Sari la conținut

Honda mea,din plictiseala


insider
 Share

Postări Recomandate

Haleste bine benzina, da' asta e, V2 de 1000 e pur si simplu sublim.

Prea faine pozele!

Sa-ti traiasca albina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la ce sunt petele alea verzi de pe cadru, in penultima poza :o

 

E de la aparat. aia nu era facuta cu al meu,aia si inca una.

 

mai jos vezi, pata nu mai e. nu-mi pot explica,tehnic,de la ce-s petele alea. vad ca apar in cateva poze, in diverse locuri,prin zona cadrului.

post-9590-1262725538_thumb.jpg

Editat de insider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa rau pe galben dar parca nici pe rosu nu e rea .

consuma cu galeata dar a mea m-a slujit 1 an jumate fara sa zica miau .

s-o stapanesti cu placere !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ma tot plang ca o p1z.da ca-mi papa mult :D))

 

daca-s rupt in gura si n-am bani :o

 

dar coaele-s mari,tre sa avem v2 de 1000,ce plm:)

 

auzi da eu tot nu inteleg de ce ti-ai luat motor de 1000 daca te langi ca esti rupt in gura si nu ai bani? nu mai bine iti luai un scuter da nu din ala cu kit de 80 si cu limitarile scoase? sincer te prindea mai bine si sa nu mai vorbim de economia pe care o faceai.

p.s.: postul asta e tot din plictiseala ca na ca se fac daca am bunul simt sa nu am iau de fete ma iau de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca n-am vazut acel 'iz' de miar la ea, care sa ma sperie/puna-n pericol.

 

Nici nu trag de ea ca un inconstient,ce-i drept.

 

:crack: Pai daca nu e BMW! In parcare la poze nu sperie pe nimeni,normal. Acel iz de miar se simte in cuplul ala de tractor livrat misto de jos, in vitezele nelegale atinse cu usurinta, in powerslide-ul facut la deschiderea brusca a gazului,in curba sau in linie dreapta, in elasticitatea cutiei si a motorului in sine...Bla Bla.

 

Asteptam si poze in mers, motorul e misto dar campioni de parcare avem multi. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi da eu tot nu inteleg de ce ti-ai luat motor de 1000 daca te langi ca esti rupt in gura si nu ai bani? nu mai bine iti luai un scuter da nu din ala cu kit de 80 si cu limitarile scoase? sincer te prindea mai bine si sa nu mai vorbim de economia pe care o faceai.

p.s.: postul asta e tot din plictiseala ca na ca se fac daca am bunul simt sa nu am iau de fete ma iau de tine.

 

 

sunt multe lucruri pe care nu le intelegi,dar nu cred ca-s eu cel mai in masura sa ti le explic.

 

 

probabil in comparatie cu altii ,o duc foarte bine. Sunt rupt pentru ca nu-mi permit toate poftele ce-mi trec prin cap.

 

mi-am luat de o mie pentru ca asta am vrut si ca asta mi-am permis.

 

ti-as zice si eu ce te prinde mai bine,dar iar incepem o discutie care nu duce nicaieri.

 

ps: daca esti baiat simtit ia-te de curve, nu de fete.

Mesaj completat

:crack: Pai daca nu e BMW! In parcare la poze nu sperie pe nimeni,normal. Acel iz de miar se simte in cuplul ala de tractor livrat misto de jos, in vitezele nelegale atinse cu usurinta, in powerslide-ul facut la deschiderea brusca a gazului,in curba sau in linie dreapta, in elasticitatea cutiei si a motorului in sine...Bla Bla.

 

Asteptam si poze in mers, motorul e misto dar campioni de parcare avem multi. :rock:

 

BMW n-are ce cauta in discutie,chiar fac motoare ok,care nu-s opulente, ca japonezele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt multe lucruri pe care nu le intelegi,dar nu cred ca-s eu cel mai in masura sa ti le explic.

 

 

probabil in comparatie cu altii ,o duc foarte bine. Sunt rupt pentru ca nu-mi permit toate poftele ce-mi trec prin cap.

 

mi-am luat de o mie pentru ca asta am vrut si ca asta mi-am permis.

 

ti-as zice si eu ce te prinde mai bine,dar iar incepem o discutie care nu duce nicaieri.

 

ps: daca esti baiat simtit ia-te de curve, nu de fete.

Mesaj completat

 

 

sa inteleg ca esti curva (ca fata nu cred ca esti)? imi pare rau pentru tine. nu aveam o parere buna despre tine (oricum nu te interesa) dar sincer nu m-am gandit ca esti curva.

inca odata imi pare rau

Editat de Orbit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca esti curva (ca fata nu cred ca esti)? imi pare rau pentru tine. nu aveam o parere buna despre tine (oricum nu te interesa) dar sincer nu m-am gandit ca esti curva.

inca odata imi pare rau

 

 

Sunt o curva :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...