Sari la conținut

16 iunie 2006 - Accident In Tm... Din Nou.. :(


ddcristi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

doamne ajuta sa isi revina.. casa austria e singurul spital din timisoara care chiar are conditii. nu se compara cu spitalul judetean sau oricare altu. ii cel mai bun la care puteau sa il duca. rugati-va sa isi revina.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte pacat!Imi pare rau de Toni mai ales ca stiu cat s-a chinuit cu recuperarea si cu carjele dupa accidentul trecut.Sper sa isi revina.Ar fi pacat sa mai pierdem inca un motociclist veteran timisorean.Insanatosire grabnica!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica! E nevoie de ceva? Putem ajuta cu ceva (bani sau mai stiu eu ce...)?

 

 

Dupa cate am inteles, s-au strans ceva bani pt TONI la festivalul de la Timisoara. Orice ajutor e bine venit...

 

 

Shaq

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la inceput vreau sa spun ca tin partea motociclistilor pentru ca stiu cum e sa circuli cu motorul intr-un oras plin de gropi, cu foarte multi soferi si cei mai multi taximetristi care conduc cum ii taie capu nerespectand nici o regula de circulatie si care se asigura o data din 10 cand face o manevra dar nu trebuie sa uitam si ca Toni avea 180 Km/h in momentul inpactului (asa au spus martori si politia ca a ramas cesul blocat la 180) ceeace nu mi se pare a fi normal mai ales din partea unui instructor.

Faptul ca Toni traieste inseamna ca DUMNEZEU are grija de el si sa ne rugam sa Aibe grija sa se insanatoseasca si sa il vedem printre noi cat mai repede la fel cum era si inainte.

DOAMNE AJUTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai are cineva noutati legate de starea lui Toni???

am vb cu doctorul care se ocupa de Tony si mia zis ca o sa fie bine si ca o avut mare noroc,important e sa nu faca miscari bruste ca cea mai mare problema la el e gatul(insanatosire grabnica Tony)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu doctorul care se ocupa de Tony si mia zis ca o sa fie bine si ca o avut mare noroc,important e sa nu faca miscari bruste ca cea mai mare problema la el e gatul(insanatosire grabnica Tony)

 

 

Doamne ajuta !!!Eu nu am mai putut trece pe la el pt k am plecat din tara si nu stiu cat de repede o sa ajung inpoi.

Sa speram ca vom auzi vesti bune in continuare.

 

Shaq

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum arata motorul are mare noroc ca traieste.

Te astepti la vitejie din partea pustanilor care abia au luat carnet si si-au tras 100cp, nu de la un instructor.

Data viitoare o sa fie mai atent cind o sa dea gaz.....

Luati aminte fratilor si circulati prudent.

Bafta omului si insanatosire grabnica

Editat de Gath
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am contribuit cu totii cu bani la intrunirea de la TM, fiecare cu cat a putut....sper sa fie totul ok cu Tony....insanatosire grabnica!!Doamne ajuta si aveti grija de voi cu totii ca uite ce se poate intampla fara vina voatra...intra un (cuvant urat) in tine si te lasa in drum...nici macar la spital daca se simtea sa il duca :P B) :cheers: ....inca o data...Doamne fereste!!!

Suntem alaturi de tine Tony!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la inceput vreau sa spun ca tin partea motociclistilor pentru ca stiu cum e sa circuli cu motorul intr-un oras plin de gropi, cu foarte multi soferi si cei mai multi taximetristi care conduc cum ii taie capu nerespectand nici o regula de circulatie si care se asigura o data din 10 cand face o manevra dar nu trebuie sa uitam si ca Toni avea 180 Km/h in momentul inpactului (asa au spus martori si politia ca a ramas cesul blocat la 180) ceeace nu mi se pare a fi normal mai ales din partea unui instructor.

Faptul ca Toni traieste inseamna ca DUMNEZEU are grija de el si sa ne rugam sa Aibe grija sa se insanatoseasca si sa il vedem printre noi cat mai repede la fel cum era si inainte.

DOAMNE AJUTA.

Vitezometrul poate sa arate atat si din cauza impactului . Ca sa aflii viteza cred ca mai de graba trebuiesc luate in calcul masuratorile facute dupa accident. Oricum putin important aspectul asta al problemei in situatia de fata .

Pentru fracturi si alte lovituri dure e suficienta si o viteza de 20 km/h.

 

Insanatosire grabnica lui Toni si recuperare cat mai rapida si fara sechele

Editat de AsubayaH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...