Sari la conținut

Accident Timisoara


mateo45us
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 68
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu il cunosc pe tip, dar motorul era un CBR 900 RR ca si al meu

ce sa zic in afara de faptul ca e o ruleta ruseasca sa te dai cu motorul fara echipament de protectii.

am inteles ca era si primul motor (prea puternic) pentru experienta pe care o avea ..

imi pare rau dar am impresia ca timisoara e in top zilele astea cu accidentele

 

Condoleante familiei si prietenilor! RIP

 

Daca motociclisti din TM merg la inmormantare anuntati'ma si pe mine.

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.motorul era o honda cbr de 600,motorul cumparat ieri insa se pare ca cei care is cumpara motoare nu se gandesc ce tip de motor sa isi cumpere la experienta care o au.un singur lucru se pare ca ii tenteaza pe tot mai multi si anume viteza.am vazut la tv ceasul era blocat la 130 km nu stiu daca aceea era viteza cu care s-a izbit insa la tv a filmat si bordul.sincere condoleante familiei.cam acesta era modelul motorului

post-8637-1147884431_thumb.jpg

Editat de Kiki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all !

mi e frica sa mai dau click pe sectiunea asta a forumului !!!

 

no coment ! RIP si condoleante familiei si prietenilor ! B) :blink: :lol:

 

lasati o mai moale cu viteza, fiti ateni, purtati echipamentul,-stay alive-

 

PEACE ALL

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat....

Am vazut si eu stirea la ProTV dar mie mi s-a parut ca motorul era o Honda naked....nu stiu ce model dar din cate imi amintesc parca avea un singur far rotund.

 

Condoleante familiei si prietenilor ghinionistului !

 

Din pacate pentru el e prea tarziu sa-i spuna cineva ca a facut o alegere proasta in raport cu experienta sa.......abia dupa cateva luni de mers intensiv trebuia sa-i testeze puterea unui asemenea motor.

 

Pacat......mare pacat......macar sa invatam ceva din asta.....NU VREAU SA MAI AVEM PARTE DE ASEMENEA EXEMPLE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.motorul era o honda cbr de 600,motorul cumparat ieri insa se pare ca cei care is cumpara motoare nu se gandesc ce tip de motor sa isi cumpere la experienta care o au.un singur lucru se pare ca ii tenteaza pe tot mai multi si anume viteza.am vazut la tv ceasul era blocat la 130 km nu stiu daca aceea era viteza cu care s-a izbit insa la tv a filmat si bordul.sincere condoleante familiei.cam acesta era modelul motorului

modelul asta nu mai are ceas pe kilometraj, ci afisaj electrobic ~ in schimb, poate fii din setia F1-F4

 

R.I.P. B) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va imaginati cat de brusc ti se taie chefu de motoare cand vezi asa ceva.. eu trec pe strada aia in fiecare zi dimineata, cand merg la scoala. acolo faceam "antrenament" in primele 2 zile de motor.. azi dimineata am avut impresia ca o sa ploua si nu m-am mai dus cu moto la scoala. cand am ajuns acasa am aflat ce s-a intamplat.. imi vine sa inchid motoru in garaj. partea asta a forumului imi face greata. o sa ma duc sa pun o floare pe mormant daca am ocazia si cei din timisoara ar putea sa faca la fel. condoleante la familie si prieteni..

nu imi vine sa cred ce efect are cand te simti implicat. daca mergea putin mai tarziu poate treceam pe langa el.. condoleante inca o data.

incercati sa mergeti mai incet.. prefer o viata cu 40km/h decat 10 secunde cu 130.. odihneasca-se in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) Mi so facut pielea de gaina cand am citit, mai ales k un prieten deal meu vrea sa isi ia motor mare (probabil 600+ cc) si refuza sa isi ia costum. Nu vreau sa il vad si pe el la stiri pt k ar fi chiar nasoala treaba. Condoleantze familiei baiatului ! :blink: :lol: :lol: Nu stie nimeni nimik de inmormantare ?

 

 

 

PS : BURN RUBBER, NOT YOUR SOUL !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FIE-I TARINA USOARA! :blink: :lol: :lol:

 

Toata dupamasa am primit telefoane de la cunostinte si rude sa vada daca-s ok, pt ca au auzit ceva de baia mare, timisoara, incepator, accident...si eu ma incadrez aici ca-s incepator, baimarean, dar stau in timisoara...eu nu am vazut la TV stirile si nu stiam ce sa le zic cand imi ziceau la telefon "vai ce bine ca ai raspuns"...

 

Doamne fereste!!!!!!!!!! Nu mai suport sa vad si sa aud de atatea accidente...poate totusi ca noi cu sportive ar trebui sa trecem la enduro ca alta sansa se pare ca nu avem, daca nu ne omoara un sofer (cuvant urat) ne omoram singuri

 

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva cum il chema? Era cunoscut printre motociclisti?

are vreun fel de importanta?important e ca baiatul si-a pierdut viata intru-n mod stupid

dumnezeu sa-l odihneasca.

aveti grija fratilor cu vitezane ca e prea misto viata..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP... Pacat de el...

Mie mi sa paruu a fi fireblade... oricum era rupt in doua...

 

chiar asa stau lucrurile, doar imi cunosc motorul

vreun timisorean stie ceva despre inmormantare? despre cine era?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il chema Tiberiu B. am citit azi dimineata in ziar si avea 33 ani. E nasol sa-ti doresti un lucru atat de mult sa strangi bani pt el si cand in sfarsit poti sa ti-l permiti sa nu mai apuci sa te bucuri de el. Viteza asta o sa ne omoare pe toti daca nu ne potolim. Si lipsa echipamentului nu mai vb...

 

Condoleante familiei si prietenilor........... RIP ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...