Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

Cam tot atat...vreo 5 sa ma echipez si sa incalzesc motorul si vreo 10 pana acolo.a pai ce ..pleci acum????

Pai stai vere de ce nu zici..

Mesaj completat

mergi pe b.Vacarescu pana la dinamo - faci stanga catre Obor - mergi pana la dristor - faci stanga la dristor si mergi pe theodor pallady pana cand intri pe A2;dupa ce intri pe A2, nu la primul giratoriu ci la al doilea intorci si ai ajuns la griatoriul de la catelu

 

Aha..hmm...

Cred ca ma duc in piata victoriei pana la urma ca e mai aproape...

Careva sa zica in cat timp ajunge in bucale

 

Colegu..pe unde te nimeresc in Piata?? zii sa stiu daca sa ma grabesc sa o apuc intr-acolo sau sa mai sed pe la munca

 

Vad ca nu mai raspunde..o fi plecat deja??

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cam tot atat...vreo 5 sa ma echipez si sa incalzesc motorul si vreo 10 pana acolo.a pai ce ..pleci acum????

Pai stai vere de ce nu zici..

Mesaj completat

 

 

Aha..hmm...

Cred ca ma duc in piata victoriei pana la urma ca e mai aproape...

Careva sa zica in cat timp ajunge in bucale

 

Colegu..pe unde te nimeresc in Piata?? zii sa stiu daca sa ma grabesc sa o apuc intr-acolo sau sa mai sed pe la munca

 

Vad ca nu mai raspunde..o fi plecat deja??

 

Nu te supara pe mine.... da' si-n pat faci la fel ? Ca trece orice pana te pui pe treaba tu :bow:

Suie-te pe mobra si du-te, suntem atatia care nu putem fugi de la munci si am vrea. Nu ploua, nu ninge, ura. Da-i bice, si pupa-l si din partea noastra ;)

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara pe mine.... da' si-n pat faci la fel ? Ca trece orice pana te pui pe treaba tu :D

Suie-te pe mobra si du-te, suntem atatia care nu putem fugi de la munci si am vrea. Nu ploua, nu ninge, ura. Da-i bice, si pupa-l si din partea noastra :ok:

 

cu siguranta NU...lol

am spus clar ca sunt la munca..si nu pot pleca chiar acum, intrebam pe unde o ia later ca dupa 4 4 si ceva pot s-o apuc mai undercover inspre o destinatie

am vorbit cu melciu..inca nu a ajuns Mihai, il asteapta lumea pe la rondul ala.

cum vine aflu si eu incotro s-o apuc ;)

 

PS: cata rautate domne :(

Mesaj completat

Lume lume..

Salutari de la Mihai...

A rezolvat cu lantul cica si acum sta pe ganduri incotro s-o apuce ca nici el nu stie :bow: Mai multe probabil in zilele care vor veni, iesim cu totii la o bere si o poveste lunga lunga de tot.

 

PS: Ce emotii avea saracul de el :bow: Bine ca a ajuns!

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am vazut, s-a intoooors, ne-am pupat, ne-am pozat (cine a facut poze sa mi le dea si mie! ), am facut baie cu sampanie, a fost mese.

Ne uitam la el de parca venise din alta lume. De fapt, chiar a venit din alta lume. Mihai, ;)

 

nu am simtit niciodata nevoia sa spun asta aici pe forum, dar acum e cazul: R E S P E C T!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Mihai pt ambitia si perseverenta ta in primul rand si in al doilea rand pentru faptul ca ne-ai povestit atat de multe lucruri intr-un mod deosebit!

Am avut placerea sa ajung si eu azi la locul de intalnire de la capatul calatoriei si Mihai mi s-a parut un tip super-f. modest si deosebit de haios. L-am cunoscut live si pe Doyle, care saracul a avut destul de tras, se vedeau cu ochiul liber urmele aventurii prin care trecuse.

Sper sa ne mai intalnim! La cat mai multe calatorii si povesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa un drum senzational de aprox. 27.000 de km si aproape 4 luni, Mihai al nostru a ajuns cu bine acasa!

29.10.2009 ora 16 intra triumfal in Bucuresti!

 

FELICITARI MIHAI PENTRU TOT CE AI FACUT!

 

Am avut prijilejul sa-l cunosc, un om deosebit.

post-1730-1256833073_thumb.jpg

post-1730-1256833088_thumb.jpg

post-1730-1256833103_thumb.jpg

post-1730-1256833662_thumb.jpg

Editat de Madalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu am avut ocazia sa te cunosc am stat alaturi de tine in toata calatoria citindu-ti toate scrierile de la plecare si pana la utimul cuvant scris pe "blog"..........Bine Ai Revenit Sanatos Acasa MIHAI.........

 

PS: ( Sunt Nebunul care te clacsona insistent sa te salute la semafor in seara asta Nissanul mare si rosu pe langa care ai trecut la Unirii )

Editat de r3dscorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ma gandeam ca a trecut vara si semnatura mea a trecut. Nu vreau sa o scot de acolo. Sorry Mihai, pana nu faci o nebuneala si mai mare semnatura nu dispare. Se transforma.

 

Bine ai venit acasa Mihai. Abia asteptam sa te vedem odihnit si gata de turuit povesti pana tarziu.

 

Na ca am aflat si cine era nenea cu tancul ala cu farurile si flashurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa-ti multumesc pentru plimbarea dura alaturi de tine, as vrea sa-ti multumesc pentru toate emotiile pe care le-am trait, as vrea sa-ti multumesc pentru excitarea maxima de astazi desi am fost extrem de proasta si am stat acasa in loc sa ma urc pe "buburuza" mea pentru a-ti multumii personal, as vrea sa-ti multumesc pentru lacrimile de la final.

 

Multumesc din toata inima!

Editat de iollele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...