Sari la conținut

Honda Vfr 750/800/1200


rmg

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vad ca nimeni nu misca nimic. Hai sa facem o lista provizorie de simpatizanti ai unei iesiri de vfr-isti intru-unul din weekendurile din august. Il stabilim dupa ce facem lista. Locatia o discutam in zilele urmatoare, sa vedem cam cati si de unde ne strangem.

 

Da-ti reply adaugandu-va in lista.

 

1. almostcyborg - Valentin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

1. almostcyborg - Valentin

2. mr.magic - Marius

3. baricza - Adrian

4. thunderbyte - Ionut (sper sa imi fac motorul, momentan face ceva probleme si nu ii dau de cap ...)

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu din 19 August sunt in concediu la Lacul Sf Ana ...frumoasă locație :love: , in timpul saptamanii e ok, in weekend cam prea multa lume.

La Artmania la Sibiu mai merge cineva ? daca da .. ne vedem acolo :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa ajung eu cu pasagera la Artmania, da' nu e batut in cuie. Nici nu stiu daca ajungem cu mobra sau cu masina. Dau de stire daca se intampla asa :)

Cu parere de rau nu poot ajunge anu' asta la vreo intalnire mai lunga sau mai departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

ma poate ajuta cineva cu un parbriz stock pentru vfr 800 vtec si oglinzi (stock) ?

Eu am parbrizul stock , mi a rămas dp ce l am pus pe cel Givi , e putin zgariat dar cu un pic de polish e ca nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu joc la asteptare.

nu mi place sa mi pun numele pe nici o lista ca apoi sa fiu obligat sa respect planul

imi place sa mi pastrez dreptul de a reactiona instinctual asa ca faceti voi demersurile si daca imi place eu vin

Coc un Zakintos sau o Sicilia in septembrie,dar nu mi fac sperante ca ma r putea insoti cineva,asa ca.

 

graurcristi

iti dau eu cutii laterale ,dar ce inseamna sistemul asta monokey?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fel ca anul trecut ma bag si eu la intrunirea de VFR .......DAR.... inca astept locatia, numarul de participanti si normal nu pot promite nimic deoarece nu stau asa de bine cu timpul liber nici macar in weekend..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce neaparat in tara? De ce nu, sa zicem, la Brno? Cu ocazia asta vine si B.B, vin si eu, mai vin cativa prieteni din zona. Cazare ieftina, preturi sub cele de acasa, peisaje misto, posibilitatea de a intra pe circuit cu mobra :D

 

Mai in guma, mai in serios, cei din Bucuresti au 1100 km, cei de la Vest au mai putin. Daca pleci din Buc la 6-7 dim si o iei spre Timisoara-Cenad esti in Brno pana la 8-9 seara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...