Sari la conținut

Cu si despre accidente


tafu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Yzulica, iar te iei de mine si de chatu meu? Cred ca am sa te provoc si pe tine si pe Dane la un sah. Totuna mi-e daca il aduci si pe Patrick! Acum ma duc sa ma antrenez, dar deseara fac un topic si te provoc la duel! Tabla de sah o inchiriem, sa nu zici ca am plumbi in zaruri si trisez!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia cu cacanetele astea de masinute is mari soferi, isi imagineaza ca tiriboanta lor ii invizibila si foarte rapida... Era sa calc vro cativa de-astia cu cacareze. Is tare vioi pe sosea.

 

Ghiavole, e a doua...

Apropos, am o fetita de cinci luni si dupa ce am condus Tico, acum conduc Citroen Saxo...

Nu mai generaliza si ramanem prieteni. (e drept ca la ora asta sunt beut bine din motive personale si vad negru la orice)

Ne vedem in Padis. Io cu Neagra, Yzu cu ce vrea el si tu cu Kia... beer.gif

Editat de yonick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghiavole, e a doua...

Apropos, am o fetita de cinci luni si dupa ce am condus Tico, acum conduc Citroen Saxo...

Nu mai generaliza si ramanem prieteni. (e drept ca la ora asta sunt beut bine din motive personale si vad negru la orice)

Ne vedem in Padis. Io cu Neagra, Yzu cu ce vrea el si tu cu Kia... :cheers:

 

Hai Yonick nu te supara pe mine :)) Ii numa ce am observat io vis-a-vis de cacareze, sunt si exceptii cred. Imi dai voie sa urasc tico/matiz/etc, nu?

In rest, sa-ti traiasca fetita, numa bine si fericire.

Cat despre ca ne vedem in Padis, io cu kia, nici poveste, io pe TTR :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut.multumesc shakalu pt ajutor!ramin dator.te caut cand ies din spital:)

 

Salutare. N-ai pentru ce sa multumesti, sper sa nu mai fie vreodata cazul! Unde esti la spital? Ca tot am vrut sa vin pe la tine, dar nu stiam exact unde, si sa-ti zic drept mi-era cam naspa sa sun sa intreb pe unde esti...esti bine? Cum merge recuperarea? Poate vorbim mai multe daca-mi zici unde esti sa trag o fuga pana la tine :cheers:

Multa sanatate!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri dupa-masa pe la ora 17:30 mergeau pe Aurel Vlaicu spre Someseni o Ambulanta si o masina de Politie...se cam grabeau;poate acolo s-o fi intamplat accidentul asta... :unsure:

Editat de Rila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vorba de raul ... el e ok din cate am vb cu el , motoru a zis ca il duce un unchi de al lui

 

 

el era in smurd , cred ca a mers la investigatii

 

 

 

cauza accidentului : deja mult prea comuna , o masina albastra ford cred , a intors in fatza lui si a intrat in el in spate dar ce nu inteleg e cum a ajuns motoru in pozitia aia ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...