Sari la conținut

SMAEB 2006 - POZE


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

Mie mi s-a parut mai slab ca anul trecut!

Iar femeile...majoritatea aveau burta si vergeturi pe picioare!

Iar imaginea GoldWing-ului era stricata de o blonda cu burta!!:moto:

Parea mea!

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mie mi s-a parut mai slab ca anul trecut!

Iar femeile...majoritatea aveau burta si vergeturi pe picioare!

Iar imaginea GoldWing-ului era stricata de o blonda cu burta!!:moto:

Parea mea!

 

Bogdan

La capitolul motoare in mod categoric nu a fost mai slab ca anul trecut.

 

Eu nu ma asteptam sa vad si m-am bucurat tare mult ca am vazut:

KTM 950 Super Enduro

BMW R 1200 GS Adventure

BMW K 1200 GT

toate modele 2006, precum si modele 2005 dar mai exotice:

BMW HP2

Moto Guzzi Grisso

Moto Morini Corsaro 1200

 

si daca reuseai sa te uiti atent intre picioarele Oanei vedeai si un Kawasaki monstruos (ZZR 1200 parca, nu stiu exact ca nu-i genul meu de motoare).

 

Singurul lucru care m-a deceptionat este ca nu am vazut nici un Ducati 999 (mi-ar fi placut sa vad un R Xerox, dar nimic, nici un 999!) si nici Monster S4RS (sau macar S4R).

 

Iar fetele ... avem noi preferatele noastre care au fost la fel de dragutze ca si anul trecut. Ascunse bine, erau si ceva reprezentante ale unei noi generatii de hostesse. :ok:

post-2755-1147078558_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La capitolul motoare in mod categoric nu a fost mai slab ca anul trecut.

 

 

 

Iar fetele ... avem noi preferatele noastre care au fost la fel de dragutze ca si anul trecut. Ascunse bine, erau si ceva reprezentante ale unei noi generatii de hostesse. :moto:

 

 

Da domnule,asta e!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Singurul lucru care m-a deceptionat este ca nu am vazut nici un Ducati 999 (mi-ar fi placut sa vad un R Xerox, dar nimic, nici un 999!) si nici Monster S4RS (sau macar S4R).

 

 

Pai erau 2 bucati 999 parcate in fata salonului...la ce sa se mai osteneasca? :moto:

Editat de Andyatf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma adevarul e ca si eu m-am trezit cu o bestie scapata de sub control de era sa ma darame!

Era un porshake (cred; ca nu m-am uitat la marca) d-ala cu telecomanda de se jucau oamenii mari cu el si mi l-au bagat printre picioare ca sa ma impiedic. :moto:

In rest da...frumos. M-am lasat placut surprinsa de ambalarea unui motor (mi-au vibrat okelarii de pe nas) Insa mi-am revenit repede cand am simtit mirosul unic de bestie turata. :ok:

In rest..mi-au placut iar mult chooparasele alea de-mi luau okii ca nu-mi mai venea sa plec de-acolo.

Dragutz dragutz.....

Editat de urzica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah m-au capiat bebelusele alea de pe kawa de 1400...voiam si eu sa ma urc pe kawa si alea stateau lipite de motor

am rugat pe unii sa le roage sa faca poze cu ele..da' un stand mai incolo, poate se dau dreacu' jos de pe kawa....dar nu au avut curajul sa le dea jos de pe moto..

slab..

sa fie o singura kawa 1400 in tot salonul si sa stea legumele alea pe ea...varza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In rest..mi-au placut iar mult chooparasele alea de-mi luau okii ca nu-mi mai venea sa plec de-acolo.

Dragutz dragutz.....

Cele de la Choppers Life , da acolo pasiunea isi spune cuvantul .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

........nici un lacat pentru discul de frana care sa aibe si alarma in cazul in care e miscat.............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am intrat intr-un fel de transa...nu am avut ochi decat pt motoare, ba chiar am avut tupeu sa o rog pe o tipa sa isi traga piciorul :moto: ca sa pot face poza la nishte scaritze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am intrat intr-un fel de transa...nu am avut ochi decat pt motoare, ba chiar am avut tupeu sa o rog pe o tipa sa isi traga piciorul :moto: ca sa pot face poza la nishte scaritze...

 

Mi se pare normal...of, la un motor nu te poti uita ca parca stai mereu sa te uiti in curu' lor...scuze!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu daca am vreo 5 poze cu fete e bine....m`am dus acolo sa vad motoare nu femei....pe alea le vad oricand shi oriunde....da` asha multe motoare noi shi faine nu vezi tot timpu` la noi....

 

mi`am facut shi eu o poza pe un virago de 750 shi mi`a stricat`o ala de la stand punand`o pe hosteasa sa se urce in spatele meu....mda...

 

pozele mele o sa le vedetzi diseara, acuma fiind la munca nu am pozele cu mine....o sa le urc diseara....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati prins careva o poza calumea cu Kawa 1400 ? m-a bagat in boala motoru ala si tot ce vad din el e un ghidon, un geam, si cand se vede tot e in ceata. Cu sau fara bebelusa nu conteaza, dar sa se vada ce trebuie !!! L-am pozat eu cu telefonul, dar intra la categoria ceata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati prins careva o poza calumea cu Kawa 1400 ? m-a bagat in boala motoru ala si tot ce vad din el e un ghidon, un geam, si cand se vede tot e in ceata. Cu sau fara bebelusa nu conteaza, dar sa se vada ce trebuie !!! L-am pozat eu cu telefonul, dar intra la categoria ceata.

post-3084-1147088167_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut si mult asteptatul SMAEB 2006......dezamagitor ( :moto: parerea mea..), lipsit

total de stralucire (cu ex. APRILIA+ bebelusele)...mai ales comparativ cu cel

de anul trecut..

Mai frumoase (si mult mai multe decat anul trecut) erau motoarele parcate afara...

Asta e, a trecut, asteptam la anul o mai buna organizare si amenajare (se vede si din

pozele facute si postate aici ca majoritatea standurilor erau intunecoase si prafuite)....

post-7020-1147095288_thumb.jpg

post-7020-1147095306_thumb.jpg

post-7020-1147095324_thumb.jpg

post-7020-1147095345_thumb.jpg

post-7020-1147095364_thumb.jpg

post-7020-1147095394_thumb.jpg

post-7020-1147095416_thumb.jpg

post-7020-1147095440_thumb.jpg

post-7020-1147095475_thumb.jpg

post-7020-1147095496_thumb.jpg

post-7020-1147095525_thumb.jpg

post-7020-1147095544_thumb.jpg

post-7020-1147095577_thumb.jpg

post-7020-1147095607_thumb.jpg

post-7020-1147095624_thumb.jpg

post-7020-1147095653_thumb.jpg

Editat de CARMELLA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HA, ultima poza e de la noi de la stand! Sa inteleg ca v-a placut...standul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut si mult asteptatul SMAEB 2006......dezamagitor ( :moto: parerea mea..), lipsit

total de stralucire (cu ex. APRILIA+ bebelusele)...mai ales comparativ cu cel

de anul trecut..

Mai frumoase (si mult mai multe decat anul trecut) erau motoarele parcate afara...

Asta e, a trecut, asteptam la anul o mai buna organizare si amenajare (se vede si din

pozele facute si postate aici ca majoritatea standurilor erau intunecoase si prafuite)....

 

 

:ok: :) :blink:

 

de ce dezamagitor? cum ar fi trebuit sa fie ca sa nu fie dezamagitor? ce nu a fost bine organizat? cum ar fi trebuit sa fie ca sa aiba o organizare buna? a fost mult peste cel de anul trecut, spatiu mai mare, mai multe modele si mai interesante. singura chestie care m-a deranjat era muzica data cam tare la anumite standuri de nu te mai intelegeai cu nimeni decat daca ii tipai cat te tineau plamanii in ureche si faptul ca trebuia sa ocolesti jumatate de hala ca sa treci de grupul oprit sa pozeze bebelusele :crack: (dovada ca si-au atins scopul). in rest :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

Primul Smaeb la care ajung .... pt mine unul a fost o experienta deosebita, pe care mi-am dorit-o mult si pentru care tin sa le multumesc in mod deosebit lui MOTOBRAND&bird eternul meu respect pentru ei ... doi oameni in adevaratul sens al cuvantului .... :crack:

 

Incantat pentru ca v-am cunoscut pe o parte din voi ... imi cer scuze fata de cei carora nu m-am prezentat insa promit sa ajung la o intrunire imediat dupa ce termin cu zarva generata de bac si admitere, bucuros si pentru ca am reusit sa "incalec" cateva motoare pe care le vazusem doar la tv sau pe net si am reusit sa ma urc si pe 2 k-uri de 1200 cu acceptul celor de la stand care mi s-au parut destul de cooperanti (le multumesc pentru ca m-au ajutat sa ii aduc in casa Brandului un K fie el si unul de pus pe perete :crack: .. am sa pun si eu cateva poze .. asa ... ca sa fie si de la mine .. :blink:

 

post-6081-1147096947_thumb.jpg post-6081-1147096995_thumb.jpg post-6081-1147097067_thumb.jpg

 

post-6081-1147097172_thumb.jpg :ok:

 

Pentru ca tot ceruse cineva poze cu kawa ... intr-adevar un motor deosebit ... nu sunt cele mai reusite poze dar ..

 

post-6081-1147097200_thumb.jpg post-6081-1147097551_thumb.jpg post-6081-1147097581_thumb.jpg

 

CBR 600F .... sau ceea ce visez de ceva timp .. :crack:

 

 

post-6081-1147097651_thumb.jpg post-6081-1147097687_thumb.jpg

 

Spuneti si voi .. nu-i asa ca ne potrivim? .. suntem si de aceeasi varsta ... care va oferiti sa ne cununati ? :moto:

 

post-6081-1147097790_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

Primul Smaeb la care ajung .... pt mine unul a fost o experienta deosebita, pe care mi-am dorit-o mult si pentru care tin sa le multumesc in mod deosebit lui MOTOBRAND&bird eternul meu respect pentru ei ... doi oameni in adevaratul sens al cuvantului .... :haha:

 

Incantat pentru ca v-am cunoscut pe o parte din voi ... imi cer scuze fata de cei carora nu m-am prezentat insa promit sa ajung la o intrunire imediat dupa ce termin cu zarva generata de bac si admitere, bucuros si pentru ca am reusit sa "incalec" cateva motoare pe care le vazusem doar la tv sau pe net si am reusit sa ma urc si pe 2 k-uri de 1200 cu acceptul celor de la stand care mi s-au parut destul de cooperanti (le multumesc pentru ca m-au ajutat sa ii aduc in casa Brandului un K fie el si unul de pus pe perete :pow: .. am sa pun si eu cateva poze .. asa ... ca sa fie si de la mine .. :moto:

 

Spuneti si voi .. nu-i asa ca ne potrivim? .. suntem si de aceeasi varsta ... care va oferiti sa ne cununati ? :moto:

 

post-6081-1147097790_thumb.jpg

 

Adica cum?

Dupa ce ca te-am dus la SMAEB, mai vrei sa va shi CUNUNAM?

:crack: :crack: :lol:

Halal multumire!

O "amenda"....

:ok: :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati prins careva o poza calumea cu Kawa 1400 ? m-a bagat in boala motoru ala si tot ce vad din el e un ghidon, un geam, si cand se vede tot e in ceata. Cu sau fara bebelusa nu conteaza, dar sa se vada ce trebuie !!! L-am pozat eu cu telefonul, dar intra la categoria ceata.

ia acilea,kawa by carlo

 

ia acilea,kawa by carlo

fotograf profesionist.cine vrea cd-ul cu smaeb.valabil numai pt fete,dk te simti fata cauta-ma.

post-5002-1147098694_thumb.jpg

post-5002-1147098726_thumb.jpg

post-5002-1147098982_thumb.jpg

post-5002-1147099028_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...