Sari la conținut

A Murit Laura Stoica


koffa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Viata nu este condusa dupa vointa umana sau nu numai , pentru ca omul nu se poate impotrivi destinul, asa a fost de cand lumea... si totusi ne este greu vazand ca dintre noi pleaca cei mai buni...Dumnezeu sa-i odihneasca!

 

:blbl: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :crack: :blbl: :D :ok: :ok: :ok: :P

 

 

 

PS Suna bine ideea de a o onduce pe ultimul drum... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da man... toti mor, acum doua zile o fosta colega tot intr-un accident de masina.

De ce pe OTV e Gigi Becali si scrie "Tragedie: A murit Laura Stoica"

Pentru ca gigi becali e tragedia.... :crack: :crack: :blbl:

 

R.I.P. :ok: :ok: :P :ok:

 

 

 

P.S. Vedeti ce inseamna circulatia pe drumurile din tara asta de kakat ? :D :ok: :ok:

Take care !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI!!! Nu aveau airbag-uri! Cred ca la stiri au aratat so masina lor si chiar daca era sifonata.... air-bagurile s-au deschis!!! Iar Renault Clio cred ca are 4 stele la NCAP! deci, de ce au murit? ca doar au lovit un jaf de dacie!

 

..RIP

rose.gif rose.gif rose.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa-i, nu moare o manelista, moare singura doamna cu voce adevarata din Romania. Mai crede cineva in Dumnezeu si sfinti? Suntem toti o statistica...

Sunt furios pe toate "dumnezeusoierte" - nu cred ca Laura ar avea de ce sa dea socoteala nimanui.

Sper ca va mai trai in mintea celor care au iubit-o...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI!!! Nu aveau airbag-uri! Cred ca la stiri au aratat so masina lor si chiar daca era sifonata.... air-bagurile s-au deschis!!! Iar Renault Clio cred ca are 4 stele la NCAP! deci, de ce au murit? ca doar au lovit un jaf de dacie!

 

..RIP

rose.gif rose.gif rose.gif

airbag-urile s-au deschis dar nu au facut fata impactului cu dacia papuc de aproape 3 tone(mai exact 2 tone 800) si s-au spart!!

medicii legisti anunta ca au avut parte de-o moarte rapida fara suferinta!!!

3 ingeri s-au ridicat la cer!!

Dumnezeu sa-i odihneasca!!

R.I.P :crack: :crack: :blbl: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI!!! Nu aveau airbag-uri! Cred ca la stiri au aratat so masina lor si chiar daca era sifonata.... air-bagurile s-au deschis!!! Iar Renault Clio cred ca are 4 stele la NCAP! deci, de ce au murit? ca doar au lovit un jaf de dacie!

 

..RIP

rose.gif rose.gif rose.gif

 

Au murit din cauza unor fracturi craniene , s-a zdrobit tavanul masinii cand s-a rostogolit.

Acum asta e nu mai avem ce face decat sa zicem RIP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost socata azi dimineata de sirul de stiri despre moartea tragica a celor trei. De multa vreme Laura Stoica nu era prezenta pe micul ecran sau sa apara in vreo revista vreo stire despre concertele ei. Insa acum la moartea ei, toate televiziunile au subiect fierbinte. Cu siguranta trebuia sa presteze la nunti sau la zile onomastice ca sa-si castige o bucata de paine, pentru ca invitati in ziua de azi la concertele cu "bilute si artificii" sunt toti incapabilii si imbecilii, sa nu mai vorbesc de o invitatie la vreo emisiune unde platesti bani grei sa ajungi sa-ti povestesti magariile de manelist.

Imi vine sa :crack: cand deschid teveul.

R.I.P. si sa le fie tarana usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost socata azi dimineata de sirul de stiri despre moartea tragica a celor trei. De multa vreme Laura Stoica nu era prezenta pe micul ecran sau sa apara in vreo revista vreo stire despre concertele ei. Insa acum la moartea ei, toate televiziunile au subiect fierbinte. Cu siguranta trebuia sa presteze la nunti sau la zile onomastice ca sa-si castige o bucata de paine, pentru ca invitati in ziua de azi la concertele cu "bilute si artificii" sunt toti incapabilii si imbecilii, sa nu mai vorbesc de o invitatie la vreo emisiune unde platesti bani grei sa ajungi sa-ti povestesti magariile de manelist.

Imi vine sa :crack: cand deschid teveul.

R.I.P. si sa le fie tarana usoara.

 

Total de acord Katy ... asa si-au batut joc si de Gica Petrescu acum cateva luni ... sa-i f*#$ ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un sincer R.I.P Laurei Stoica.

Un TALENT anonim in tara manelelor.. :crack: :blbl: PACAT!!!

 

...un actor grabit...

 

 

 

p.s. Am citit pe un forum, posturile unor oameni IDIOTI de-a binelea, care sustineau ca a murit pentru a-si plati pacatul ca a ramas insarcinata fara sa fie casatorita. NU-MI VINE SA CRED CA MAI EXISTA NISTE DOBITOCI CARE GANDESC IN HALUL ACESTA. :crack:

 

...si cand ne gandim cat de mult si-a dorit copilul.

..Morala toti tiganii fara nici 8 clase terminate iau permisul carand bani sa treaca examenul.INCONSTIENTA! ...cum sa incarci o dacie papuc cu 2 tone?

 

Pentru cei care nu o cunosc (prin muzica ei) iete `ici: un fragment din melodia "Un actor grabit"

laura_stoica_un_actor_grabit.mp3

Editat de soricelu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI!!! Nu aveau airbag-uri! Cred ca la stiri au aratat so masina lor si chiar daca era sifonata.... air-bagurile s-au deschis!!! Iar Renault Clio cred ca are 4 stele la NCAP! deci, de ce au murit? ca doar au lovit un jaf de dacie!

 

..RIP

rose.gif rose.gif rose.gif

 

si Clio e un gunoi de masina,daca ai posibilitarea sa mai studiezi si altele cum s-au deformat la impact o sa-ti dai seama de asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...