Sari la conținut

Vama Veche


demostene
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 173
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Unei asemenea provocari, nu putem raspunde decat: "Prezent!" :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In conditiile astea cred ca vin si eu desi imi provoaca sila locul ala sau mai bine zis majoritatea celor care populeaza( polueaza) zona aia de de vr-o 7 ani incoace... si am zis ca nu mai merg dar daca se merge cu motorul atunci e ok macar nu ma mai ciocnesc de toti handicapatii rasariti peste noapte si care nu inteleg nimic din ce era locul ala.

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In conditiile astea cred ca vin si eu desi mi-a provocat sila locul ala de vr-o 7 ani incoace si am zis ca nu mai merg dar daca se merge cu motorul atunci e ok macar nu ma mai ciocnesc de toti handicapatii rasariti peste noapte si care nu inteleg nimic din ce era locul ala.

 

Perfecta dreptate ai spire. Daca ma luati as veni si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut a fost un drum memorabil si o sedere placuta! N-am avut nici un fel de specimen care sa ne creeze probleme! Nici macar ca tentativa. :baldy: Ce-i drept eram destul de multi :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima oara cand am fost acolo era acum 12 ani si pot spune ca era feeric , nu am cuvinte sa povestesc . Erau vr-o 4 corturi , nu erau hotele, baruri, jmecheri... nu aveau loc . Era Sublim. O plaja minunata doar a nostra , o mana de oameni care ne bucuram de viata si intelegeam fara sa stricam.Ehei... Acolo am beut prima data grog ( made in Romania) :cheers: yoy !!! ce nopti, ce zile , Ce CANTARIIIII!!!! mda..

hai ca o dau in diverse.. .

 

Pai d-ai a am si zis ca vin, fiind multi nu vom avea treaba cu nimeni. Asta e lumea in care traim....

 

Vorbim!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merg si eu acolo.................. primul drum la mare cu motorul.................. desi il am de 3 ani pana acum nu a fosttimp, nu au fost bani, dar anul asta nu sunt probleme :crack: . Batranul ij ma duce la mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu daca vin anul asta. Desi am fost anul trecut, cand a coincis cu Pastele, comemorez 1 an de la disparitia unei rude apropiate.

 

Inca ma simt vinovata ca eu eram la mare distrandu-ma, iar in timpul asta cineva murea acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiazid, nu uita sa dai un semn de viata daca ajungi prin zona. messenger, PM, telefon, semnale de fum, gasesti tu o metoda.

@ninja- ziceai ca veniti pe la ski anul asta , ca dati un semn...Sper ca nu ati fost si ati "uitat"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare, Vama sau 2 Mai,cu siguranta!

Daca ne intelegem asupra ,,decolarii" poate plecam mai multi odata de la Arc sau de unde stabilim.

Noi suntem 3 mobre .

28 aprilie e vinerea dinaintea weekendului cu 1 mai(ce pica luni).

Propun sambata dimineata 29.04.,cat mai devreme insa nu inainte de a se lumina ptr. ca am mai plecat astfel si este foarte frig.

Vineri dupa amiaza ptr. mine e exclus fiindca nu imi place sa conduc noaptea.

Any ideas?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La vestita "Portita" - e manele si tugulani/ toparlani adica manelisti land... nu ca in partea cealalta ar fi prea diferit dar inca mai sunt mici zone de plaja necontaminate :crack: ...intre 2 mai si vama veche pe faleza.

 

Re:E o liniste superba dar poate doar interioara ... sau poate daca iti iei castile cu tine altfel antreneaza-te sa iti sifonezi urechile cu adevarate triluri orientale... scoase pe ciocuri de catre ciorile talentate !!!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum se anunta aprilie si mai la vreme... :crack:

 

Oricum, din 9 martie facem planuri de 1 mai ? :crack: Mama, ce statuta e lumea :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...