Sari la conținut

Zzr 1100 Modificat


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

..Ma cam saturasem de el,era banal asa clasic.As incit mi-am luat bastonul si jobenul,am trecut la scamatorii si cu ajutorul unui meserias i-am dat o alta fata,ce a iesit va arat si voua,sunt curios daca va place sau nu :)

Luigi Vicol

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-o folosesti sanatos! mi oricum mi-a placut zzr-ul mare, dar asa arata si mai fain. numai un singur lucru: zzr-ul e un tourer foarte comod si recunoscut, iar cu seaua asta nu cred ca e chiar comod, mai ales pnetru pasager :) ...

dar, arata bine!

 

Good joB! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

La sea pentru pasager am renuntat eu,sotia nu se urca pe ea nici rugata.. :D

Ce se vede acolo este un simple capac tapitat cu vinilin sub care pot pune un spray de lant,maruntisuri,etc..

Luigi Vicol

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt curios daca va place sau nu :)

 

Cum sa nu ne placa ? Pe mine cel putin m-a facut sa salivez ... (dupa aspect, motorul sunt constient ca e prea mare pt mine si ma cam sperie). Atat doar ca eu as fi facut si detaliile alea albastre de la ghidon si etriere in auriu sau negru.

Frumoasa motocicleta ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luigi , e foarte frumoasa , dar stii ce nu inteleg eu? De ce sa renunti la saua pt. pasager? Inteleg ca sotia nu merge dar ...hai sa-ti spun un banc: o tipa era inghesuita in tramvai de unu', si suparata se intoarce si-l intreaba: ce-ai dom'le , vrei ceva? Ah, nu... raspunde tipul rusinat. Pai atunci da-te la o parte , ii zice tipa , ca poate vrea domnu' , sau domnu '....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" La sea pentru pasager am renuntat eu,sotia nu se urca pe ea nici rugata.. :crack: "

 

ai mare noroc, ca femeia nu merge cu tine :)

ce n-as da sa am si eu prietena la care nu-i place sa vina cu motorul.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Buna treaba!

Esti norocos ca nu mai tre sa tragi de nevasta sa o iei la plimbare!

 

S-o credeti voi ca am scapat asa usor.Nevasta-mea ma bate acum la cap sa iesim cu Vulcanu',pe ala ii place sa se urce :)

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...