Sari la conținut

A Venit Momentul Sa Vorbesc Shi Eu Despreeeee...


MOTOBRAND
 Share

Postări Recomandate

Dupa cum i-am zis-o si personal, marea calitate a sonatzilor e ca sunt consecventi in mania lor. Asa ca sa-i dea Dumnezeu K(cat vrea el) cat mai repede, ca daca nu, pana la iarna o sa creada ca e Napoleon. Sau Rossi.

Si apoi sa aiba si sanatatea care sa-i permita sa se bucure de motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brandule, sper sa reusesti sa-ti iei motorul dorit mult mai curand, sa nu trebuiasca sa astepti un an. la cate fapte bune ai facut... ar fi cazul sa ti se intample si tie o bucurie. :ok:

 

bafta multa si insanatosire grabnica! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brandele, te plictiseshti rau de tot acas'!!! :crack: :crack: :lol:

Cine sa conteste asta? :)

Eu unul nu o sa o fac!

 

 

Dupa cum i-am zis-o si personal, marea calitate a sonatzilor e ca sunt consecventi in mania lor. Asa ca sa-i dea Dumnezeu K(cat vrea el) cat mai repede, ca daca nu, pana la iarna o sa creada ca e Napoleon. Sau Rossi.

Si apoi sa aiba si sanatatea care sa-i permita sa se bucure de motocicleta.

Ce e corect, e corect!

Intrebarea e alta: Cine corecteaza lucrarea???

:moto: :ok:

 

 

Brandule, sper sa reusesti sa-ti iei motorul dorit mult mai curand, sa nu trebuiasca sa astepti un an. la cate fapte bune ai facut... ar fi cazul sa ti se intample si tie o bucurie. :crack:

 

bafta multa si insanatosire grabnica! :blink:

 

mersi de urare!

Pai am avut parte de multe bucurii!

Am descoperit ca am multe cunostinte (amici, prieteni) care considera ca merit atentia lor!

Shi am avut alaturi de mine, deshi nu doream sa impart acest "greu" o persoana draga tare, careia ii multumesc inca o data, la fel cum va multumesc shi voua!

Motorul ar fi cireasha de pe tort!

Intrebarea ce ma roade e urmatoarea: Odata cu intrarea Romaniei in UE, se va intampla ceva ce va duce la scaderea costului aducerii unei moto din afara Romaniei in tzara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ai un an la dispozitie sa studiezi:

 

Lista de K-uri de 1000cmc de pe mobile.de in ordine crescatoare a pretului

 

:moto:

 

Referitor la costurile de aducere, personal nu cred ca se va schimba nimic in bine. Nu are ce, pentru motoarele din UE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ai un an la dispozitie sa studiezi:

 

Lista de K-uri de 1000cmc de pe mobile.de in ordine crescatoare a pretului

 

:moto:

 

Referitor la costurile de aducere, personal nu cred ca se va schimba nimic in bine. Nu are ce, pentru motoarele din UE

Lista aia da eroare. Mai bine incearc-o pe asta:

http://www.mobile.de/SIDjJxy.v0rsP7u3C-4nr..._qual=GN&top=1&

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brandel pana se face de plecat la Germania dupa K1 pune-te pe strans "cascavalul" chiar de astazi. Mi-a zis o baba ghicitoare in cafea ca a vazut un baiat aratos din zona Galatiului calare pe un BMW frumos, dar nu stia mamaia ce model. I-am zis eu ca s-ar putea sa fie K1. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brandel pana se face de plecat la Germania dupa K1 pune-te pe strans "cascavalul" chiar de astazi. Mi-a zis o baba ghicitoare in cafea ca a vazut un baiat aratos din zona Galatiului calare pe un BMW frumos, dar nu stia mamaia ce model. I-am zis eu ca s-ar putea sa fie K1. :moto:

Nu o mai induce in eroare!

E BMW K100 RS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a zis o baba ghicitoare in cafea ca a vazut un baiat aratos din zona Galatiului calare pe un BMW frumos, dar nu stia mamaia ce model. I-am zis eu ca s-ar putea sa fie K1. :moto:

 

sigur nu vorbea despre el :moto: :ok: :) :blink: :crack:

 

sunt shi baietzi aratoshi prin galatzi dupa spusele domnishoarelor de pe acolo :crack: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brandule,

 

K1, K100, K75 sunt cam la acelasi pret (stii ca vorbeam de asta acu' cateva zile).

Personal imi plac mai mult K75, Honda ST1100 si Honda PC800, apoi K100 si abia la sfarsit K1 care a fost mai mult sport decat touring. Eu zic sa strangi banii si apoi vine si moto. Pana atunci ai tot timpul sa mai vezi si sa iti schimbi sau nu parerile.

 

Orice ce o fi insa iti doresc sa se implineasca si sa te faca fericit!

Recuperare usoara si vise placute!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu ce zice Ion54: K75 e mai echilibrat decat K100 si mai usor manevrabil in oras. Daca gasesti K75 cu carena "S" e comparabil in afara orasului cu un K100RS, iar daca vrei tourer cauta un K75RT sau K75LT, asta din urma e dotat si cu ABS si radiocasetofon.

 

 

@Motobrand: Succes la vanatoare fratioare, GO FOR GOLD!

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brandule, sa-ti ajute Dumnezeu sa-ti iei ce vrei tu - K1, 75, 100, 1100, 1200 sau ce ti-o pofti tie inimioara (numai K sa fie...) :)

 

Deocamdata sunt in perioada de cunoastere a motocicletei, pe fondul unei euforii puternice :moto: datorate :ok: , asa ca informatii obiective o sa pot da doar zilele viitoare.

Editat de Didis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...