Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

am inteles acum ,vrei sa o faci pe asta dupa bunul plac ,mult succes

daca-mi adresai o injuratura erai si primul in 29 de ani,totul are un inceput

numai bine

Doamne ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inainte mai vedeai pe topic ''iesim pe undeva, ne vedem azi'' sau macar o gluma, faceai haz de necaz in schimb de la un timp numai certuri, contre si tot felul de comentarii inutile. Este prea cald afara sau este ceva in aer ce naiba avetii?

 

P.S. Facem si noi o intalnire anul acesta sau ne vedem pe undeva(sper ca de mai multe ori sa ne vedem)?

 

P.P.S. Daca a gasit cineva anvelope sh sau noi la cel mai bun pret de pe piata va rog frumos sa postati. Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca voi agreati mai mult discutiile de tip facebook,cu glumite intre voi, mana asta de oameni care va stiti intre voi,din Bucuresti,si cand discutia devine tehnica sau mai serioasa,va piere chefu' si acuzati ca ne 'certam'......

Eu cred ca te-a batut soarele in cap si nu mai gandesc normal ... cum sa gandesti asa ceva de colegii tai sv-isti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte mai vedeai pe topic ''iesim pe undeva, ne vedem azi'' sau macar o gluma, faceai haz de necaz in schimb de la un timp numai certuri, contre si tot felul de comentarii inutile. Este prea cald afara sau este ceva in aer ce naiba avetii?

 

P.S. Facem si noi o intalnire anul acesta sau ne vedem pe undeva(sper ca de mai multe ori sa ne vedem)?

 

P.P.S. Daca a gasit cineva anvelope sh sau noi la cel mai bun pret de pe piata va rog frumos sa postati. Va multumesc

Deh, ce sa-i faci, unii n-au mobra, altii tre sa stea la birou...

La noi, preturi bune par sa aiba cei de la anvelopemoto.eu

Mai exista r17.hu, dar eu nu am gasit o modalitate simpla de a le plati, cel putin nu anul trecut. Poate au mai schimbat ceva intre timp.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca voi agreati mai mult discutiile de tip facebook,cu glumite intre voi, mana asta de oameni care va stiti intre voi,din Bucuresti,si cand discutia devine tehnica sau mai serioasa,va piere chefu' si acuzati ca ne 'certam'......

+1000

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votat :friends:

poate ne iese si anu asta... primu care vine la "Herculane" cu fatza de SV modificata, da berea si friptura :crack: (yo fac focu :rolleyes: )

Editat de m4v3rick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se stabileste data sa fie prea curand,poate apuc sa-mi pun motoru' si eu legal pe roate, ca vreau sa ajung neaparat...

 

 

 

 

LE:

 

Am pus anunt pt vanzarea pieselor de pe SV (furca,juguri,alea alea):

 

http://www.motocicli...4/#entry3158988

 

Daca e vreun SV-ist interesat

sper sa gasesti cumparator. Din propria experienta........nu am reusit sa vand fata de SV, dupa ce am schimbat-o ( cu placute frana, semeringuri si ulei nou ).......pe ansamblu a fost mai bine, acum e fata ce o am pe Cagiva Raptor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. sper sa nu supar pe cineva daca postez si aici. poate sunt persoane care cauta asa ceva si nu urmaresc ''bursele''. vand un echipament de protectii gen plasa (numai bune pt vara) pt moto. detalii in link. multumesc :)

 

/index.php?/topic/209570-protectii-armura-corp-hard-si-soft-plasa-pantaloni-cu-protectii/page__st__40__p__3159194#entry3159194

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles eu am montat-o pe toata pe Cagiva. Pe de o parte nu e de mirare ca se vinde greu, mai ales ca nu e prea stralucita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite Aici niste discuri SH, 290 mm, 5 gauri pentur suruburile de prindere. Cica s-ar potrivi. Nu prea stiu cum sa iti dai seama cat de uzate sunt.

 

Si Aici unele chiar de pe SV dupa cum pare

Editat de radu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O întrebare pentru posesorii de S carburație (posibil să fie la fel Âşi la injecție) care au Âşurubărit la carenaj. Cele 4 Âşuruburi care prind parbrizul sunt toate la fel? Adică sunt cele învelite în cauciuc care se umflă la strângere? Întreb pentru că la mine 2 sunt jos Âşi 2 la oglinzi,am bănuiala că mecanicii cu talent au încurcat lucrurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O întrebare pentru posesorii de S carburație (posibil să fie la fel Âşi la injecție) care au Âşurubărit la carenaj. Cele 4 Âşuruburi care prind parbrizul sunt toate la fel? Adică sunt cele învelite în cauciuc care se umflă la strângere? Întreb pentru că la mine 2 sunt jos Âşi 2 la oglinzi,am bănuiala că mecanicii cu talent au încurcat lucrurile

 

Nu sunt chiar la fel, difera capetele putin. Filetul insa e identic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti idee daca se potrivesc discurile pe fata de la alte modele? Ale mele sunt la limita iar de unele noi nu ma pot atinge financiar vorbind. Si SH nu prea am gasit.

 

am eu discuri de vanzare ..vad ca ai modelul 2006. Radu ti-a dat pentru modelul pana in 2003 , sau am vazut eu in craci?

Nici eu nu le dau prea ieftin dar sunt la pretul unui singur disc, nou! daca te intereseaza...pm me!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa strici saua pasagerului? Daca tot faceti un mulaj, faceti unul complet pentru 2003+ dupa capacul dihaniei, si apoi capacele. Sunt sigur ca exista prin bucuresti baieti care sa poate realiza matrita, si apoi gasiti si pe cineva care sa confectioneze si capacele. In felul asta ramane si saua intacta.

 

E vreo diferenta intre discurile pana in 2003 si dupa? peste tot gasesc ca sunt 290 mm, diferenta fiind optiunea de abs dupa 2007.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca se face cu acei suporti. ma gandesc ca pot is facuti si aia. totusi e doar un capac. Nu va trebui sa suporte pasager sau bagaje pe el. e doar de forma/look. Oricum era doar o sugestie. daca nu crezi ca vei dori sa folosesti si saua, credc a metoda ta e mai simpla :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...