Sari la conținut

SMAEB 2006 - POZE


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 213
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am si eu 5 amarate cu ce mi-a trezit interesul la maximum...cu tel, nici nu m-am chinuit sa le fac stiam k o sa le gasesc aici

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as25: "Dar nu numai atit. Baietzii de la BMW tare simpatici mai sint, niste nesimtzitzi am vrut si eu sa ma urc pe o anume motocicleta sa vad cum e pe BMW, dar raspunsul lor a fost NU SE POATE. Oare BMW e facut din aur si eu nu stiam, sau poate figurile de BMW nu se presteaza la restul prostilor.

Pacat ca si Mercedes-ul nu face motoare ca si aia sint niste figurantzi."

 

Eu m-am suit pe k1200 si am si miscat-o, cam greuta e adevarat dar pozitia in sa e comoda si nu te prea intinzi peste rezervor. Cand am asezat-o la loc a venit unu sa se ia de mine ca nu am cerut voie; i-am zis ca stiu sa manevrez un motor si a tacut. Cu tupeu se pare ca se poate.

Editat de lordloth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

cea mai mishto tiputza...poate din cauza dragstar-ului...

 

...

i-am dat 10 euro sa fac poza ku ea la siab anu trecut :ok: si anu asta nu si-a mai adus aminte... deh femeile... noi sa fim sanatosi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am dat 10 euro sa fac poza ku ea la siab anu trecut :ok: si anu asta nu si-a mai adus aminte... deh femeile... noi sa fim sanatosi :moto:

:blink: pai ce, ti-ai facut abonament? trebuai sa ii dai si acum 10 euro, si-ar fi adus aminte sigur... :crack:

 

mi-e mila de tine : :)

 

las' ca ma fac io mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu riscul de a fii banat... :blink:

 

acu o sa bag si nishte comuniste

cand am ajuns acasa si mi-am vazut motorul... :)

o sa imi permit sa pun si motoarele altora...

hehe :moto: ijul ala jegos din poza din mijloc e al meu :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) pai ce, ti-ai facut abonament? trebuai sa ii dai si acum 10 euro, si-ar fi adus aminte sigur...

da ma dar anu trecut nu aveam motor ... acuma am preferat sa bag "zeama" de 10 euro :ok: si oricum poza o am si fata nu e schimbata :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi??? la cate gagici misto erau acolo, tu fotografiezi fundul meu mare cat o zi de post??? te-ai dilit??

:moto: :ok:

PS nu mai faceti fotografii bebeluselor ca ne`am plictisit grav de ele !!!! macar de erau niste "piese" de femei , da` asa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca apar si poze cu motoare, ca in doua zile de vizitat, am vazut doar fetele, cu precadere blondele :blink:.

 

ZZR1400 cu bebelusha blonda onboard - speachless... :ok:

BMW K1200 GT -super

ZZR tomina - frumoase carene

Triumph Rocket III vopsit race - interesant

La Honda Goldwing recomand o harta pe tankbag cu functiile fiecaruia din miile de butoane si butonase si butonele...

Dracia aia gyro de la etaj - tare smecheria, dar n-as da nici mort 8000 eur...la CERF erau deja in productie, se plimbau unii cu pliante cu ele...

 

cam asta as puncta eu dupa vizitarea salonului...

mah, dar ce fete....... :) :moto: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca batman a scapat motoru in multime,si a lovit publicul,adevarat?

 

Nu motorul ci ATV-ul. Era tare amuzant cum alerga sa-l prinda, amuzant dat si putin jenant (n-as fi vrut sa fiu in locul lui in acel moment). Nu a lovit efectiv pe cineva, eu am vazut doar cum un om s-a speriat si s-a dezechilibrat cand a vazut ca este in apropierea traiectoriei bestiei scapate de sub control.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu motorul ci ATV-ul. Era tare amuzant cum alerga sa-l prinda, amuzant dat si putin jenant (n-as fi vrut sa fiu in locul lui in acel moment). Nu a lovit efectiv pe cineva, eu am vazut doar cum un om s-a speriat si s-a dezechilibrat cand a vazut ca este in apropierea traiectoriei bestiei scapate de sub control.

mama mi-a zis ca a vazut la stiri ca a lovit 2 femei si ca erau in spital cu nush ce drak la picior..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...