Sari la conținut

SMAEB 2006 - POZE


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 213
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dai garantie la domnisoara in rosu? se calareste fara permis nu?

 

 

Eu zic ca ai ales gresit. Pentru drumurile din Romania se recomanda culoarea albastra ca are garda la sol mai mare :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a placut la plecare,ca am scapat de tatuatii aia de motociclisti,periculosi,vandalizatori,care bat soferii de conserve

Ai uitat sa zici "satanisti, violatori de babe".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai are nimeni poze? :moto:

Dupa parerea mea SMAEB-ul nu a fost o chesti sa te lase "puf", da a fost OK dar nu iesit din comun.

Tind sa ii dau dreptate celui care a zis ca mai frumos a fost afara :ok: (parerea mea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laser, frate ! Ma intreb oare cati vizitatori ar mai fi fost daca erau expuse DOAR motocicletele ! :moto:

Am cautat si eu un S4R dar mi s-a spus ca e .... "pe drum". :ok:

Pun si cateva poze ca sa nu ziceti ca v-am deranjat degeaba.

 

 

 

 

 

- ghici cine lipseste din poza asta ? :)

Editat de alexxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apar toate centuristele in poze ... nimeni n'a pozat'o pe domnisoara draguta de la standu' 2roate?!?!?!?

 

 

Salutare tuturor !

 

Eu am fost vineri pe acolo când nu era aÂşa mare aglomerație. Dintre multe poze, (pe care nu le mai pun aici din motiv că sunt destule poze relevante), am ales să upload-ez două poze de la standul " 2 ROĂI " pentru stimabilul Âşi IraSciBilul motociclist.

 

Impresie generala bună, motoare multe Âşi fete ... parcă prea multe. :moto:

 

 

Hai să ne vedem cu bine Âşi să avem asfalt uscat Âşi fara gropi ! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

Dau o bere cui face o compilatie din toate pozele astea si e pune intr-un zip.

Imi e atat de lene sa le deschid pe rand :blink:

 

Asta am incerc eu sa fac ... prob o sa ziceti ca am bau bau :ok: .. dar pentru mine unul smaeb-ul asta a fost ceva special dat fiind faptul ca inca sunt la inceput in aceasta lume si in universul asta moto ....

Sunt 2 probleme .. dureaza extrem de mult ... si din ce am strans dupa vreo 3 pagini jumate sunt deja 118 mega .. deci de arhive nici nu poate sa se puna problema ... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi avut eu cateva zeci, daca nu uitam acumulatorii aparatului acasa :moto: E... mare! Cred ca din cauza rezervorului pare mult mai mare decat 1200gs. Altfel, sunt identice (vine in plus cu crash-bars si proiectoare). Au facut cateva schimbari la design dar i-au dat un aer de enduro-goldwing... 1150-ul e mai fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, va rog eu, poze cu R1200Gs Adventure aveti? Sunt tare curios sa vad cum arata.

 

Multumesc.

Imens rezervorul si ornamentele din lateralele lui!

Am pus-o pe fica-mea langa el ca sa aveti un reper de gabarit. 1200 GS "simplu" pare o jucarie acum, dupa aparitia acestuia.

 

Mi-ar place sa vad un vitruos facand figuri prin noroaie cu monstruletzul asta. :moto:

post-2755-1147155039_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau o bere cui face o compilatie din toate pozele astea si e pune intr-un zip.

Imi e atat de lene sa le deschid pe rand :moto:

 

Instaleaza FlashGet (e free pe net) apoi dai click dreapta pe una din poze si-i dai SAVE ALL. EL o sa-ti selecteze tot ce poate lua din pagina sau topicul respectiv, bifezi ce vezi ca are extensie de poza si nume "friendly" si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am distrat pozand fateta mai ascunsa a fetelor de la standuri, pe care le cam durea in fund (literalmente) de motoare. Bravo lor ca daca vedeau aparat foto schitau un zambet, cabrau spinarea, luau o fata de fotografie, dar altfel... iata:

 

Par fetele astea fericite? Interesate?

post-3618-1147160595_thumb.jpgpost-3618-1147160384_thumb.jpg

 

Domnisoara asta se pare ca a fost prezentata la TV. E decorativa, nu se discuta, dar nu stia cine stie ce despre chestia pe care se asezase:

post-3618-1147160727_thumb.jpg

 

Costumele trebuiau sa fie prin definitie sumare, dar poate ca pana si fetele ar fi apreciat daca erau mai... reusite:

post-3618-1147160458_thumb.jpgpost-3618-1147160916_thumb.jpg

 

Oare nu au fost standuri reusite cele fara fete?

Pai hai sa vedem: KTM a avut un stand beton, cu Zsolt Szilveszter pe baricade, o atmosfera placuta, iar in stand erau persoane competente, imbracate in haine KTM, deloc sexy, dar foarte la locul lor.

post-3618-1147162831_thumb.jpgpost-3618-1147162895_thumb.jpg

 

Standul lui Bono si Klaus era o minunatie, fara picior de puicutza. Mie mi-a parut unul din cele mai fascinante locuri din intreg SMAEBul.

post-3618-1147163099_thumb.jpgpost-3618-1147163865_thumb.jpg

 

Barbosul de la Daytona Twins era in blugi, nu in fusta mini, dar motoarele aveau tot atata farmec si fara pulpitze. Iar oldtimerele restaurate nu stiu ce gagici ar fi putut avea pe ele ca sa arate mai bine decat erau oricum.

post-3618-1147163234_thumb.jpgpost-3618-1147163386_thumb.jpg

 

Si o demonstratie: O Cagiva cu o fata faina si un Ducati (poate cel mai frumos) cu uratul de Florin :moto:

post-3618-1147164373_thumb.jpgpost-3618-1147164331_thumb.jpg

 

Sunt motoarele mai faine sau mai urate datorita celor de langa ele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) AM scris din amintire... Asa-mi trebuie, acum o sa zici ca fata mi-a rapit vederea, da sa stii ca asa sunt eu, port ochelari din clasa a saptea :ok:

Apropo, la un foarte serios si macho stand de ATV-uri, o domnisoara care facea parte din staff, si nu incerca sa fie provocatoare, ci competenta, ne-a explicat ca e deja frustrata ca toata lumea o considera si pe ea parte din decor. Trebuia sa depuna eforturi ca oamenii sa o ia in serios. Asta e reversul inflatiei de picioruse de broasca :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa depuna eforturi ca oamenii sa o ia in serios. Asta e reversul inflatiei de picioruse de broasca :blink:

Sa inteleg ca daca papi craci de broasca, creste matzu shi scade capatzana?

:moto: :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...