si nu costa nimic :scratch:

 

Ii vreau eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea pantaloni de piele, maro, marimea 31 , la lungime nu stiu, merg la 1.75 - 1.80 inaltime. croiala de jeansi . ii dau ca am slabit si nu-mi mai vin :unsure: . anunta-ma care ii vrei, nu sint rupti nu nimic. si nu costa nimic :scratch:

 

FUMOS GEST !

TE BATE GANDUL SA TRECI LA "PLASTICE" DE AI TRCUT LA CURA DE SLABIRE :) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FUMOS GEST !

TE BATE GANDUL SA TRECI LA "PLASTICE" DE AI TRCUT LA CURA DE SLABIRE :) !

 

 

plastice ? niciodata, am un nenorocit de V2 tatuat pe umar :scratch: aveam 97 kg la 1.80 si nu mai voiau femeile cu mine. o perioada nu m-au incaput acesti pantaloni , m-au incaput pe la 75 kg , acum am 70 si cad de pe mine. dar hey, am six pack :unsure:

 

p.s. pantalonii au zburat la kidu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@darkflames:salut...azi a ajuns avizul...acu seara l-am gasit in posta ....maine ma duc sa le iau de la posta...thank's a lot ... :scratch: :unsure:

 

@darkflames:salut...azi a ajuns avizul...acu seara l-am gasit in posta ....maine ma duc sa le iau de la posta...thank's a lot ... :) :P

@darkflames:azi am ridicat oglinzile ....sunt foarte foarte ok...si iti multumesc pentru donatie ...salut si asfalt uscat.... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@darkflames:salut...azi a ajuns avizul...acu seara l-am gasit in posta ....maine ma duc sa le iau de la posta...thank's a lot ... :laugh: :)

 

 

@darkflames:azi am ridicat oglinzile ....sunt foarte foarte ok...si iti multumesc pentru donatie ...salut si asfalt uscat.... :)

 

 

Cu placere...Ma bucur ca esti multumit de ele...

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

donez set oglinzi negre.mentionez ca le-am primit la randul meu de la tudor@manowar.nu le folosesc pt ca nu se "pupa" cu intruderul meu...speram sa vina bine pe el dar nu merg.

 

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

donez set oglinzi negre.mentionez ca le-am primit la randul meu de la tudor@manowar.nu le folosesc pt ca nu se "pupa" cu intruderul meu...speram sa vina bine pe el dar nu merg.

 

 

asfalt uscat

 

 

 

Salut , vreau eu oglinzile, poate se potrivesc la mine! ride safe!

Editat de Cernobal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinzile pleaca luni la cernobal/ploiesti

 

 

sarumana', abia astept sa le primesc:D :laugh:

 

sarumana', abia astept sa le primesc:D :)

 

 

gataa ... :D au sosit, sunt frumoase, acum astept sa se opreasca un pic ploaia sa vad cum sade pe mobra mea!!! cu prima ocazie :) din partea casei . Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Domnilor, stiu ca nu-i un topic DE CERSEALA, si intr-un fel sau altu' asta voi face:

 

va rog, cine are o pereche in plus de pantaloni de piele pana se termina sezonu' sa MI-I IMPRUMUTE ca am degerat de frig pe mobra si momentan n-m nicio sansa sa-mi cumpar. Sunt pana in gat cu banca si pana la primavara cand se redeschide sezonu' n-o sa am nicio sansa sa-mi iau.

 

Am 1.74inaltime, 68Kg.

 

Multumesc anticipat! Ah, si raspund in totalitate pentru orice mica zgarietura in plus la returnare!!!

Astept PM ceva!

poi lasa si tu o adresa ceva

sau un nr de telefon

da un chiot la 0745997434

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.

apelez la orice motociclist care are oarece accesorii sh, care nu ii mai fac folosinta, sa ma ajute sa transform, viziual, pe ici pe colo o nipra.

m-ar interesa o pereche de tobe de esapament, oglinzi, comenzi, manere, sissy bar, consola, ceas de kilometraj, semnalizari. STIU CA NU E FAIR-PLAY, sa ceri, insa sunt multi care le tin prin garaje, magazii si nu au nevoie de ele.

 

multumesc anticipat oricui are macar intentia de a ajuta.

 

asfalt uscat si soferi atenti.

 

 

pai daca stiti ca e topic de donatii si totusi cersiti,....hai roiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Am pe acasa niste aparate foto din alea clasice cu film,vreo 2 functioneaza,am si un blitz,daca le vrea careva sa-mi dea PM !!

as vrea eu aparatele si blitzul daca se mai poate...sunt oarecum pasionat de foto si ...nu mai am aparate de-alea vechi ca la ultima mutare dintr-o casa in alta, am avut niste baieti foarte grijulii si au pus un sac cu oale pe ele . desigur ca pana la noua destinatie s-au facut praf :rolleyes: imi pare f rau de ele ca le aveam de la taica-miu si le tineam ca amintire a vremurilor trecute mess id crysswald

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez un set de placute pt. Yamaha Virago sub 1995, o oglinda cromata stanga, protectii de cauciuc care se baga in geaca sau pantaloni, protectie spate din izopren, pantaloni impermeabili Probiker, noi, marimea M cred, geaca Cycle Spirit purtata, cu mesada, manusi de iarna Probiker marimea S.

Cine vrea, sa dea PM.

/index.php?showtopic=292437

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Donez un set de placute pt. Yamaha Virago sub 1995, o oglinda cromata stanga, protectii de cauciuc care se baga in geaca sau pantaloni, protectie spate din izopren, pantaloni impermeabili Probiker, noi, marimea M cred, geaca Cycle Spirit purtata, cu mesada, manusi de iarna Probiker marimea S.

Cine vrea, sa dea PM.

/index.php?showtopic=292437

Da-mi te rog un pm cu ce marime e geaca, sunt interesat. Ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
donez ambreiaj dragstar 650 uzat

cred ca mai mergea reglat dar m-am prins dupa ce l-am pus pe celalalt

cel putin arculetele si discurile metalice sunt bune

poate si ferodourile....

se pot incarca placutele pe care vin fereodouri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Cu draga inima donez ghetele (ciocate),masura 40,care m-au insotit in multe drumuri .

Sunt in stare buna ,talpa e putin mai uzata dar mai merg macar anul asta.

 

Cine e interesat sa-mi dea PM sau mai bine un tel ca nu intru zilnic pe forum 0764 350039.

Nu le pun la posta sau curier ca nu am timp,dar le pot duce personal pe ruta Buzau,Bacau,Suceava !!

 

post-15897-1241628593_thumb.jpgpost-15897-1241628582_thumb.jpg

post-15897-1241628567_thumb.jpgpost-15897-1241628549_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...