Sari la conținut

SMAEB 2006 - POZE


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 213
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca se uitau frumos....... B)

 

 

inca ceva, mi-am dat seama in weekendul asta ca ne-am cam transformat in japonezi, adik de aia care au tot timpul inaintea ochiului un aparat foto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se uitau frumos....... :lol:

inca ceva, mi-am dat seama in weekendul asta ca ne-am cam transformat in japonezi, adik de aia care au tot timpul inaintea ochiului un aparat foto

Hai ca la un salon moto/auto, etc ceva merge....dar aia stau non-stop cu el la ochi :blink: cred ca si inainte de culcare fac o poza la ceas sa arate la ce ora s a culcat B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca la un salon moto/auto, etc ceva merge....dar aia stau non-stop cu el la ochi :lol: cred ca si inainte de culcare fac o poza la ceas sa arate la ce ora s a culcat B)

 

:blink: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offff, carcotasilor! Eu inca mai salivez si dupa motoare si dupa fetele care le calareau! Si nu neaparat in ordinea asta! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offff, carcotasilor! Eu inca mai salivez si dupa motoare si dupa fetele care le calareau! Si nu neaparat in ordinea asta! B)

mah da-le.... de fete.ie naxpa ma.motoreta e mai de pretz

 

mah da-le.... de fete.ie naxpa ma.motoreta e mai de pretz

n'apai ce bucurie sa-ti mai aduca o femeie?mai ie si proaste si fudule si mai e si ...d'alea

post-5002-1147292859_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offff, carcotasilor! Eu inca mai salivez si dupa motoare si dupa fetele care le calareau! Si nu neaparat in ordinea asta! :lol:

 

i'ai sabotat lui caty legatura la net sau tzi'ai facut rezerve de ciorba? :blink: :lol:

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mah, alea bipede erau cam cum sunt majoritatea motoretrelor din .ro, la a doua (treia, shaptea...) mana. Dej reprezentative per total pt fenomenu motoretistic din tara asta zic io. Si stii ce se zice despre motoarele second (+1, +2, etc.) hand: nu te uita la ceasuri, ca oricum is date inapoi. Vezi cum merg cand dai tura de testare si in ce stare sunt componentele.

 

 

B) :blink: :lol: ..................perfect adevarat!

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar fetele astea de ce nu poarta echipament complet, iunclusiv casca pe motociclete??? B) Uite asa invatza lumea sa merga in pantaloni scurtzi cu sapca in cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as putea sa spun ca sunt mai mult decat poze.. sunt fotografii!

si ale lui samo si ale lui bizoo_n. aparate DSLR bune, mana buna, rezultate superbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p..

 

...

 

/index.php?...e=post&id=76482

woooaauuw ...!!!!

Te rog frumos incearca sa-ti aduci aminte la ce stand ai vazut cricul asta lateral, ca sunt innebunit dupa el si poate incerc sa-l comand !

Multumesc mult !

Editat de Gliga Laurentiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...e=post&id=76482

woooaauuw ...!!!!

Te rog frumos incearca sa-ti aduci aminte la ce stand ai vazut cricul asta lateral, ca sunt innebunit dupa el si poate incerc sa-l comand !

Multumesc mult !

 

 

la standul asta era...in dreapta tipei...dar nu stiu cum se numea...

post-4190-1147380718_thumb.jpg

post-4190-1147380799_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...e=post&id=76482

woooaauuw ...!!!!

Te rog frumos incearca sa-ti aduci aminte la ce stand ai vazut cricul asta lateral, ca sunt innebunit dupa el si poate incerc sa-l comand !

Multumesc mult !

este motocicleta lui Tiberiu Troia! Il poti gasi la magazinul din cadrul statiei de metrou Romana-Moto-Market, parca se numeste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este motocicleta lui Tiberiu Troia! Il poti gasi la magazinul din cadrul statiei de metrou Romana-Moto-Market, parca se numeste.

 

Multumesc ca ai fost amabil si mi-ai raspuns, insa e o mica/mare problema ... eu sunt din Targu Mures si nu stiu cand mai ajung prin Bucuresti (poate la concertul lui Billy Idol B) )

Pe mine m-ar fi interesat daca acea piesa se gaseste intr-un magazin din Romania si daca se poate comanda ...

Daca stie cineva il rog frumos sa ma ajute !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...