Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

70 lei. negociabil daca nu iti place starea ei. dar din cate imi aduc aminte era ok, nu fusese smulsa din brat .
eu am nevoie de protectie disc frana spate. Are cineva si imi poate aduce la Valeni ? platesc

Editat de MarianBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

70 lei. negociabil daca nu iti place starea ei. dar din cate imi aduc aminte era ok, nu fusese smulsa din brat .

eu am nevoie de protectie disc frana spate. Are cineva si imi poate aduce la Valeni ? platesc

Marian, nu e vorba de mizeria aia de plastic? Mi se pare inutila, anu trecut in drumul spre Valeni am facut-o terci prin padure prin crengi si pietre, cred ca are mai mult un rol estetic decat de protectie. Parerea mea e ca dai bani degeaba.

 

P.S. Insider, cred ca e interesat Cristi Stelia. Te intrebase acu ceva pagini bune daca o dai sau ce faci cu ea.

Editat de Samo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Samo, si eu tot prin crengi am agatat-o, a crapat si apoi am tot pierdut bucati din ea. as vrea totusi sa am motocicleta intreaga. costa 22 euro noua, doar poate o gasesc din dezmemvrari.

Mi-a zis Gabitza_bv de tine si cred ca o sa vreau sa imi faci o revizie la motocicleta. vorbim la valeni daca vii.

Editat de MarianBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg asta cu intregitul, eventual intregeste-o inainte sa o vinzi (daca vei face vreodata asta). Cu revizia putem discuta, dar din pacate nu voi veni la Valeni ca am de cununat sambata aia. Dar daca am cu ce sa te ajut, cu placere, nu stiu cum facem ca stiu ca nu esti din/in BV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa o vand.
Peste o luna cel mai devreme o sa dispun de resurse. O aduc eu din bucuresti la brasov ca nu e mult. Uneori ma vedeam cu Gabi pt o tura pe acolo, deci poate mai vin odata si apoi o las in Bv. Imi dai numarul tau cand va fi cazul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Insider, cred ca e interesat Cristi Stelia. Te intrebase acu ceva pagini bune daca o dai sau ce faci cu ea.

 

nu cred ca ar fi interesat, n-auzi ca trebuie alezat la cota 1 :)))

» Post actualizat in 18 Aug 2016 17:49

LE:

 

eram ironic la faza cu 500 eur, nu de alta, dar am primit mesaje de la unii, si nu vreau sa traiasca in deznadejde lumea :)

 

Chiar si defecta, sub 1000 euro nu as da-o :) ,doar e o 'legenda', nu?

 

Dar nu o dau oricum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu masina.

Pilu nu tot vineri pleaca cu Transplantul?


» Post actualizat in 21 Aug 2016 17:31

Intrebare pentru valenari:

Ce poate face o sotie si un copil prin zona (50 km E-W-N-S) pana masculul casei incearca sa fata faca traseului?

Apropos, ceva info despre traseu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu masina.

Pilu nu tot vineri pleaca cu Transplantul?

» Post actualizat in 21 Aug 2016 17:31

Intrebare pentru valenari:

Ce poate face o sotie si un copil prin zona (50 km E-W-N-S) pana masculul casei incearca sa fata faca traseului?

Apropos, ceva info despre traseu?

 

Ar putea merge la Salina din Slanic Prahova

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu masina.

Pilu nu tot vineri pleaca cu Transplantul?

» Post actualizat in 21 Aug 2016 17:31

Intrebare pentru valenari:

Ce poate face o sotie si un copil prin zona (50 km E-W-N-S) pana masculul casei incearca sa fata faca traseului?

Apropos, ceva info despre traseu?

Sau sa pregateasca fasele elastice si cremele ptr febra musculara si intinderi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dca tot se vine la Valeni poate cineva dinte cei care le plac AFRCANELE,sau o cunostinta/prieten vor modelul RD 07.Este motocicleta mea si intentionez sa o vand.Sunt din BRASOV

post-79322-0-52323600-1471869614_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este din 1998. Lucrez in perioada de destrabalae la VALENI


» Post actualizat in 22 Aug 2016 20:54

3000 EURO


» Post actualizat in 22 Aug 2016 21:03

Motocicleta este ok !

post-79322-0-40797600-1471899210_thumb.jpg

post-79322-0-86103800-1471899217_thumb.jpg

post-79322-0-53375400-1471899227_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi vine sa cred ce s-au scumpit, sau nu reusesc eu sa calculez inflatia.

prima AT, o bijuterie, m-a costat 1850e. a doua, a fost ceva mai scumpa (2500+) ca a trebuit adusa de dincolo. tot in perioada aia erau 2buc rd03 pe la 1500e, ingrijite si ok din ce am inteles de la noii proprietari.

trendul e valabil si in EU nu doar in RO, macar ca a aparut noua AT si in teorie modelul vechi ar trebui sa se deprecieze

povestea trista e ca a trebuit sa le dau din terte motive si nu am fost capabil sa le pastrez originalitatea, chestie ce o apreciez din ce in ce mai mult (batranetea bat-o vina). Concluzia, nu choperriti la ele fara sa puteti da Undo si aveti grija ca in IT sunt deja inscrise la moto de epoca

post-43689-0-58965200-1471926007_thumb.jpg

post-43689-0-85278400-1471926020_thumb.jpg

 

 

 


» Post actualizat in 23 Aug 2016 04:26

ps: nu vreau decat sa stric pretul 3:)


» Post actualizat in 23 Aug 2016 04:37

pps: dau 2000e pe o afrikana ca cele de mai sus, daca owneru e sincer si nu gasesc alta poveste in lumea digitala mai plusez 10%

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

povestea trista e ca a trebuit sa le dau din terte motive si nu am fost capabil sa le pastrez originalitatea, chestie ce o apreciez din ce in ce mai mult (batranetea bat-o vina). Concluzia, nu choperriti la ele fara sa puteti da Undo si aveti grija ca in IT sunt deja inscrise la moto de epoca

 

 

» Post actualizat in 23 Aug 2016 04:26

ps: nu vreau decat sa stric pretul 3:)

» Post actualizat in 23 Aug 2016 04:37

pps: dau 2000e pe o afrikana ca cele de mai sus, daca owneru e sincer si nu gasesc alta poveste in lumea digitala mai plusez 10%

Subscriu cu originalitatea, dupa 3 ani si modificari, urmeaza cu putin noroc sa revin la stock, relativ. Spun "relativ" pentru ca orice ar fi, parca nu as renunta la bordul vapor care are mai multi senzori si te scapa de melc si cablu pentru vitezometru si ODO. Am avut norocul sa gasesc niste carene stock relativ ok (nu au necesitat mari reparatii) si reusesc weekendul asta sa fac rost si de faruri originale. Daca te-ar interesa a mea, putem vorbi pe PM, pretul la care sunt dispus sa renunt la ea este in bugetul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia, nu choperriti la ele fara sa puteti da Undo si aveti grija ca in IT sunt deja inscrise la moto de epoca

Oare cînd și în Romania? Stie careva legislația? Nu de alta dar din cîte știu, scade impozitul și poate că și alte avantaje .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...