Sari la conținut

My New Baby..


strumfuadi
 Share

Postări Recomandate

Mda.

Suzeta a fost si inca mai este dragostea mea, cu ea am intrat in lumea tzacanitilor pe doo roti, cu ea era sa pic de vreo doo ori, cu ea am mers pana in decembrie...

Si'a facut datoria cu varf si indesat, a fost buna cu mine si eu cu ea, insa a sosit timpul sa urc o treapta. Initial ma gandeam la un CBR 600 F4x, am cautat mult si bine dar nu am gasit nimic prin RO. M'am uitat si pe afara, insa neavand timp sa ma duc eu dupa ea si nestiind toata hartogaraia necesara am renuntat la aceasta varianta.

Dar a venit o frumoasa zi de vineri 3 martie cand intrebandu'l pe marele tartor edgji ce sanse am la un CBR mi'a zis ca de ce sa nu ma uit umpic si la o Yamaha pe care o are deja in curte..

Si uite asa, sambata am vazut'o, placut'o, iar ieri am dat avansul.

Sa ne dea Dumnezeu un sezon bun, fara multe ploi cum se prognozeaza si sa ne vedem sanatosi pe doo roti

:cheers:

 

Hai sa atasez o poza cu ex'a si o poza cu viitoarea (Yamaha YZF600R Thundercat):D

post-3288-1141747794_thumb.jpg

post-3288-1141747882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo frate !!!

Asta DA scula. Eu desi am doar un an calare, as vrea sa trec la ceva mai sanatos. Dar cred ca mai imi trebuie un an de pus la ciorap.

Sa o stapanesti sanatos si sa ne intalnim sa-mi povestesti si mie cum zboara :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti traiasca noul motor! Sa a grija de ea si ea sa aiba grija de tine. Asfalt uscat iti doresc.

 

 

PS: Cu Suza' ce faci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo frate !!!

Asta DA scula. Eu desi am doar un an calare, as vrea sa trec la ceva mai sanatos. Dar cred ca mai imi trebuie un an de pus la ciorap.

Sa o stapanesti sanatos si sa ne intalnim sa-mi povestesti si mie cum zboara :cheers:

 

pai da, si eu tot un an si 6300km calare.. solutia stransului la ciorap nu merge. se duc banii asa cum vin. cel mai bine e un credit, acolo, si sa iti sufle banca in ceafa lunar. altfel nu strangem bani ever! :baldy:

cum zboara? la joasa inaltime. :D

 

Sa-ti traiasca noul motor! Sa a grija de ea si ea sa aiba grija de tine. Asfalt uscat iti doresc.

PS: Cu Suza' ce faci?

 

multumim!

suzeta e deja antamata :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dreq inseamna antamata? :baldy: :baldy: :baldy:

,,Antamata'' inseamna ca am luat-o eu deja pt. a mea sotie ( cadou de 8 martie ) :cheers:

 

 

Sa te bucuri de ea Adi, fara incidente si sper sa le calarim anul asta(pe motociclete) in cat mai multe drumetii prin tara si nu numai! :D

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi uite ashea se scrie o noo pagina in istoria de motociclist a lui Shtrumfuadi...

 

Sa o stapaneshti (shi la propriu shi la figurat) sanatos shi pe multe shosele uscate :cheers:

 

A dat rau boala in tine mah... unde ai ajuns intr-un an ... de la 9 airbaguri la vantu'n fatza!!! :baldy:

 

Exceptzional!

 

 

P. S. Acu tre' sa o uzi... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa o ude si sa mi'o dea o tura asa cum a promis. Super motor , o bijuterie ce sa mai . Mergem impreuna sa o luam , scot si eu capra de la iernat fac itepeu si te insotesc.

Wheeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo omule!

Felicitari si sa fiti poznasi in limitele autostapanirii !

 

Este superba Bestiuta!! :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, strumfuletule, frumoasa foc balauroaica! sa va aveti cum te-ai avut cu Suzi, adica fara trinte, ca de restul ai tu grija.

 

Trebuie s-o prezinti si in partea hailalta, ca poate se inteteste microbul, cine stie ... sinteti fro 6, poate o sa fim 7, hehe ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti traiasca si s-o stapanesti sanatos fara evenimente neplacute.

 

<<<<pai da, si eu tot un an si 6300km calare.. solutia stransului la ciorap nu merge. se duc banii asa cum vin. cel mai bine e un credit, acolo, si sa iti sufle banca in ceafa lunar. altfel nu strangem bani ever!

cum zboara? la joasa inaltime>>>

 

La faza cu banii ai perfecta dreptate.Si io am facut la fel.

 

 

 

Sanatate maxima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumusetze ti-ai tras! Sa-ti traiasca si sa va intelegeti de minune! :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...