Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 User(s) are reading this topic (16 Guests and 0 Anonymous Users)

13 Members: melciu, Hekate, noro, giks, RussianTiger, FanFane, cria_p, CuCun, THC, ..IcemaN.., tuningboy, jardel23, ITS

 

imi plac cei 16 guests care snt cu ochii pe topic. Imi dau seama cum s-a plimbat link-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sosirea marelui chitzulan la Drajna ;) !

post-6068-1256840141_thumb.jpgpost-6068-1256840474_thumb.jpgpost-6068-1256840685_thumb.jpg

 

Doyle

post-6068-1256841099_thumb.jpg

 

Marcelpost-6068-1256841314_thumb.jpg

 

Doyle la fotograf

post-6068-1256841542_thumb.jpg

 

Udarea chitzulanului si a lui Doyle cu sampanie :bow:

post-6068-1256841718_thumb.jpgpost-6068-1256841939_thumb.jpg

 

bizoo_n si copylotopost-6068-1256842092_thumb.jpg

 

Mongolezul !

post-6068-1256842282_thumb.jpgpost-6068-1256842500_thumb.jpgpost-6068-1256842723_thumb.jpg

 

Lumeee, lumeee, a venit Mihaaai din Mongoliaaaa!post-6068-1256843080_thumb.jpgpost-6068-1256843414_thumb.jpgpost-6068-1256843521_thumb.jpg

 

Multumesc Mihai pentru onoarea acordata de a te insoti de la Drajna la Bucuresti !

 

Cu respect,

Gabi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi la inceputul acestui topic nu am fost prea de acord cu ideea ta recunosc ca m-am inselat in privinta ta si chiar ai pus suflet in tot ce ai facut asa cum au facut-o si cei care te-au sustinut.Nu credeam ca se mai gasesc oameni de genul asta in ziua de astazi.Sincere felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si respect,Mihai!

Sper sa pot citi cat mai repede o carte scrisa de tine despre temerara si frumoasa aventura!

Si nu uita sa pu-i minunatele poze care alaturi de povestirile tale ,sunt sigur ca vor scoate la iveala un prim roman de

calatorie al unui motociclist roman!

Iar toti cei care au contribuit financiar la aceasta expeditie merita la randul lor sincere felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah... futu-i lipsa timpului si-a netului! Si mai ales a timpului. As fi dorit sa vin si eu macar pana la iesirea din Bucuresti. ;) Am facut si RCA la mobra desi nu mai voiam sa-i fac pana la primavara (din varii motive).

Fiecare sfarsit de citire a povestii unei parti de drum se termina in: "Bai, cat de tare!!"

Domnu, welcome home! :bow: Superb! :bow:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit pe plaiuri mioritice!

Poate ajungi si prin umilul judet Hunedoara pt a prezenta calatoria ta (in imagini si povesti ,binenteles) ca doar de aici plecasi.

 

Respect ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emotionant! infiorator! Felicitari! Bine ai venit!...Alte cuvinte nici nu mai gasesc! Ar fi faina o prezentare la Petrila, macar pana acolo sa ne rotim si noi rotile, acest Ipotesti al artistului motociclist.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai..inca o data BINE AI VENIT...!!!

Astept totusi sa te tii de promisiune si sa ne vedem sa iti dam macar o bere. Vreau sa iti strang mana si sa-l bat pe Doyle pe crupa ca merita saracul.

Eu sunt nebuna de la telefon :bow:

Acum am vazut ca..am si poza doveditoare ;)

Melciule esti baiat tare de treaba, merci pentru ajutorul cu telefonul.

 

Singura chestie de care acum imi pare rau, este ca mi-a picat fisa la vreo o ora dupa ce am vorbit, ce mi-ai zis la telefon mai Mihai...te-am fi cazat cu placere. Sper ca intre timp sa fi rezolvat, daca nu, da de veste si rezolvam.

 

Multumesc inca o data pentru cateva luni super frumoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A VENIT MONGOLU'! Cuceritoru drumurilor!

 

wallpaper4_0320.jpg

 

 

 

Bizoone, bine ai venit mi se pare prea putin spus... e insuficient :P

 

 

 

PS: HAI CU CARTEA, hehe

 

 

PPS: Nu sariti toti pe el ca o sa aiba timp sa ne povesteasca la toti :kiss: Let him rest a while

 

Bizoane, ne vedem la o beroasa buna cat de curand poti

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietzi, va intrerup si io un pic

update :P

 

* vezi ca ne-ai obisnuit prost? :P

 

eu ce fac acuma, dau RW la posturi?

 

Mihai,

 

bun venit acasa! tot ce pot sa spun e ca m-ai marcat. Imaginile si povestile tale le voi purta in suflet si in minte peste tot pe unde voi fi. Ca un fel de "amintire de acasa". Undeva, in mintea mea, tu ai devenit un simbol pentru "acasa", paradoxal aproape, nu? Calatorii in Mongolia au facut si altii (sau oriunde in lume), dar tu esti de-al nostru. De-al meu de-acuma :P

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"“Acolo”-ul de acum doi ani s-a transformat in “aici”. E chiar in fata mea. Iar atunci e acum." Asta este, cred eu, cea mai reusita transpunere in cuvinte a faptului ca ti-ai putut realiza dorinta de a merge in Mongolia. Bravo de 1000 de ori!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...