Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

"Unu poate e mai bun pe circuit, altu pe stradă"

cel care se da bine pe circuit si este ECHILIBRAT merge in 70-80% din ce poate el pe strada => ca si asa este mult mai avantajat fata de motociclistul de terasa care nu are leg cu circuitul.

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa inteleg ca posesori de gixxuri sunt inpartiti in 2 cat.

-cei de circuit si cei de terasa? dar noi restul care folosim mobrele pt a ne deplasadin punctul A in punctul B <a se intelege de acasa la scarbici>noi ce suntem

si nu inteleg de ce vreti intalniri de gsxr? sunteti frustrati? mie nu mie rusine sa ma duc la intalniri de moto<multimarca>de la care am observat ca cbr-isti cam lipsesc ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e solutia sa deblochez zalele lantului? Din cauza mentenantei proaste inainte sa ajunga la mine,zalele au ramas incleiate. L-am curatat cu motorina, uns din greu si nimic. Ma gandeam sa ii dau cu spray de curatat lantul si discurile de frana si dupa aceea cu wd40. Aveti alta solutie mai buna ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marianutiu, tu pe alt topic te scremi sa iti cumperi o oglinda mai moka asa ,ca lovele si acu visezi Gsx-R 2008 ?

 

Eu zic sa iti iei Honda,caci dupa cum opservi gixxeristii nu fac intalniri ,nu sunt sociabili si sunt f. recalcitranti. Am zis . :grinbandit:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e solutia sa deblochez zalele lantului? Din cauza mentenantei proaste inainte sa ajunga la mine,zalele au ramas incleiate. L-am curatat cu motorina, uns din greu si nimic. Ma gandeam sa ii dau cu spray de curatat lantul si discurile de frana si dupa aceea cu wd40. Aveti alta solutie mai buna ?

daca nu s-au lasat dupa curatare si lubrifiere ar fi cazul sa schimbi lantul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu s-au lasat dupa curatare si lubrifiere ar fi cazul sa schimbi lantul

CORECT,ca de nu patesti asa:

Si asta este cel mai ieftin posibil,fara cazatura doar cu pompa apa,capac pinion,tija comanda ambreiaj,senzor viteza,si prinderi pompa in bloc faramate!

post-15340-0-65604800-1316172742_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e solutia sa deblochez zalele lantului? Din cauza mentenantei proaste inainte sa ajunga la mine,zalele au ramas incleiate. L-am curatat cu motorina, uns din greu si nimic. Ma gandeam sa ii dau cu spray de curatat lantul si discurile de frana si dupa aceea cu wd40. Aveti alta solutie mai buna ?

Incearca sa-l cureti si cu benzina, daca nu se deblocheaza schimba-l.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am un gsx-r 600 k4 cu toba stock,dar se aude cat de cat bine,ma gandesc ca au fost scoase cateva site sau pur si simplu sparte ,intrebarea mea este daca o pot modifica cumva fara sa ii stric aspectul,adica sa o pot reface sa arate la fel,dar sa sune diferit.Sau daca ma coplic prea tare,poate stiti voi pe cineva care face tobe la un pret rezonabil.

 

Salut,am un gsx-r 600 k4 cu toba stock,dar se aude cat de cat bine,ma gandesc ca au fost scoase cateva site sau pur si simplu sparte ,intrebarea mea este daca o pot modifica cumva fara sa ii stric aspectul,adica sa o pot reface sa arate la fel,dar sa sune diferit.Dar daca considerati ca este prea complicat ,poate stiti voi pe cineva care face tobe sport,la un pret rezomabil,mersi anticipat

 

Salut,am un gsx-r 600 k4 cu toba stock,dar se aude cat de cat bine,ma gandesc ca au fost scoase cateva site sau pur si simplu sparte ,intrebarea mea este daca o pot modifica cumva fara sa ii stric aspectul,adica sa o pot reface sa arate la fel,dar sa sune diferit.Sau daca ma complic prea tare,poate stiti voi pe cineva care face tobe spor,la un pret rezonabil,ms anticipat

post-48942-0-18178600-1316212985_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ne intalnim

 

Aladine.esti eroul meu bre.Nu iegzasta motociclist mai motociclist decat tine,pe forumul asta.Propun sa infiintam cultul(secta) aladin di' la buzau

 

Mai plangea unui ca i-ai dat o mobra bibelou....cu janta,rezervor,carene...toate busite.Asa ca stim ce inseamna pentru tine...bibelou si mers pe toata suprafata cauciucului

Propun ca pe viitor sa ne spui si povesti pescaresti,alea sunt mai usor de crezut...doar ai fost pe circuit,ca spectator

pe scurt .. mananci cct..

 

in primul am spus exact cum ma port, si cat de mult iubesc motocicleta..

doi.. baiatul ala care a cumparat mobra de la mine stia ca am picat cu ea, roata fata habar nu aveam ca este sudata, a descoperit el cand a vopsit rotile (eu nu vopsisem rotile niciodata... evident ca nu reparasem nimic)

 

si trei.. te bagi ca musca in lapte mancand rahat de cineva pe care nu-l cunosti si care nu a fost la pista doar ca spectator, a si mers. Vezi ca eu iau totul ca pe o gluma nu ma enervez.. deoarece pot sa ma cert cu un copil de 16 ani eu avand 29.

Si despre mine cum ma dau ce sa spun... decat ca sunt modest cand ma exprim.

 

 

 

acum chiar ca ma enervezi.. ca am mai citit odata... cand poola mea ai mers tu cu mine sa sti cum merg? Crezi ca toti sunt ca tine?

? Esti nebun tu vrei sa ma faci sa pun poze cu mine "pe sistem".

Hai sa ne dam pe amcart sa vedem care este mai jmecher..? eu nu am fost niciodata.. ne dam o ora si cine scoate tumpul cel mai bun.

 

pe scurt .. mananci cct..

 

in primul am spus exact cum ma port, si cat de mult iubesc motocicleta..

doi.. baiatul ala care a cumparat mobra de la mine stia ca am picat cu ea, roata fata habar nu aveam ca este sudata, a descoperit el cand a vopsit rotile (eu nu vopsisem rotile niciodata... evident ca nu reparasem nimic)

 

si trei.. te bagi ca musca in lapte mancand rahat de cineva pe care nu-l cunosti si care nu a fost la pista doar ca spectator, a si mers. Vezi ca eu iau totul ca pe o gluma nu ma enervez.. deoarece pot sa ma cert cu un copil de 16 ani eu avand 29.

Si despre mine cum ma dau ce sa spun... decat ca sunt modest cand ma exprim.

 

 

 

acum chiar ca ma enervezi.. ca am mai citit odata... cand poola mea ai mers tu cu mine sa sti cum merg? Crezi ca toti sunt ca tine?

? Esti nebun tu vrei sa ma faci sa pun poze cu mine "pe sistem".

Hai sa ne dam pe amcart sa vedem care este mai jmecher..? eu nu am fost niciodata.. ne dam o ora si cine scoate tumpul cel mai bun.

Hai coite sa trecem la treaba.. lasa "aladin di buzau" hai la pista sa ne dam sa ma umilesti sa nu mai scriu nimic pe forum 1 an si o facem si pe o sutica de euro. ca io sunt prost provicial agramat, hai sa razi de agramat la pista maine dimineata, ca vad ca ai grai de mare baicar, hai sa o dam ca barbatii!!

 

Dar pt asta nu vine oricine vi chiar tu.Sa demonstram ca esti tu ca nu vreau sa ma dau cu Mistode.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca stie cineva numarul de telefon sa-l sune si sa-i spuna..

Auzi la el ma face agrama.. hai sa-I DAI TEMELIE AGRAMATULUI!!!

 

Daca nu va si bateti,tot degeaba . :wacko:

Nu man.. este vb de " a se trezii vorbind" spune el ca mint.. pai ok .. hai sa vedem dc mint, eu nu am mers in viata mea pe amcart, am mers la selena o jumatate de zi si la serres 20 de minute, si restul pe strada.. habar nu am de pista aia dar incerc bazandu-ma pe mine, si mai pun la bataie o sutica.

 

Daca nu ai timp acum.. sambata sau duminica ce vine... ne mai antrenam ... sa sti ca eu pariez pe mine.

 

am numarat banii si am 200.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aladine dacă ai vârsta care pretinzi că o ai nu mai bine îți vezi de ale tale? Uite despre ce ziceam eu. Fix "competiția asta intre cocoÂşi." Baftă la pariu.

man.. eu pun poze cu mine pe forum.. ma stiu cateva persoane chiar si unii care intra pe aici, eu nu ma joc cu vorbele, am 29 de ani si sunt din Provincie si sunt "Aladin di Buzau" el cine este..? daca scria jagi asa ceva nu ma suparam deoarece am vazut la ce nivel este si cat de dement este sa zic asa.

 

Frate... eu sunt corect... vin de la Buzau 100 km sa-i arat ca ma dau toata guma si pe drum drept, el vine de acolo, sta in Bucuresti, sa ma umileasca... dc poate. NU sunt ostentativ caut doar sa si demonstrez ca nu mananc rahat, chiar daca pierd, este meritul lui ca este mai bun, dar pariez pe mine dup CUM SPUNEAM.

 

se supara omul ca zic "tucurei pe cauciuc" ,,, pai asa este 80 % din baicarii de bucuresti habar nu au sa mearga cu motocicleta de viteza, repet SUNT PARALELI CU SPORTUL ASTA, stiu exact ca maimuta aia de pe you tube sa mearga doar drept, nu inteleg de ce se ataca cand spune cineva un adevar, eu ma cc pe mine de ras cand ma duc la bucuresti si ma uit la "baicarii" care se dau in pantaloni scurti cu 150km/h, culme este ca unii ajung sa si posteze pe site-ul public "motociclism.ro"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man.. eu pun poze cu mine pe forum.. ma stiu cateva persoane chiar si unii care intra pe aici, eu nu ma joc cu vorbele, am 29 de ani si sunt din Provincie si sunt "Aladin di Buzau" el cine este..? daca scria jagi asa ceva nu ma suparam deoarece am vazut la ce nivel este si cat de dement este sa zic asa.

 

Frate... eu sunt corect... vin de la Buzau 100 km sa-i arat ca ma dau toata guma si pe drum drept, el vine de acolo, sta in Bucuresti, sa ma umileasca... dc poate. NU sunt ostentativ caut doar sa si demonstrez ca nu mananc rahat, chiar daca pierd, este meritul lui ca este mai bun, dar pariez pe mine dup CUM SPUNEAM.

 

se supara omul ca zic "tucurei pe cauciuc" ,,, pai asa este 80 % din baicarii de bucuresti habar nu au sa mearga cu motocicleta de viteza, repet SUNT PARALELI CU SPORTUL ASTA, stiu exact ca maimuta aia de pe you tube sa mearga doar drept, nu inteleg de ce se ataca cand spune cineva un adevar, eu ma cc pe mine de ras cand ma duc la bucuresti si ma uit la "baicarii" care se dau in pantaloni scurti cu 150km/h, culme este ca unii ajung sa si posteze pe site-ul public "motociclism.ro"

 

Ce Âştii tu Âşi cum te dai este fix treaba ta, nu trebuie s demonstrezi nimănui nimic. ;-) lasă-i să vorbească...e o țară liberă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce Âştii tu Âşi cum te dai este fix treaba ta, nu trebuie s demonstrezi nimănui nimic. ;-) lasă-i să vorbească...e o țară liberă.

Asta sunt.. ma aprid repede.. stiu ca gresesc.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

pe scurt .. mananci cct..

 

in primul am spus exact cum ma port, si cat de mult iubesc motocicleta..

doi.. baiatul ala care a cumparat mobra de la mine stia ca am picat cu ea, roata fata habar nu aveam ca este sudata, a descoperit el cand a vopsit rotile (eu nu vopsisem rotile niciodata... evident ca nu reparasem nimic)

 

si trei.. te bagi ca musca in lapte mancand rahat de cineva pe care nu-l cunosti si care nu a fost la pista doar ca spectator, a si mers. Vezi ca eu iau totul ca pe o gluma nu ma enervez.. deoarece pot sa ma cert cu un copil de 16 ani eu avand 29.

Si despre mine cum ma dau ce sa spun... decat ca sunt modest cand ma exprim.

 

Haladine...vericule

Cu ceva timp in urma am avut curiozitatea de a citi acest topic de la inceput.Un tip pe care il cheama aladin de vaita intr-un post ca a dat cu mobra de asfalt si e facuta muci,revervor indoit(accident foarte urat),carene praf si alte nimicuti printre care si roata fata sudata...nici el nu a scapat prea bine din aceea tavaleala

Sa citesc dupa multe posturi ca iti scoti la vanzare mobra impecabila(bibelou cum spui tu),FARA ACCIDENT.Unul a muscat momeala si ti-a cumparat mobra recontitionata,pe bani foarte multi..asta e teapa lui

 

Haladine tu esti ala care produce/mixeaza/mananca/rahat.Tu esti ala care a fost spectator la serres(ca spectator) si te plangeai pe forum ca nu te-au filmat pe tine cand incercai sa stingi o mobra care a luat foc pe circuit...in schimb l-au aratat pe balamuc(ce nesimtiti)

 

1 acum chiar ca ma enervezi.. ca am mai citit odata... cand poola mea ai mers tu cu mine sa sti cum merg? Crezi ca toti sunt ca tine?

2 ? Esti nebun tu vrei sa ma faci sa pun poze cu mine "pe sistem".

Hai sa ne dam pe amcart sa vedem care este mai jmecher..? eu nu am fost niciodata.. ne dam o ora si cine scoate tumpul cel mai bun.

 

 

3 Hai coite sa trecem la treaba.. lasa "aladin di buzau" hai la pista sa ne dam sa ma umilesti sa nu mai scriu nimic pe forum 1 an si o facem si pe o sutica de euro. ca io sunt prost provicial agramat, hai sa razi de agramat la pista maine dimineata, ca vad ca ai grai de mare baicar, hai sa o dam ca barbatii!!

 

4 Dar pt asta nu vine oricine vi chiar tu.Sa demonstram ca esti tu ca nu vreau sa ma dau cu Mistode.

 

1 nu e nevoie sa merg cu tine,stiu orasul buzau.Mai stiu ca unu di la buzau se da reising pe toata suprafata cauciucului(pune genunchiul jos) pe ulitele din buzau si rade de aia de la bucale ca nu stie sa merge ca el pe ulita

2 daca tu te dai pe amkart(circuit de scutere) reising........

Mi-ai castigat respectul fara sa ne intrecem..esti un valoro$$

3 BO$$,mobra mea e in service si nu pot sa ma dau cu genuchiu jos pi ulitele di la buzau ...ce pista ce circuit.Ai uitat ca in bucuresti se merge doar pe 30% din suprafata cauciucului?

Iar in alta ordine de idei,cand o sa am o mobra de care pot sa abuzez te alerg cat vrei tu pe circuit,sa iti demonstrez ca sunt mai valoros decat un manelist autentic

4Io cu varu rossi,nimeni altcineva

 

Draga Haladin

 

 

Eo este unul din umili posesori de mobra(de viteza) care nu se da(doar) pe toata suprafata cauciucului,ci intorc cauciucul pe dos(in mers) sa il dau si pe unde nu l-a vazut soarele...tu poti(in viatza ta),sa faci asa ceva?

De asemenea,imi place sa merg pe circuit(ca spectator),insa dupa ce plec de acolo ma simt ca si cum eu as fi participat la curse castigand...Povestind la fraieri cat de bun sunt eu cand particip la curse...sunt un tip modest,nu-i asa?

Din cauza caracterului meu foarte umil si modest,tin sa amintesc tot timpul cat de bun este io si ce valoare are.Fani sa ma pretuiasca si dusmanii sa ma dusmaneasca,DE INVIDIE,care este ea

Io precizez ca persoana mea nu heste grandomana,vreau doar sa lumea sa stie cine este eu si care mi-e valoarea

 

In continuare...voi merge cu genunchiu sos si iarna(pe gheata) sa ma hinvidieze si rossi,ca nu are valoarea mea

 

In speranta ca nu v-am plictisit cu propria caracterizare..negasind un topic pentru manelisti care dau pe marginile cauciucului cu sminghel,sa isi arate valoarea.Va salut de pe serres de unde scriu cu genunchiu jos,cauciucul ruland pe margine,si eu scriind de pe aifon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 nu e nevoie sa merg cu tine,stiu orasul buzau.Mai stiu ca unu di la buzau se da reising pe toata suprafata cauciucului(pune genunchiul jos) pe ulitele din buzau si rade de aia de la bucale ca nu stie sa merge ca el pe ulita

2 daca tu te dai pe amkart(circuit de scutere) reising........

Mi-ai castigat respectul fara sa ne intrecem..esti un valoro$$

3 BO$$,mobra mea e in service si nu pot sa ma dau cu genuchiu jos pi ulitele di la buzau ...ce pista ce circuit.Ai uitat ca in bucuresti se merge doar pe 30% din suprafata cauciucului?

Iar in alta ordine de idei,cand o sa am o mobra de care pot sa abuzez te alerg cat vrei tu pe circuit,sa iti demonstrez ca sunt mai valoros decat un manelist autentic

4Io cu varu rossi,nimeni altcineva

 

Draga Haladin

 

 

Eo este unul din umili posesori de mobra(de viteza) care nu se da(doar) pe toata suprafata cauciucului,ci intorc cauciucul pe dos(in mers) sa il dau si pe unde nu l-a vazut soarele...tu poti(in viatza ta),sa faci asa ceva?

De asemenea,imi place sa merg pe circuit(ca spectator),insa dupa ce plec de acolo ma simt ca si cum eu as fi participat la curse castigand...Povestind la fraieri cat de bun sunt eu cand particip la curse...sunt un tip modest,nu-i asa?

Din cauza caracterului meu foarte umil si modest,tin sa amintesc tot timpul cat de bun este io si ce valoare are.Fani sa ma pretuiasca si dusmanii sa ma dusmaneasca,DE INVIDIE,care este ea

Io precizez ca persoana mea nu heste grandomana,vreau doar sa lumea sa stie cine este eu si care mi-e valoarea

 

In continuare...voi merge cu genunchiu sos si iarna(pe gheata) sa ma hinvidieze si rossi,ca nu are valoarea mea

 

In speranta ca nu v-am plictisit cu propria caracterizare..negasind un topic pentru manelisti care dau pe marginile cauciucului cu sminghel,sa isi arate valoarea.Va salut de pe serres de unde scriu cu genunchiu jos,cauciucul ruland pe margine,si eu scriind de pe aifon

 

:lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zeule dă bucuresti...VAD CA AI FACUT UN HOBBY DIN A MANCA CANDEL.. vad ca o scalzi extraordinar ocolind subiectul mai ceva decat Iliescu(o dam in glume ca nu vede nimeni)

Je habar nu am cum mama lui este amcartul pt ca nu am fost pe el.. daca spui ca ete pista de biciclete o.k. ne dam pe cheia sau oriunde vrei tu unde sunt curbe foarte stranse si periculoase.

..referitor la caterinca cu ulita din Buzau, pai eu nu pot decat sa spun ca esti un smecher ca stai in bucuresti si poti oricand sa urinezi pe un provincial, si daca vrei trec oricand pe la tine sa te sug putin deoarece tu esti un smecher de bucuresti si eu un taran provincial fara drept la cuvant, am dreptul doar sa te sug ca esti smecher cu gixer si cu guma plina de TARZANEI.

 

UITE AMICE ... SPRE EX. DACA TU MA FACI PE MINE MANELIST AUTENTIC..(acum pe bune si fara caterinca sii ... fara rautate) TU NU ESTI "JEGOS DE BUCAURESTI" ... TE INTREB SI EU ASA CU MULT BUN SIMT...? CA .. PROVINCIALUL NU A JIGNIT PE NIMENI.

NU ESTI NESIMTIT? TE INTREB SI EU ASA DE DRAGUL PASIUNII COMUNE.. AM SCRIS EU CEVA URAT DESPRE FIZICUL TAU?

 

 

Si cocosel.. vezi ca nu te-am jignit cu nimic, eu me-am atins scopul demonstrand ca esti un puisor speriat de baubau, posesor de motocicleta de viteza si speriat rau de tot de ea mergand cu scuterul.

 

Nu pot sa ma abtin :crack: pai nu mai bine vinzi aifonul cumperi un nokia 3210 cu fata de 3310, si te duci la serres sa te dai..nu doar ca aplaudac si om care rade fortat la glumele altora doar sa se bage in seama?

Vad ca ai facut o pasiune din a te interesa de viata mea.. uite cat esti de jegos mincinos prost informat.. uite ce scrii in textul asta: Haladine...vericule

Cu ceva timp in urma am avut curiozitatea de a citi acest topic de la inceput.Un tip pe care il cheama aladin de vaita intr-un post ca a dat cu mobra de asfalt si e facuta muci,revervor indoit(accident foarte urat),carene praf si alte nimicuti printre care si roata fata sudata...nici el nu a scapat prea bine din aceea tavaleala

Sa citesc dupa multe posturi ca iti scoti la vanzare mobra impecabila(bibelou cum spui tu),FARA ACCIDENT.Unul a muscat momeala si ti-a cumparat mobra recontitionata,pe bani foarte multi..asta e teapa lui.

STI CUM TE NUMESTI? PROST MANCATOR DE CCT!!

SA MA JUSTIFIC IN 3 CUVINTE.. CU TOATE CA TREBUIE SA TE SIMTI ONORAT CA TE BAG IN SEAMA.

IN PRIMUL RAND ESTI PROST CA NU MA CHEAMA ALADIN(BUCURESTEANULE CU PRETENTII CARE HABAR NU AI PE CE LUME ESTI)MA NUMESC PREDA DANIEL , APLAUDACULE DE PISTA

AM CAZUT LA O NUNTA A UNUI PRIETEN CAND MA DADEAM PE O ROATA (CE NU O SA FACI TU NICIODATA ADICA SA TE DAI PE O ROATA) DE FATA FIIND 1 MILION DE PRIETENI, DECI STIA TOATA LUMEA PAGUBELE FOARTE MICI SUFERIE DE MOTOCICLETA ADICA MANANCI CCT, AM SPUS IN ACEL POST CA ESTE FACUTA PRAF REFERINDU-MA LA FAPTUL CA NU MAI ESTE VOPSEA ORIGINALA, REZERVORUL FOARTE PUTIN INDOIT SIN CARENA ZGARIATA, ASTA PT JE INSEAMNA, CA TREBII SA MA BAG LA ALTA TIPLA CUM ESTE ASTA CARE BALESTI TU DUPA EA.

ACUM TE INTREB IAR APLAUDACULE DE SERRES,, SA MORI TU CU MOTOCICLETA INTRAT IN TIR PE CONTRASENS CA AM POSTAT EU CA ESTE IMPECABILA SI CA A FOST POSTATA PE FORUM? MANCATORULE DE CCT! AAAAA? SA MORI TU INTRAND INTR-UN PARAPET CA AM VANDUT-O PE BANII MULTI? MANCATORULE DE CCT APLAUDAC DE SERRES, CA AM DAT-O CU 2650 EURO CU 2 ANI IN URMA CAND TOATE JAFURILE ERAU PESTE 3000 EURO.

SA MORI TU INTRAND ALTUL IN TINE PE CONTRASESNS CA "ALA A MUSCAT MOMEALA" ALAUDACULE DE SERRES, NIMENIULE, CAND "ALA ESTE PRIETEN CU MINE SI O ARE SI IN ZIUA DE AZI FIIND FOARTE MULTUMIT DE MOBRA.

 

UIte cu lepre deastea ordinare avem de a face in viata, mai sunt si prosti pe forum.

 

Nu exista persoana care sa fi fost pacalita de mine, am crescut intr-o famile normala, cu mama tata frate, am avut mereu cu ce sa ma imbrac si ce sa mananc DECI NU AM FRUSTRARI, si raman uimit cand vad oameni cu sufletul negru.. poate la cine stie ce intrunire eu sunt prietenos sociabil si el ma fte in gura si este capabil sa-mi infiga cutitul in gat zambind fals.

Eu nu stiu problemele tale, poate nu ai iubita, poate esti sarac lipit, poate te forteaza banca sa vinzi garsoniera, incearca sa gandesti ceva simplu si anume> nimeni nu este de vina pt problemele tale si nimeni nu le poate rezolva decat tu, si

FIIND BUN SI POZITIV POTI CASTIGA DAR FIIND RAU PIERZI SIGUR TOTUL SA ZIC ASA COCOSEL. Oricum eu cred ca nu ai iubita si esti onanist, adica cea mai simpla problema, si vrei sa faci si tu o infuzie.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...