Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

Coordonatele postate mai sus sunt bune, aia este cabana. In caz de ceva, aveti numarul meu de telefon undeva mai sus. Preferabil trimiteti mesaje de pe drum cand faceti pauze.

Zona Hategului nu am ales-o eu, a fost votata (democratic, sper) pe blogul lui Radu. Dimineata o sa mai intru pe net sa verific eventuale mesaje, apoi o sa plecam la drum. Cum ziceam, noi mergem de maine.

 

Bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neatza!

Noi in curand plecam. O sa incerc sa cobor maine in jur de ora 13 in hateg si astept mesaje/telefoane ca sa ne sincronizam. In oras ne-om gasi noi cumva, ca nu-i mare. E asa, cam ca un sat cu cateva blocuri in centru :-)). Drum bun sa aveti si voi, si sa fiti cuminti!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun se pare ca vom avea in weekend vreme excelenta. De abia astept sa plecam. Pentru cei din Bucuresti, ne vedem la 6 la care petrom?

Ca pana la urma s-au vehiculat ambele variante. Mie imi este indiferent dar ar trebui sa stabilim clar.

1. Petrom simplu cu benzina mai ieftina ?

2. PetrOMV cu strudel si capuciono bun?

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietzi , va urez pace , sa nu aveti gropi , soare , fete , distractie , berea rece si asa mai departe :ok:)) imi pare rau ca nu pot sa vin , din cauza accidentului , astept sa imi iasa mobra din service si vin la bikers sa imi povestiti :blbl: Bafta multa si multe poze >:)< A.U

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La SV-ul meu din `99 ii joaca foarte usor acul din bord la relanti si sunetul motorului nu e chiar constant, chiar si cu carburatoarele curatate si sincronizate! Am inteles ca e specific motoarelor in 2 cilindri. E intr-adevar normal?

Distractie placuta la intrunire!

Editat de vonmario_mc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba uameni, salutari din Hunedoara, ne vedem maine in Hateg! Yo am reusit sa ma sustrag si dupa 3 ore juma si 251km prin soare (de m-am c@cat pe mine) beau o bere cu un fost coleg de faculta in Hd. Drum bun maine, fara incidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La SV-ul meu din `99 ii joaca foarte usor acul din bord la relanti si sunetul motorului nu e chiar constant, chiar si cu carburatoarele curatate si sincronizate! Am inteles ca e specific motoarelor in 2 cilindri. E intr-adevar normal?

Distractie placuta la intrunire!

 

Ah....da!?

Asculta si tu un alt SV :ok:. Asa face V-ul, e foarte normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar pentru pupaturi si strangeri de mana, ma primiti ?........nu pot sta pana duminica.

De fapt cred ca in jurul orei 15, ajung,........ si seara...la cate o fi, plec inapoi.

 

te legam de-un copac si te tinem pana duminica! Pai cum?! :ok:

 

Daca vii tot e bine.

Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumusele SV-urile(ma refer strict la varianta N) am avut ieri ocazia sa vad live unul galben in trafic..mi-as dori tare mult sa calaresc unul, mai ales ca am vrut sa-mi iau si eu asa ceva..

Primiti si banditi la intalniri ? seamana putin :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumusele SV-urile(ma refer strict la varianta N) am avut ieri ocazia sa vad live unul galben in trafic..mi-as dori tare mult sa calaresc unul, mai ales ca am vrut sa-mi iau si eu asa ceva..

Primiti si banditi la intalniri ? seamana putin :ok:

 

La semnatura cauti loc sau ai loc in garaj?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractie placuta si sa beti o bere si pentru noi...

 

pentru urmatoarea intalnire propun plecarea de vineri, mie unul imi pare foarte obositor doar la 2 zile.

la urmatoarea intalnire din bikers vin si eu cu mobra.

 

drum bun!

Mesaj completat

astept sa imi iasa mobra din service si vin la bikers sa imi povestiti

 

din pacate la bikers se merge doar pe timpul verii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractie placuta si sa beti o bere si pentru noi...

 

pentru urmatoarea intalnire propun plecarea de vineri, mie unul imi pare foarte obositor doar la 2 zile.

la urmatoarea intalnire din bikers vin si eu cu mobra.

 

drum bun!

Mesaj completat

 

 

din pacate la bikers se merge doar pe timpul verii

 

 

 

adica ce vrei sa spui prietene ? nici nustii cum sta problema si tu ma iei cu dastea ? :ok:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vina si pozele, intai sa ajung acasa, momentan is pe drumul de intoarcere spre casa si am facut un mic popas in sus pe Transfagarasan, unde niste prieteni motoristi din Bv au iesit la un gratarel. Dupa ce ajung acasa, o sa ma apuc de sortat pozele si apoi le uploadez. Saltare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! Eu acum am ajuns. Rupt de tot! Dar satisfacut la maxim. A fost foarte foarte frumos. O locatie pe care nici nu visam s-o vad weekendul asta. Clipuri si poze mai tarziu dupa ce ma intind un pic. Unele clipuri video au iesit ok, altele mai putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata si eu. acu caut un canlu sa scot pozele, fac o arhiva si fac upload. Cand repetam figura? eventual cu plecare de vineri cum zicea si valbi.

Una peste alta: @Tija la multi ani inca o data, tuica are nota 10, locatia 10 (ar fi fost 10+ da erau tantari :blbl:) gratarelu minunat, peisajele superbe. Am o singura dezamagire... nu am vazut vipera aia de care ne tot avertizau aia pe acolo :ok:). Poate urmatoarea daca o sa fie de vineri, o facem undeva prin apuseni.

 

P.S. cea mai mare parte din drum, asfalt superb, cu cate o mortaciune pe el ce e drept, dar fara gropi. cea mai mare parte am zis!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...