Sari la conținut

Cu si despre accidente


tafu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce stii de el?E ok?

Cristi , c intrebare pui shi tu ...

omu tocmai a avut accident , a ramas prins sub motor , e ranit la ambele picioare , mai ashteapta shi tu un timp ...

pana sa se vindece mai dureaza ... oricum eu unu ii doresc insanatoshire grabnica ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... oricum eu unu ii doresc insanatoshire grabnica ...

 

si apoi te mai miri ca nu scapi de blesteme, eu nu m-as mira :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.stiridecl...-sub-un-autobuz

 

'ai de capu' meu! Stie cineva cine-i?!

Multa sanatate si recuperare rapida ii doresc.

 

Later Edit:

Un link mai bun, sunt si niste fotografii reale: http://citynews.ro/e...j-napoca-218592

Daca e sa ma iau dupa ce zic martorii, s-o bagat singur sub partea din spate a autobuzului insa nu cred ca a trecut autobuzul peste el. In schimb, si-a prins picioarele intre moto si autobuz. yikes.gif

Editat de gabitzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aproximativ de genul asta era masina, nush cum sa ii zic -nu era duba:

vand-caroserie-IaOuAL.jpg

Si da, am accelerat ca mergeam incet si as fi cazut pen'ca m-am inclinat sa o pot evita (mergeam ince, dar nu as fi putut opri decat cu capul in fier). Si da, rotile mi-au fost putin pe sub coltul benei aleia sau ce o fi.

 

Ma, tu vrei sa-mi intinezi imaginea musai? Pai asa face un prieten de pahar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunoaste ca defapt era autoutulitara lui Zoran, plina cu motorbitzigli, iar cand ai vazut atata amar de roti in bena, ai crezut ca defapt is rotile tale de la scuteru' SM pe sub platforma camionului express Dolomiti.

P.S Ce faci cu betoniera aia in bena ? Unde meri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E sub demnitatea mea sa mai discut cu tine! Ala ce ii in poza nu ii camion. Camionu in mintiuca mea arata asa:

e8c23fcaf6318da5fbb246a85a2eafd9.JPG

 

 

Si sa nu imi spui ca ala precedentu ii un camion mai mic.... ca io nu cred fazele ca si o pl mai mica se cheama tot pl. Io zic ca ii putza.

:D mehehe behehehe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca asta postata de tine, e camion, inseamna ca excursionistii evanturieri aflati sub stricta comanda al lui Zoran, la ora asta se dau cu roaba prin Alpi.

P.S Putza de 3.5 tone, tot putza e. Chiar daca exista si putza de 22 tone ;)

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cum naiba sa uiti sa trimiti ambulanta la accident? Dispecerul ala ar trebui atarnat de coa.ie, taiat marunt, marunt cu lama si lasat sa sangereze pana-i mai ramane 1l de sange in corp si apoi lasat sa sune singur la 112, sa treaca timp pana da toate explicatiile necesare si...poate uita si colegul lui sa-i trimita ambulanta :finger:

 

 

 

Pacat de o viata care s-a prapadit...D-zeu sa-l odihneasca in pace! Condoleante familiei! R.I.P :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaa futu.i in gur.a de tampiti...uitarar sa trimita si la apropiatii lor cand va venii vremea...pai dupa o ora si 10 min sa vina smurdu la locul accidentului? de ce nu au trimis elicopteru??in mures la accidentul ala grav, ala ca era nush ce bazat din q7 si avea rani minore, au trimis repede elicopteru, da la altu care i se scurge viata pe drum, uita sa trimita ambulanta..

 

auzi frate o ora si 10 min si dupa aia spun ca...Medicii susțin că rănile suferite erau incompatibile cu viața. ..in fine romania frate fara simt de raspundere si ca de obicei NIMENI nu este tras la raspundere .... baiatul e devina ca nu a fost destul de puternic sa mai steie 2 ore pe drum intins...dupa ei...

 

RIP si sincere condoleante :rose: :rose:

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...