Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Eu m-am gandit sa ne strangem la ora 10, ptr ca oricum vom astepta pe putin 3 sferturi de ora ca sa se stranga toti care vor sa vina. Asta inseamna ca la 11 cel tarziu decolam. Si apoi pe drum ne vom mai opri la o tigara si alte necesitati. Deci pe la 15 taman bine o sa ajungem acolo.

 

salve, inca 3 motoare maine la 10. Noi vrem sa bagam o pauza de tigare/cafea (si pt ca unii sa-i cumpere belerine de bloae :blink: ) la Paula's. Sunteti d'acord cu popasul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut , pentru vineri ora 18 , in benzinarie rompetrol otopeni, ne strangem cativa ...

viteza max 100 ca sunt si incepatori printre noi .

 

Respect si asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , pentru vineri ora 18 , in benzinarie rompetrol otopeni, ne strangem cativa ...

viteza max 100 ca sunt si incepatori printre noi .

 

Respect si asfalt uscat !

 

Cred ca ma bag si eu cu voi la limita asta de viteza. Am un choperas micut si nu duce prea tare.

Voi stati la cort sau aveti cazare prin zona ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , pentru vineri ora 18 , in benzinarie rompetrol otopeni, ne strangem cativa ...

viteza max 100 ca sunt si incepatori printre noi .

 

Respect si asfalt uscat !

...ai un pm de la mine ..maine cu ora precisa..dar in jurul orei 18 ne invartim si noi ..2..3. motoare din brancoveanu ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ai un pm de la mine ..maine cu ora precisa..dar in jurul orei 18 ne invartim si noi ..2..3. motoare din brancoveanu ..

Cam cat crezi ca facem pana acolo. Nu ar trebui sa plecam putin mai devreme poate pe la un 5 maxim ca sa ajungem si pe lumina. Spuneau ca drumul nu este prea grozav pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam cat crezi ca facem pana acolo. Nu ar trebui sa plecam putin mai devreme poate pe la un 5 maxim ca sa ajungem si pe lumina. Spuneau ca drumul nu este prea grozav pe acolo.

 

 

noi mergem pe la 5 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am dat o raita pana pe valea Doftanei si erau jde radare si filtre de politie iar la iesirea din puchienii mari echipaj plus cei de la RAR. care va stiti cu probleme mergeti tiptil. spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ai un pm de la mine ..maine cu ora precisa..dar in jurul orei 18 ne invartim si noi ..2..3. motoare din brancoveanu ..

 

 

intre 17H30 si 18H00 plecam si noi, unim trupele?

 

noi plecam pe la 17H00 sau mai exact intre 16H30 si 17H30 :)

 

despre Bike Wash nimic nimic, cum, ce, cand, e cu inscrieri, cum e treaba? ca a mea e cam murdarica si ar merita o spalatuspalare :)

 

 

 

Perfect pentru mine + nefasta. Va astept incepand cu ora 17.00 in Otopeni, in fata la Bikers.

 

 

sal, cred ca o sa decalam putin ora si va fi spre 18H00, e o "mica" majoritate care pleaca tot in jurul acelei ore :) poate facem cumva sa mergem impreuna ...

 

salut , pentru vineri ora 18 , in benzinarie rompetrol otopeni, ne strangem cativa ...

viteza max 100 ca sunt si incepatori printre noi .

 

Respect si asfalt uscat !

 

 

ce zici pegaso98, in jur de 6 in parcare la biker's club ?!

 

Pana la urma, care e faza cu vizitatorii??? Nu de alta dar eu vin cu masina....

 

 

deci esti vizitatoare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersbili. o sa-njuri, dar printre dinti, o bucata mica de drum.

 

in ce consta concursul de tattoo& piercing?

De bata mai exact

 

pacat ca nu pot sa ajung ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok la 18 la bikers in parcare , dar trebuie sa fac plinu acuma inainte .. si apropo se anunta ploaia serioasa. e ora 14 si se vad nori grosi spre ploiesti. Mai e cineva pe aici pe receptie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne poate spune cineva dintre cei care au ajuns deja cum este intrunirea?

 

* tocmai am primit telefon de la fatza locului, ploua torential, la 3 brazi nu mai e nimic disponibil ptr. cazare si e destul de aglomerat in incinta. dar se poate urca, drumul este asfaltat pana sus.

furtuna trece..., cine vrea ramane :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am aflat de la cei care au ajuns deja......intrare 30ron;sau se poate plati si 15ron/zi de persoana....vremea schimbatoare.Nu sunt precipitatii!

 

 

sigur e 15on/zi/pers????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...