Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nastase, nu ai raspuns omeneste la nici una din intrebarile mele de mai sus. Preferi sa ma insulti, vad...post-47450-0-48831500-1333287616_thumb.jpg

Astept raspunsuri punctuale, cavalere... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In opinia mea, motocicletele solo sunt numai pentru cavaleri.

 

Nu stiu cat de motociclisti sunt cei care isi cara zilnic zarzavaturile pe motor...

dar mi-as permite sa le recomand (daca nu au bani de un "papuc" cu patru roti

sa foloseasca o motocicleta cu atas.

 

Demonstratie foto, reprezentativa pentru posesorii de motociclete:

 

DOMNUL CANTACUZINO

post-882-0-26130800-1333280746_thumb.jpg..........[attachment=789104:gascariul

.........................................UN TOVARAS OARECARE

 

 

 

 

Domnule Nastase, eu va inteleg subtilitatea diferentierii pe care doriti sa o promovati prin antiteza dintre beizadea si tovarasi, dar habar nu aveti ca preferatele printului erau motocicletele cu atas, participand si la curse cu asemenea vehicule. Ar fi bine sa nu institati pe ideea asta penibila privind solo vs. atas, nu va face cinste.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta este un pamflet

adresat celor 3-4 galbeni... la fatza, maruntzisii motociclismului romanesc.

post-882-0-40320900-1333290194_thumb.jpg post-882-0-66538900-1333290248_thumb.jpg

Puisorilor, un pic de bun simtz.

Nu va mai bagati aiurea in seama la capitolul VETERANI MOTO

decat daca sunteti in stare sa sustineti ceva constructiv aici.

Nu mai aberati si nu mai considerati prsuputzurile voastre onirice drept adevar.

Respectiv, nu va mai tociti neuronul functional cu afirmatii onirice.

Sunteti de arici-pogonici, egocentristilor!

Ba v-au napadit clonele nicodata dovedite, ba vi s-au belit postarile...

ba in ceea ce ziceti voi si oglinda va jigneste... Tare de tot! :stuck:

Cititi cu atentie replicile mele si exprimati-va conform realitatii. Adevarul se demonstreza.

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

Posesori, exhibitioniti, plimbatori... si, din pacate... abia muuuult de tot la urma, motociclisti pasionati!

Dar, suntem pe un forum moto plin de posesori... si, firesc, de la principii revenim mereu la mahalagisme.

Bravos rrromanica, halal caractere!

 

:wink:

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

[/b][/i]Ba v-au napadit clonele nicodata dovedite, ba vi s-au belit postarile...

ba in ceea ce ziceti voi si oglinda va jigneste... Tare de tot! :stuck:

Cititi cu atentie replicile mele si exprimati-va conform realitatii. Adevarul se demonstreza.

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

 

 

am scris ridicol ? cred că penibil este un termen mult mai potrivit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Nastase, eu va inteleg subtilitatea diferentierii pe care doriti sa o promovati prin antiteza dintre beizadea si tovarasi, dar habar nu aveti ca preferatele printului erau motocicletele cu atas, participand si la curse cu asemenea vehicule. Ar fi bine sa nu institati pe ideea asta penibila privind solo vs. atas, nu va face cinste.

Stimate colectionar moto,

Daca cititi cu atentie afirmatiile mele,

nu sustin in nicio fraza faptul ca side-caristii ar fi suboameni.

Imaginati-va ca respect pasiunea onesta a unui motociclist, oricare ar fi ea

si imi scot oricand palaria in fata unor realizari tehnice care au lasat o urma demna in istorie!

 

La multi kilometri frumosi!

 

post-882-0-38468800-1333293085_thumb.jpg

 

Cu tot respectul...

Din cand in cand... este bine sa dovedim si un pic... de simtul umorului... post-882-0-67774900-1333293228_thumb.jpg

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scris ridicol ? cred că penibil este un termen mult mai potrivit

 

...Plus leul meu!

Referindu-ne la neavenitii de pe forum, expresia care vi se potriveste perfect este JENIBIL

:rusinica:

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

Cavalere ... :D faptul ca iar mazgalesti cateva poze nu inseamna ca iti argumentezi veninul...

 

Faptul ca alegi sa insulti - direct ori la gramada - fel de fel de oameni, pentru te miri ce motive bizare (ba ca transportam chestii pe motocicleta si astfel facem motociclismul de ras, ba ca motocicleta cu atas ar fi pentru zarzavagii) - nici aceste insulte nu te-ajuta in a capata respectul pe care il tot cersesti si de care te indepartezi ... Vârtos.

 

PS: Mai Nastase, e foarte placut afara. Tocmai ce am dat o raita scurta cu motocicleta... Soarele straluceste si pasarile canta-n pomi, e destul de cald si asfaltul aproape uscat. Tu de cand n-ai mai iesit din casa?

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

cand veniti mai pe la mine la Cheia? va astept cu drag, Festina ,Dan ,... ??? Facem si o tura lejera pe serpentine

 

Eu chiar maine am sa trec prin Cheia, in drum spre Brasov; insa, cu treburi - nu in timpul meu liber... Din pacate nu voi putea zabovi; cu mare placere insa cand timpul va fi mai cald si voi fi liber, nu la drum dictat de job, mi-ar face placere sa ciocnim o bere...

 

 

Cat despre mers la tura pe serpentine: doar daca ai rabdare cu un incepator ca mine. Obisnuiesc sa merg enervant de prudent... :friends:

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar maine am sa trec prin Cheia, in drum spre Brasov; insa, cu treburi - nu in timpul meu liber... Din pacate nu voi putea zabovi; cu mare placere insa cand timpul va fi mai cald si voi fi liber, nu la drum dictat de job, mi-ar face placere sa ciocnim o bere...

 

 

Cat despre mers la tura pe serpentine: doar daca ai rabdare cu un incepator ca mine. Obisnuiesc sa merg enervant de prudent... :friends:

e ok si eu pot merge incet la nevoie :)))) te astept.

Editat de old school
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... faptul ca iar mazgalesti cateva poze nu inseamna ca iti argumentezi veninul...

Replica asta e foarte valabila pentru galbenii puisori... care esti!

 

Faptul ca alegi sa insulti - direct ori la gramada - fel de fel de oameni, pentru te miri ce motive bizare (ba ca transportam chestii pe motocicleta si astfel facem motociclismul de ras, ba ca motocicleta cu atas ar fi pentru zarzavagii) - nici aceste insulte nu te-ajuta in a capata respectul pe care il tot cersesti si de care te indepartezi ... Vârtos.

 

Faptul ca iei obiectivitatea mea drept insulta

si te simti jignit de oglinda care sunt dupa 44 de ani de motociclism ... spune multe despre tine!

 

Nu pot sa cred ca nu este evident chiar si pentru tine ca daca as fi un om care cerseste capital politic

v-as incanta cu gogonate dulcege, nu cu adevaruri dureroase...

 

Mai bine ai mai studia si tu un almanahe-doua moto ca esti tare in urma...

la capitolil asta!

 

Tu crezi ca daca un neispravit i se adreseaza domnului profesor Constantin cu bai,

un dement cu diploma jigneste murdar veteranii moto, inclusiv pe Oresti,

oftica ta debordanta te face pe tine, incepatorule, sa mi te adresezi aici cu apelative de ferentari

"te-ai scos" ca celebrissim in lumea moto?!

 

Dar, geaba pierderea de timp pe forumul veteranilor...

 

Gibonul nu poate deosebi muzica de zgomot, nu este capabil sa deosebeasca adevarul de impostura...

Nu va fi niciodata in stare de APRECIERE si respect.

 

Din ce punct de vedere sa ii respecte el pe George Enescu sau Paganini?

I-au dat astia vreo data niscaiva banane din gradina ursului?... NU! Si atunci?!...

 

PS: Mai Nastase, e foarte placut afara. Tocmai ce am dat o raita scurta cu motocicleta... Soarele straluceste si pasarile canta-n pomi, e destul de cald si asfaltul aproape uscat. Tu de cand n-ai mai iesit din casa?

 

Mai, Festivalente:

 

Sa-ti fie clar: micule, realizez ca oftica ta este pentru grupa mare

dar afla ca nu permit nimanui sa se traga de bracinari cu mine sau sa considere viata mea o telenovela.

 

Nesimtitule, orice veteran autentic are mai multi ani pe motor la activ ca tine

chiar daca s-ar considerat numai timpul de stat in sa pe la semafoare si barierele de cale ferata, puishor!

 

Capu' mic si vezi-ti de lungul... ciocului.

 

Nu prea obisnuiesc nici acum sa ma multumesc doar cu o scurta...

Si niciodata acvila nu va da socoteala viermelui.

 

Asa e-n realitate!

 

La fel ca in viata, ma vad nevoit sa ma repet, doar-doar vor pricepe poluatorii...

ca nu au ce sa caute inarmati cu bocancii lor imputiti in taboul veteranilor moto:

 

Acesta este un pamflet

adresat celor 3-4 galbeni... la fatza, maruntzisii motociclismului romanesc.

post-882-0-40320900-1333290194_thumb.jpg post-882-0-66538900-1333290248_thumb.jpg

Puisorilor, un pic de bun simtz.

Nu va mai bagati aiurea in seama la capitolul VETERANI MOTO

decat daca sunteti in stare sa sustineti ceva constructiv aici.

Nu mai aberati si nu mai considerati prsuputzurile voastre onirice drept adevar.

Respectiv, nu va mai tociti neuronul functional cu afirmatii onirice.

Sunteti de arici-pogonici, egocentristilor!

Ba v-au napadit clonele nicodata dovedite, ba vi s-au belit postarile...

ba in ceea ce ziceti voi si oglinda va jigneste... Tare de tot! :stuck:

Cititi cu atentie replicile mele si exprimati-va conform realitatii. Adevarul se demonstreza.

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

Posesori, exhibitioniti, plimbatori... si, din pacate... abia muuuult de tot la urma, motociclisti pasionati!

Dar, suntem pe un forum moto plin de posesori... si, firesc, de la principii revenim mereu la mahalagisme.

Bravos rrromanica, halal caractere!

 

Bravos Oresti!

Vad ca s-a dat liber la plimbarile mixte: vetani, pufarini...

 

Consider aiasta o fapta notabila!

 

.

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Sa-ti fie clar: micule, Nesimtitule, puishor!

Te-ai mai racorit, Nastase? :D Ti-e mai bine acum, Cavalerule ?

 

 

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu mi-au placut ingamfatii, infatuatii,laudarosii, am mare scarba de ei...

Imi plac oamenii modesti,de cuvant, cu bun simt, darnici,respectuosi,curajosi si sinceri.

Unii se pot recunoaste in prima categorie, altii in cea de a doua.

Din pacate cei din a doua categorie sunt foarte foarte putini.

Ne pierdem in discutii sterile, purtam dialogul surzilor...unii nu pot... altii nu vor...

Personal nu ma insotesc cu cine nu imi face placere, mai bine singur.

Daca o data m-am inselat, a doua oara il exclud din viata mea.

Eu zic sa o apucam fiecare pe drumul lui si sa lasam pe fiecare sa traiasca cu fantasmele lui...cavaler sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Mai, Festivalente:

 

Faptul ca iei obiectivitatea mea drept insulta

si te simti jignit de oglinda care sunt dupa 44 de ani de motociclism ... spune multe despre tine!

 

Nu pot sa cred ca nu este evident chiar si pentru tine ca daca as fi un om care cerseste capital politic

v-as incanta cu gogonate dulcege, nu cu adevaruri dureroase...

 

Mai bine ai mai studia si tu un almanahe-doua moto ca esti tare in urma...

la capitolil asta!

 

Tu crezi ca daca un neispravit i se adreseaza domnului profesor Constantin cu bai,

un dement cu diploma jigneste murdar veteranii moto, inclusiv pe Oresti,

oftica ta debordanta te face pe tine, incepatorule, sa mi te adresezi aici cu apelative de ferentari

"te-ai scos" ca celebrissim in lumea moto?!

 

Dar, geaba pierderea de timp pe forumul veteranilor...

 

Gibonul nu poate deosebi muzica de zgomot, nu este capabil sa deosebeasca adevarul de impostura...

Nu va fi niciodata in stare de APRECIERE si respect.

 

Din ce punct de vedere sa ii respecte el pe George Enescu sau Paganini?

I-au dat astia vreo data niscaiva banane din gradina ursului?... NU! Si atunci?!...

 

 

Sa-ti fie clar: micule, realizez ca oftica ta este pentru grupa mare

dar afla ca nu permit nimanui sa se traga de bracinari cu mine sau sa considere viata mea o telenovela.

 

Nesimtitule, orice veteran autentic are mai multi ani pe motor la activ ca tine

chiar daca s-ar considerat numai timpul de stat in sa pe la semafoare si barierele de cale ferata, puishor!

 

Capu' mic si vezi-ti de lungul... ciocului.

 

Nu prea obisnuiesc nici acum sa ma multumesc doar cu o scurta...

Si niciodata acvila nu va da socoteala viermelui.

 

Asa e-n realitate!

 

La fel ca in viata, ma vad nevoit sa ma repet, doar-doar vor pricepe poluatorii...

ca nu au ce sa caute inarmati cu bocancii lor imputiti in taboul veteranilor moto:

 

Domnu' Nastase, in postul acesta se vede toata educatia D-Voastra si spiritul unui campion :ok:

Editat de corleone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Nastase, in postul acesta se vede toata educatia D-Voastra si spiritul unui campion

Domnu' Corleone, am constat ca D-Voastra pe acest forum

interpretati educatia, adevarul si onestitatea motociclistului roman

dupa convingerile proprii si definitorii dintre care, cea mai relevanta o si etalati:

Va chish in freza hai!

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Domnu' Corleone, am constat ca D-Voastra pe acest forum

interpretati educatia, adevarul si onestitatea motociclistului roman

dupa convingerile proprii si definitorii dintre care, cea mai relevanta o si etalati:

Va chish in freza hai!

 

Chiar daca acesta ar fi crezul meu eu nu am contestat nici un motociclist roman sau de alta nationalitate, spre deosebire de D-Voastra, eternul cavaler motoveteran si senior. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Nastase, o sa te rog sa citesti acum cu atentie pentru ca nu am sa-ti repet si e bine sa bagi la cap:

 

1. Insultele tale te descalifica. Renunta la a mai jigni, inceteaza cu insultele. Astfel, in timp, poate iti vei recastiga oarece respect. Daca mai ai timp.

 

2. Nu mai insulta posesorii de motociclete, proprietarii, conducatorii de moto, cum vrei tu sa le zici. Multi sunt mai motociclisti ca tine, chiar de nu ai auzit tu de ei, chiar daca ei cara bidoane pe motocicleta, pe scuter, pe ce vor ei sau au motociclete cu atas... Vremea ta s-a dus. Fii un batranel cu buna cuviintza, asa cum ti-ar sta bine. Te faci de ras insultand. Inceteaza.

 

3. Fa bine si mai iesi din casa. Plimba-te, chiar si prin parc, pe strada, oriunde. Nu neaaparat cu mobra, daca nu mai poti. Nu e o rusine sa nu mai poti, este in firea lucrurilor. Rusine este ce faci tu acum, sa stai la taste si sa insulti de-a valma tot ce vezi cu ochii... Dai dovada de neputintza. Depaseste-ti starea cea rea: nu-ti mai scuipa veninul. Incearca sa gandesti pozitiv. Daca mai poti.

 

4. Nu mai dispretui incepatorii si nici in general pe oamenii din jur. Nu esti tu miezul, nu ai fost niciodata si nici nu vei ramane in memoria colectiva altfel decat un biet macinator de insulte, comportandu-te atat de dizgratios. Fiecare omuletz e valoros cumva, cauta sa intelegi si sa respecti acest principiu. Daca mai ai timp.

 

5. Incearca sa zambesti... Bucura-te de ce e frumos in jurul tau. Miroase o floare, spune o vorba buna unui necunoscut, daruieste o carte, admira parfumul unei femei frumoase, deschide ochii larg si inchide uneori calculatorul, vei vedea ca e frumos afara, in lumea din jur, chiar de pensia e mica.

 

Multa sanatate si zile insorite sa ai, mai Nastase! :friends:

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

PS: Mai Nastase, e foarte placut afara. Tocmai ce am dat o raita scurta cu motocicleta...

Tu de cand n-ai mai iesit din casa?

..Da'ce, s-a dat liber la gaz? :unsure:

Astia prin benzinarii au prostul obicei sa pazeasca pompele..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta este un pamflet

adresat celor 3-4 galbeni... la fatza, maruntzisii motociclismului romanesc.

post-882-0-40320900-1333290194_thumb.jpg post-882-0-66538900-1333290248_thumb.jpg

Puisorilor, un pic de bun simtz.

Nu va mai bagati aiurea in seama la capitolul VETERANI MOTO

decat daca sunteti in stare sa sustineti ceva constructiv aici.

Nu mai aberati si nu mai considerati prsuputzurile voastre onirice drept adevar.

Respectiv, nu va mai tociti neuronul functional cu afirmatii onirice.

Sunteti de arici-pogonici, egocentristilor!

Ba v-au napadit clonele nicodata dovedite, ba vi s-au belit postarile...

ba in ceea ce ziceti voi si oglinda va jigneste... Tare de tot! :stuck:

Cititi cu atentie replicile mele si exprimati-va conform realitatii. Adevarul se demonstreza.

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

Posesori, exhibitioniti, plimbatori... si, din pacate... abia muuuult de tot la urma, motociclisti pasionati!

Dar, suntem pe un forum moto plin de posesori... si, firesc, de la principii revenim mereu la mahalagisme.

Bravos rrromanica, halal caractere!

 

:wink:

 

Acesta NU este un pamflet:

 

%2521%2521%2521%2521.jpg

 

Bine nastasee, nu m-ai dezamagit, mai aveau putin oamenii astia si ziceau ca-s nebun.. :bounce:

Keep up the good work!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca sunt o baragladina. Daca din graba, dintr-o greseala de tastare, din superficialitate sau pur si simplu

datorita necunoasterii unor cuvinte ce le foloseste (asa cum i s-a mai intamplat)

dl Nastase de fapt crede ca -pentru ca obisnuiesc sa transport cu motocicleta lucruri voluminoase- nu sunt nicidecum o paragladina si ca de fapt sunt o baragladina? Cum sunt, domnul Nastase?

Ti-am aratat oglinda si ti-am demonstarat cu faptele tale cum esti DOMNULE incepator festivalente.

Apropo, cand mai afirmi fapte ca cele de mai sus "din cauza necunoasterii unor cuvinte ce le foloseste"...etc...

vino si cu argumente. Nu ma obliga sa fac si eu speculatii diverse referitoare la originea sau ciocul tau... samd.

In primul rand esti un... consigliere prbk... si anume pe probleme moto. Tare de tot!!!

Mai esti si un posesor de diverse...

Iaca cum ajunge burghezul gentilom si posesorul motociclist:

fentand problemele de principiu si bagandu-se "in fata" la pozat!

In primul rand esti posesorul unui tupeu gonflabil,

mult peste cunostintele minime necesare convietuirii in lumea moto.

Aici demonstrezi obraznicie la adresa veteranilor autentici...

Dan Olaru este un om care ar putea sa iti fie "tata" si ca varsta, dar si ca motociclist!

Un om care a avut puterea (printre altii) sa se dezica de "grupul vostru de evadati la berarie"...

Majoritatea "veterani" cu 40 de ani varsta si 5 ani experienta la ghidon...

Ai de ce sa-i stimezi... Majoritatea sunt aproape de "anii" tai pe sosele...

Acum demonstrezi ca nu cunosti termenul elementar uzual de motocicleta solo

care inseamna in primul rand motocicleta fara atas si nu sa de un singur loc...

ca sa nu mai vorbim ca poti sa o incurci oricand... paraleverul cu telelevarul, de exemplu...

 

..Da'ce, s-a dat liber la gaz?

Astia prin benzinarii au prostul obicei sa pazeasca pompele..

Hotule, stiu din primul tau proces ca paznicilor le dai spaga

si fentezi camerele de supraveghere cu capu-n traista...

 

...eu nu am contestat nici un motociclist roman sau de alta nationalitate,

spre deosebire de D-Voastra, eternul cavaler motoveteran si senior.

Esti intr-o eroare perpetuua, scutiere...

Din principiu eu nu as fi capabil sa contest vreodata vreun motociclist pasionat.

Eu i-am dovedit mincinosi si badarani pe asa-zisii "motoveterani"...

Confundati gresit majoritatea veteranilor moto cu duzina de impostori care au parasit incinta pentru prbk.

Perceptia marelui public este ca de vina a fost detectivul care a descoperit hotii

si nu banditii care au spart banca...

Asa e pe motoreciclism...

 

Posesori, exhibitionisti, plimbatori... si, din pacate... abia mult de tot la urma, motociclisti pasionati!

 

Nu va mai bagati aiurea in seama la capitolul VETERANI MOTO

decat daca sunteti in stare sa sustineti ceva constructiv aici.

Nu mai aberati si nu mai considerati presupunerile voastre "glumete" drept adevar absolut.

Respectiv, nu va mai lansati aici cu atat avant in supozitii si afirmatii profund eronate.

Dovediti egocentrism si va discreditati singuri!

Ba v-au napadit clonele nicodata dovedite, ba atacurile la persoana devin delirante...

ba in ceea ce ziceti voi si oglinda va jigneste... Toate relele din lume dirijate aici!

 

Cititi cu atentie replicile mele si exprimati-va conform realitatii.

Adevarul se demonstreza nu se speculeaza.

Eu am argumentat intotdeauna ceea ce am afirmat

Si intotdeauna doar am ripostat. Se poate verifica si asta!

"Normal", tot voi v-ati simtit vexati...

 

Nu datorez nimic nimanui, si nimeni nu imi datoreaza mie nimic.

Motociclismul a fost viata mea, petrecuta de la maturitate pe o seama de motoare.

Nu sunt si nu am fost niciodata un motociclist roman reprezentativ.

Pentru mine, toata viata motocicleta mi-a fost un alter ego.

Nu stiu daca am procedat bine sau rau din punct de vedere social

si nici nu doresc sa oblig pe cineva sa procedeze asa.

 

Faptul ca pe un forum dedicat pasionatilor moto se intampla atacuri suburbane,

mai ales la adresa veteranilor... nu fac decat sa ne faca sa ne intrebam

cat de pasionati sunt in acest domeniu acei mereu cei 3-4 nesatisfacuti de viata...

si de ce procedeaza intotdeauna de de ajung sa isi piarda si tresele... de oameni si de... moderatori...

 

Orice animal poate sa demoleze foarte usor si cu spor.

Pentru a construi... iti trebuie inteligenta superioara si simt artistic.

Aceasta este si explicatia pentru care motociclistii cu faima se recunosc mereu si se apreciaza intre ei.

Pur si simplu, isi traiesc visele lor si nu pe ale altora...

Pur si simplu au puterea de a-si vedea de personalitatea si de viata lor!

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Esti intr-o eroare perpetuua, scutiere...

 

Am zis eu bine ca esti prea plin de tine.

 

Din principiu eu nu as fi capabil sa contest vreodata vreun motociclist pasionat.

 

Deja ai facut chestia asta, asa ca nu se mai pune problema daca esti capabil de asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...