Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

asocierea in grupuri si deplasarea in formatii mari pe drumurile publice se pot sanctiona deci nu riscam decat o amenda asa ca eu zic ca trebuie sa mergem indiferent daca ne aproba sau nu. nu toate lucrurile se fac legal in tara asta si domnii de la militie o stiu destul de bine.

 

ÂŞi eu sunt de acord să mergem oricum; cât de mare să fie amenda??

Azi am luat amendă 200 ron (în 48 h, 100 ron); m-a luat radarul la viteza de 117 km/h!

Cred că amenda pt "asocierea in grupuri si deplasarea in formatii mari pe drumurile publice " este mult mai mică; Âşi nu cred că ne dă la toți, că ar trebui o tona de caiete de procese-verbale!! :crack:

 

@ Încerc să ajung pe motor în Buc pe 8 aprilie;

 

@ Azi am semnat la PiteÂşti (semnăturile se strâng la Barul "La Tanța", vis-a-vis de parcarea de la Colibri);

 

@ În PiteÂşti azi dimineață la orele 11:00 - 11:30, erau strânse 20 -25 de semnături!

 

P. S.: ține-ți aproape!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

CALM MAN!

Asa intelesesem.....n-am vrut decit sa fiu +1 care da o mina de ajutor. MEA A CULPA!

Si chestia cu betia e valabila in multe alte cazuri. Tocmai modificam.

Te rog sa iti completezi si tu datele de la profil :crack: sa ne facem si noi o idee cu cine vorbim

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa iti completezi si tu datele de la profil :crack: sa ne facem si noi o idee cu cine vorbim

Multumesc

 

Nu cred ca pentru a ne "certa" noi a fost facut topicul asta.

Sint cineva care nu ar dori sa se afle niciodata in pielea lui Alex indiferent daca e pieton, sofer sau motociclist.

Si va doresc decit sa se faca dreptate

Daca pot sa fiu de folos cu ceva....

Editat de tembelutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana duminica e ok.

Pina duminica trebuie trimisa lista?incerc sa o trimit vineri dupa amiaza...dar nu stiu unde :crack: help me! faster please! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(...)amenda pt "asocierea in grupuri si deplasarea in formatii mari pe drumurile publice " este mult mai mică; (...)

Cum adica, n-am voie sa merg cu motorul pe strada daca mai sunt shi altzii? Deci vom CIRCULA, vom fi in trafic, nu vad de ce pot sa ne acuze! :crack:

Editat de mihaiachi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probail e vorba de oamenii care merg pe jos. Altfel nu vad care e problema. Motocicletele sunt niste "autovehicule", ca si conservele. Ce? se ia cineva de conservari ca se asociaza in grupuri si merg multi pe sosea de-o data?

N-au nici un drept legal sa dea nici o amenda. Ce m-as bucura sa incerce unu sa-mi dea vro amenda pt asa ceva. I-as da cu flit instant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se iau nemernicii de noi daca nu avem aprobari. firec ar fi sa intrebam " nene, dar atuncicand sunt cozi interminabile la semafoare, alea nu tot mitinguri sunt?"... dar stiti cum e, cine imparte, parte isi face. noi nu vom avea castig de cauza. dar sa nu fim acum cu drobul de sare. sa vedem daca ne aporba primaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti perfecta dreptate.Nu stiu dc au menatlitatea asta tampita asupra celor pe 2 roti azi in jurul orelor 10 pe Stefan cel Mare dintre toti cei care depaseau pe linai de treanvai nu l-a gasit decat pe un motociclist cu o Suzuki rosie.Oare masinile care au depasit pe aceeai linie au fost invizibile???Raspunsul la aceasta intrebare mai mult ca sigur nu il voi primi nici o data!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am strans cam 25 de semnaturi de la prietenii mei din Iasi si le-am expediat la Lizu-ka.Sper sa ajunga plicul la destinatie.Mai pot strange in week-end-ul asta si de prin Bacau semnaturi,dar pot sa le expediez abia luni si cred k e prea tarziu (???).Dak nu e prea tarziu,da-ti un reply privat sau pe topic (mai sigur pe privat).

Bafta all! Sper sa nu ne agitam degeaba. :crack: la gabori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti si semnati,fratilor!

 

Aseara listele erau destul de goale , nu facem asta in fiecare zi.

 

Daca va fi un succes ne putem gandi mai departe.

 

Suntem multi,vom fi si mai si , putem cere si ,cine stie, poate vom si primi.

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti si semnati,fratilor!

 

Aseara listele erau destul de goale , nu facem asta in fiecare zi.

 

Daca va fi un succes ne putem gandi mai departe.

 

Suntem multi,vom fi si mai si , putem cere si ,cine stie, poate vom si primi.

:crack: :crack: :blbl: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CALM MAN!

N-am vrut decit sa fiu +1 care da o mina de ajutor. MEA A CULPA!

Probabil ca mai trebuia in fata SI NICI betia....blabla"

ma,daca esti tembelutz...ce pwla mea te bagi in seama ??? marsh !

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am trimis semnaturile alea azi la pranz.Sper sa ajunga pana luni,cel tarziu luni dimineata.

E prea tarziu si atunci????

Pls da-ti un mesaj dak au ajuns sau nu,k sa stiu dak sa arunc sau nu cu caramizi dupa masina Postei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand se mai poate semna si unde? Ti-am dat datele mele dar mai tre sa semnez.

Azi e ultima zi.

Unde semnezi daca esti din Bucuresti ?

 

Adresa : Halmeu nr 2, Zona lizeanu, vis-a-vis de OMV , pe dreapta prima straduta e un service mare, galben, poarta de fier galbena. Chiar daca o vezi inchisa, tragi de ea si intri in curte

 

Poti merge Luni - Vineri intre : 17 - 20

sau

Sambata : 13-16

Editat de spider2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...